Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  9. Sınıf Deneme

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  Palme Yayınevi 9. Sınıf Enerji 6 lı Deneme Sınavı

  Komisyon

  132,00 ₺ 85,80 ₺
  Video Çözümlü

  9. Sınıf 5'li Deneme

  Abdullah Koçak

  125,00 ₺ 93,75 ₺

  9. Sınıf Deneme Sınavı Soruları

  Lisenin ilk yılına hoş geldiniz! Bu yılki performansınız, hem zorunlu eğitimde önünüzdeki yılları, hem de üniversite sınavındaki performansınızı etkileyecektir! 9. sınıfta başarı için edinebileceğiniz tüm kitapları Palme Kitabevinin rafları arasında bulabilirsiniz.

  Bu kitaplar arasında hem öğrenciler, hem öğretmenler, hem de veliler tarafından en çok tercih edilenlerden bir tanesi 9. sınıf deneme sınavı kitapları oluyor. Aslında deneme sınavı çözmek için erken değil mi?” akıllara gelse de, Palme Kitabevinin uzun yıllara dayanan uzmanlığı gösteriyor ki, şimdi tam zamanı!

  9 Sınıf Deneme Çeşitleri: Neden Deneme Çözmek Gerek?

  9. sınıf deneme kitapları hem ögrenciler, hem öğretmenler hem de aileler icin rahat bir nefes almak demek!

  Öğrenciler için: 9 sınıf Deneme Sınavı ile Gelen Başarı

  İlkokul sona erdi, artık lisedesiniz! Şimdi, konular biraz daha karmaşıklaşıyor. Yavaş yavaş daha önce öğrencilerinizin üzerine yeni şeyler konmaya başlıyor. Artık detaylar oldukça önemli. Ve öğrenecek bir sürü yeni konu var! Bu durumda, öğrenme süreçlerinin pekişmesi için, mutlaka evde destelemek şart.

  Aslında başarının anahtarı çok net karşınızda: Günü gününe tekrar! Günlük tekrarlar sayesinde ne 9. sınıftaki dönem içi sınavlarına çalışırken ne de üniversite sınavına hazırlık sürecinde zorlanacaksınız. Bu anlayışı oturttuğunu takdirde başarı bir tesadüf olmayacak.

  Bu durumda elbette ki tekrar yapabilmek için materyallere ihtiyaç duyacaksınız. Bunlar arasında deneme sınavları oldukça önemli bir yer taşımakta. Bunun temel nedeni 9 sınıf deneme sınavları ile konuları karışık bir şekilde tekrar edebilmeniz. Bir anlamda sınavın simülasyonunu yapabilme şansı elde etmiş olacaksınız. Burada takıldığınız konuların üzerine giderek tekrar sürecini daha etkin bir hale getirebilirsiniz. Bu sayede zamanınızın geri kalanını gerçekten ilginizi çeken konulara ayırabilirsiniz.

  Öğretmenler için: 9. Sınıf Deneme Seti ile Sınıfta Tekrar İmkanı

  Palme Kitabevi koleksiyonundaki 9. sınıf deneme sınavı kitapları, öğrenciler için olduğu kadar öğretmenler için de faydalıdır. İster özel okulda isterse devlet okulunda öğretmenlik mesleğini icra ediyor olun, bu kitaplarla öğrencilerinizi lisede başarıya ve üniversite sınavında istedikleri sonuçlara ulaştırabilirsiniz.

  9. sınıf deneme kaynakları ile özel ders ya da etüt sınıfı gibi öğrenme ortamlarında da kullanılarak orada da öğrencilerin başarısını pekiştirebilir. 9. sınıf deneme seti öğretmenlere istedikleri herhangi bir konuda, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun ek sorular sağlar. Bu sorularla öğrencileri, okul sınavlarından önce test edip sınıfta eksik kalan konuları tespit edebilirsiniz.

  Ayrıca bu kitaplar, özellikle sömestr arası ve yaz tatili gibi okula uzun süre gelinmeyen dönemlerde öğrencilerin evde konuları tekrar etmeleri açısından çok faydalıdır. Öğrencilerinize en uygun 9. sınıf deneme seti kaynaklarını Palme Kitabevinin seçkisinde bulabilirsiniz. 9 sınıf tüm dersler deneme sınavı çöz, sonuçları gör, başarıya ulaş!” taktiği ile çok kolay!

  Veliler için: İçiniz Rahat Olsun! Kapsamlı Çalışma için 9 Sınıf Deneme Sınavı

  Palme Kitabevi, eğitimin her alanında verdiği hizmetleri 9. sınıf müfredatı için de devam ettiriyor. Ülkemizde okul ve sınav sistemleri sürekli değişiyor. Bu da velileri epey endişelendiriyor. Ancak endişeye mahal yok! Sınav sistemi ne olursa olsun, doğru kaynaklardan çalışan adaylar her zaman kazanıyor.

  Velilerin üzerine düşen, çocuklarının erken yaştan itibaren sağlam bir temele sahip olduklarından emin olmak. Bunun için kullanabileceğiniz kitap seçeneklerinden bir tanesi, 9. sınıf deneme sınavı kitapları. Bu kitapları çocuğunuzun zorlandığı branşa uygun olarak da alabilirsiniz. Örneğin yabancı dilde kendisini geliştirmesi gerektiğini düşünüyorsanız, 9 sınıf İngilizce deneme sınavı ile yavrunuzu destekleyebilirsiniz. Eğer sayısal alanda desteğe ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, o zaman da 9. sınıf Matematik deneme sınavı ile çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Bu kitaplar ve daha fazlası için Palme Kitabevinin online raflarını inceleyin.

  Palme Kitabevi ile Gelen Başarı

  Palme Kitabevinin 9. sınıf öğrencileri için hazırladığı kitaplar sadece deneme sınavı kaynakları ile sınırlı değil! Bunun yanısıra birbirinden değerli başka kaynaklar da yine raflarımızda yerini aldı.

  Bu kitaplar arasında 9. Sınıf Konu Anlatımlı kitapları, farklı örnekleri ile okuldaki konuları evde tekrar etmeyi kolaylaştıracak. 9. Sınıf Soru Bankası kitaplar, öğrencilerin daha çok soru tipi görmelerine yardımcı olacak. 9. Sınıf Yaprak Test eserleri sayesinde de çocuklar her yerde her zaman rahat ve pratik bir şekilde testlerini çözebilecekler.

  Bu kitaplar ve daha fazlası için Palme Kitabevinin sayfasını inceleyebilirsiniz. Koleksiyonumuz içerisinde birbirinden uygun fiyatlı kitap seçeneklerini bulabilirsiniz.

  9. Sınıf Deneme

  >