Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  10. Sınıf Yaprak Test

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  10. Sınıf Fizik Yaprak Testleri

  Komisyon

  82,50 ₺ 53,62 ₺

  10. Sınıf Biyoloji Yaprak Testleri

  Komisyon

  79,50 ₺ 51,68 ₺
  Yeni Müfredata Tam Uyumlu

  10. Sınıf Kimya Yaprak Testleri

  Komisyon

  61,50 ₺ 49,20 ₺

  10. Sınıf Coğrafya Yaprak Testleri

  Komisyon

  82,50 ₺ 53,62 ₺

  10. Sınıf Matematik Yaprak Testleri

  Komisyon

  94,50 ₺ 75,60 ₺

  10. Sınıf Biyoloji Yaprak Testleri

  Komisyon

  61,50 ₺ 49,20 ₺

  10.Sınıf Fizik Yaprak Testleri

  61,50 ₺ 49,20 ₺

  10. Sınıf Coğrafya Yaprak Testleri

  Komisyon

  61,50 ₺ 49,20 ₺

  10 Sınıf Yaprak Test

  Palme Kitabevi, 10. sınıf kitap seçkisi içerisine yeni kaynak kitaplar eklemeye devam ediyor. Bu yeni eserler sayesinde; ders çalışmak öğrenciler için kolaylaşıyor, ders anlatmak öğretmenler için daha eğlenceli bir hale geliyor, velilerin yüzü gülüyor! Lisenin ikinci yılı için bir araya getirdiğimiz eserlerin arasında 10 sınıf yaprak test kaynakları özellikle dikkat çekiyor.

  Pratik Bir Yardımcı: 10 Sınıf Yaprak Test

  Öncelikle 10 sınıf yaprak test kitaplarının, neden öğrencilere yardımcı olduğundan bahsedelim… Lise yıllarında, öğrencilerin önünde iki zorluk var: iyi bir ortalama ile liseden memnun olmak ve üniversite sınavında başarı elde etmek…

  Bu iki zorluğun üstesinden gelmek için ise tek bir yöntem var: ders çalışmak! Ancak çocuklarınızdan - hele de lise yıllarında - saatlerce ders çalışma masasının başından kalkmamalarını beklememelisiniz. Örneğin bir 10 sınıf kimya yaprak test çözmek, saatlerce çalışmaktan daha hızlı sonuç verir. Hayatları devam ediyor, onlar büyüyor, sorumlulukları ve ilgi alanları büyüyor. Bu nedenle onlara pratik ders çalışma imkanları sunmak önemli. İşte bu noktada 10. sınıf yaprak test eserleri yardımınıza koşuyor.

  Bu kitaplarla öğrenciler her zaman her yerde soru çözebiliyorlar. Koca bir kitabı sürekli taşımaları gerekmiyor. Öğretmenlerine takıldıkları, yanlış yaptıkları soruları hemen sorabiliyorlar. Nokta atışı bir çalışma yapabiliyorlar.

  Bu anlamda 10. sınıf yaprak test kitapları oldukça pratik birer yardımcı. Örneğin öğrenciler sayfalarca Biyoloji kitabı okumak yerine 10 sınıf Biyoloji yaprak test çözüp sadece eksik olduğu konuları belirleyebilirler.

  Çok Değil Akıllıca Çalışma İçin 10 Sınıf Yaprak Test

  Ailelerin beklentisi, çocukların sürekli ders çalışması… Hani kimi zaman bir ebeveyn işte eve gelir ve çocuğunu çalışma masasının başında görmezse onun hiç çalışmadığını düşünür ya… Siz o anne ve babalardan olmayın! Çocuklarınızın çok değil akıllıca çalışması daha önemlidir. Bu aşamada 10 sınıf yaprak test kaynakları onlara yol gösterici olabilir.

  Örneğin çocuğunuzun Matematik alanında parabollerle ilgili bir sorunu var. 10 sınıf Matematik yaprak test kaynakları içerisinden sadece bu konu ile ilgili olan seti alabilirsiniz. Sonra beraber oturup bir çalışma planı çıkartabilirsiniz. Her gün bu testlerden iki tanesini çözmesi halinde, başarısında nasıl bir değişiklik olacağını gözlemleyebilirsiniz.

  10. sınıf matematik yaprak test kaynaklarında, takıldıklarını okuldaki öğretmenine sormasını isteyebilirsiniz. Bu şekilde çok değil akıllıca çalışmayı teşvik etmiş olacaksınız.

  Palme Kitabevinin seçkisinde yer alan 10. Sınıf Soru Bankası ve 10. Sınıf Konu Anlatımlı kitaplarını da incelemenizi öneririz.

  10. Sınıf Yaprak Test

  >