Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı İle Ödeme

Palmekitabevi.com sitesinden siparişlerinizi %100 güvenli bir şekilde Kredi Kartı ile ödeyebilirsiniz.

Güvenliğiniz Emin Ellerde;

Kredi Kart bilgileriniz kesinlikle sitemizde kayıtlı tutulmaz. Bilgilerinizin başkaları tarafından görülmesi veya ele geçirmesi mümkün değildir.

Palmekitabevi.com adresinde;

Rapid 128 bit SSL Güvenlik sertifikası mevcut olup üst düzey koruma sağlanmaktadır.

Banka referanslarımız; Palmekitabevi.com sitesinde Türkiye'nin en önde gelen bankaları ile çalışmakta ve bu bankaların sanal poslarını kullanmaktadır. Sitemizden yapılan siparişlerde 0.10 TL ' ile 125 TL arası kargo ücreti 12.90 TL 'dir. 125 TL üzeri yapılan siparişlerde kargo ücretsizdir.

Kapıda Ödeme

Değerli müşterilerimiz kredi kartına sahip olmayabilir veya kart kullanmak istemeyebilirsiniz. Bunun için Kapıda Ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Kitaplarınız kapınıza geldiğinde kargo firmasına nakit yada kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yalnız bilmeniz gerekir ki kargo firmaları ücret fark etmeksizin siparişinize 10.00 TL kargonun hizmet bedeli olarak adlandırdığı ücret eklenmektedir.

Kapıda ödeme yöntemi ile verilen siparişlerde müşterinin siparişinden vazgeçmesi ve teslim almaması durumunda müşteri kapıda ödeme ek hizmet bedeli ve kargo ücreti toplamını palmekitabevi.com banka hesaplarına yatırmakla hükümlüdür.

Örnek: 40.00 TL (ürün)+ 12.90 TL (kargo)+ 10.00 TL (kapıda ödeme hizmet bedeli) : 62.90 TL olarak ödeme yaparsınız.

Not: Kapıda ödeme bedeli sistem tarafından otomatik olarak eklenmektedir. 

Havale ile Ödeme Banka Hesap Numaralarımız

Havale ve Eft ödemelerinizi yaptıktan sonra telefon yada mail yolu ile bildiriniz. Aksi taktirde

siparişinizin kargoya verilmesinde gecikme olabilir.