Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  12. Sınıf Soru Bankası

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  12. Sınıf Soru Bankası

  Palme Kitabevinin lise kitapları seçkisine hoş geldiniz! Pek çok öğrencinin hayatındaki en kritik sene olan lisenin son sınıfı başladı… Bu sene öğrencilerin üzerinde pek çok baskı var. Bu baskılarla başa çıkmanın en kolay yolu, doğru kaynaklara sahip olmak. Palme Kitabevinin 12. sınıf soru bankası koleksiyonu, bu kaynaklara erişebileceksiniz.

  Zor Dersler Çocuk Oyuncağı: 12 Sınıf Matematik Soru Bankası

  Lisenin son senesinde, belki de pek çok öğrencinin en çok zorlandığı ders Matematik oluyor. İster Matematik ana derslerden biri olsun, ister sınavda fark atmak için çalışılıyor olsun; her türlü öğrencileri zorluyor. Bu zorluklarla mücadele etmek için bol bol soru çözmek hayatınızı kolaylaştıracak. 12. sınıf Matematik soru bankası için en iyi kitapları Palme Kitabevinin seçkisinde bulabilirsiniz. Farklı zorluk seviyelerindeki bu kitaplarla eksikliklerinizi gidereceksiniz.

  Fen Bilimlerinde Başarının Anahtarı

  Matematik Fen alanından sınava girecek olan adayları, birbirinden zorlu Fen Bilimleri soruları bekliyor! Bu konuların bir çoğunu üniversitede de kullanacağınız düşünülürse aslında 12. sınıfın Fen Bilimleri derslerinin ne kadar zor olduğu daha rahat anlaşılabilir. Bu noktada her ders için bol bol soru çözmek başarının anahtarı olacaktır.

  Fen Bilimlerinin en sözel alanı Biyoloji, özellikle uzun okuma parçaları ile arası iyi olmayanlar için epey zorlayıcı olabiliyor. 12 sınıf Biyoloji soru bankası bu nedenle en değerli çalışma kaynaklarından bir tanesi. Son senede müfredata giren tüm konuları buradan çalışabilirsiniz. 12. sınıf biyoloji soru bankası çeşitleri için sayfamıza mutlaka göz atın.

  Kimya, pek çok öğrenci için epey ter döktüren bir ders. Özellikle de 12. sınıfta eklenen Organik Kimya konuları işi daha da içinden çıkılmaz bir hale getiriyor. 12. sınıf Kimya soru bankası seçenekleri bu nedenle Palme Kitabevinin en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor. Bu soru bankalarını bir de konu anlatımı ile desteklediniz mi sırtınız yere gelmez!

  Gelelim Fen Bilimleri alanının en zor derslerinden bir tanesine. Kimi öğrenci Fizik dersini çok seviyor, kimi de epey zorlanıyor. Ama neticede 12. sınıfa gelince herkesin bolca çalışması gerekiyor. 12 sınıf fizik soru bankası kitapları ile bu çalışmaları rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Son senenin tüm konularına dair soruları 12. sınıf Fizik soru bankası kaynaklarının içerisinde bulacaksınız.

  12. Sınıf Soru Bankası

  >