Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  11. Sınıf Soru Bankası

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  Tüm Dersler için 11. Sınıf Soru Bankası

  Lisenin üçüncü senesine hoş geldiniz! Bu sene, oldukça büyük önem taşıyor. Her ne kadar müfredata bu sene de yeni konular eklenmeye başlamış olsa da, esasen bu sene soru çözme senesi olarak görülmelidir.

  Bu mühim sende Palme Kitabevi her zaman olduğu gibi yanınızda. Palme Kitabevimin zengin 11. sınıf kitapları seçkisi içerisinde, birbirinden değerli eserler yer almakta. Bu kitap seçenekleri arasında  her sene istisnasız en çok talep gören 11. sınıf soru bankası kitapları oluyor. Bu kitaplar sayesinde soru çözme alışkanlığı yer ediniyor, adaylar birbirinden farklı soru tiplerini görmeye başlıyorlar, başarı garantileniyor.

  Türkçeden Soru Kaybetmeyin: 11 Sınıf Dil Anlatım Soru Bankası

  Kendi dilini düzgün bir şekilde konuşup yazabilmek, okuduğu anlayabilmek aslında herkesin kendisi için yapması gereken bir şeydir. Bunu iyi yapmanın ödülünü de sınavda yüksek puanlar olarak alabilirsiniz. Sonuçta Türkçe her adayın mutlaka soru çözmesi gereken bir alan.

  Sınavda Türkçe sorularına iyi yanıt verebilmek aslında bolca soru tipi görmekten geliyor. Uzun paragraflar bir çırpıda anlayıp sonuca gidebilmek için bol bol antrenman yapmak gerek. 11 sınıf Dil ve Anlatım soru bankası tam da bu işe yarayacak. Bu kitap sayesinde Türkçeden soru kaybetmeyeceksiniz.

  Edebiyatta Hep Doğru Cevaplar: 11. Sınıf Edebiyat Soru Bankası

  Eşit Ağırlık, Sosyal ve Dil adaylarının ağırlık vermesi gereken konulardan bir tanesi Edebiyat dersidir. Farklı yazarları, akımları, eserleri bilmek gerekir. Çoğu kişinin kafasında Edebiyat dersinin ezbere dayalı bir ders olduğu algısı vardır. Oysa edebiyat aslında bir ezber dersi değildir. Soru çöze çöze kendinizi geliştirebileceğiniz bir alandır. 11. sınıf Edebiyat soru bankası bu hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

  Tarih Alanında Başarı için 11. Sınıf Soru Bankası

  Tıpkı Türkçe dersinde olduğu gibi, kendi tarihini yakından tanımak aslında ülkemizdeki her gencin yapması gereken bir şeydir. Bu konuda eğer ilginiz ve bilginiz varsa o zaman sınav bu davranışı da ödüllendirecektir. Hem erken tarih dönemleri hakkında bilgi edinebileceğiniz 11 sınıf Tarih soru bankası kitaplarını hem de yakın tarih hakkındaki 11 sınıf İnkılap Tarihi soru bankası kitaplarını Palme Kitabevi koleksiyonunda bulabilirsiniz.

  Eşit Ağırlığın En Mantıksal Hali: 11 Sınıf Coğrafya Soru Bankası

  Nasıl ki Biyoloji, Fen Bilimleri içerisindeki en sözel ders; Coğrafya da Eşit Ağırlık ya da Sosyal Bilimler için en sayısal ders. Grafik okuma ve yorumlama, eğilimleri inceleme, iklim, nüfus, bitki örtüsü gibi konuları değerlendirme açısında Coğrafya oldukça benzer Fen derslerine. Bu derse dair soru çözmek ve kendini geliştirmek isteyenler için 11 sınıf coğrafya soru bankası kitaplarını raflarımızda göreceksiniz.

  İhmal Etmeyin: 11 Sınıf Felsefe Soru Bankası

  Lise döneminde öğrencilerin ihmal etmeye yatkın olduğu derslerden bir tanesine geldi sıra şimdi: Felsefe. Üstelik bu ihmalin pişmanlığı üniversite yıllarında kendini hemen belli etmektedir. Lisede ilk iki sene eğer Felsefe dersine pek önem vermediyseniz, bu sene bu kötü alışkanlıktan kurtulun. 11 sınıf Felsefe soru bankası ile hem bu sene yeni eklenen hem de önceki şenlerde işlenen konulara dair soru çözerek önünüzdeki seneye kendisi hazırlayabilirsiniz.

  Tüm Adaylar için 11. Sınıf Matematik Soru Bankası

  Kimilerinin korkulu rüyası, kimilerinin eğlence anlayışı… Matematik konularına yaklaşımınız ne olursa olsun bu sınav kapsamında çözmeniz gereken, başarıya ulaşmak için öğrenmeniz gereken bir konu varsa o da Matematiktir.

  11. sınıf Matematik soru bankası öneri fikirlerini öğretmeninizden aldıktan sonra, Palme Kitabevine gelebilirsiniz. Farklı yayın evlerinden çeşitli zorluk seviyelerinde 11 sınıf Matematik soru bankası kitaplarını raflarımızda bulabilirsiniz. Bu kitaplarla soru repertuarınızı genişleteceksiniz.

  Fenin Sözel Tarafı: 11 Sınıf Biyoloji Soru Bankası

  Fen alanında bir meslek edinmek isteyen çoğu öğrencinin zorlandığı bir alandan bahsedelim. Biyoloji, Fen Bilimleri kapsamındaki en sözel derstir. Okuma, anlama ve yorumlama burada bilgi ile birleşir. Bunun pratiği de ancak 11. sınıf Biyoloji soru bankası kitapları ile mümkün olur. Kimi zaman Biyoloji testlerinde karşınıza çıkan o paragraf sorusu gibi uzun metinleri nasıl çözümleyip doğru manita ulaşacağınızı bu kitaplar gösterir.

  Fizik ve Kimyada Başarı: 11. Sınıf Soru Bankası Seçenekleri

  Gelelim Fen öğrencileri için en önemli olan iki derse… 11. sınıf Fizik soru bankası ve 11. sınıf Kimya soru bankası kitapları, bu alandaki öğrencilerin kendi kulvarları içersidine başarıya ulaşmalarına yardımcı olacaktır. Özellikle de Matematik kadar yoğun ve zor olan Fizik için şimdiden çalışmaya başlamak 11 sınıf fizik soru bankası seçenekleri ile mümkünü. Kimyada da yine rakiplerinize fark atmak için çalışmaya 11 sınıf Kimya soru bankası ile hız verebilirsiniz.

  Palme Kitabevi bünyesindeki 11. Sınıf Konu Anlatımlı ve 11. Sınıf Yaprak Test kitaplarını da incelemenizi öneririz.

  11. Sınıf Soru Bankası

  >