Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  11. Sınıf Yaprak Test

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  11. Sınıf Yaprak Test Seçenekleri

  Lisenin üçüncü yılı, aslında oldukça zorlu bir dönem. Öğrenciler hem bir sene sonraki sınav maratonu için hazırlanmaları gerek, hem de içinde bulundukları senenin derslerini başarı ile tamamlamaları gerek. Bütün bu gereklilikler üst üste binmişsen, velilere ve öğretmenlere düşen, öğrencileri en iyi kaynak kitaplarla donatmak oluyor. Bu kaynakları da Palme Kitabevinde bulmak mümkün. 11 sınıf yaprak test kaynakları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

  Pratik Bir Alternatif: 11 Sınıf Yaprak Test

  11 sınıf yaprak test kitapları, soru bankası ve konu anlatımlı kitaplara pratik bir alternatif tamamlayıcı rolü üstlenmektedir. Bu kaynaklar sayesinde, öğrenciler pek çok farklı soru çeşidi görmüş olur. Gördükleri soru tipleri onlara bir çalışma planı çıkartmaları konusunda yardımcı olacaktır.

  Örneğin 11 sınıf Matematik yaprak test kaynakları ile soru çözerek, öğrenciler hangi konularda eksik olduklarını belirleyebilirler. Bu eksiklikleri belirledikten sonra bir çalışma planı oluşturmak da kolaylaşır. O konuya yönelik konu anlatımlı kitap alınabilir, sonra bu çalışmanın sonucunu değerlendirmek için bir soru bankası elde edilebilir. Hatta öğretmenlerden o konuya dair ek bir destek edinilebilir. Hepsinin başlangıcı 11 sınıf Matematik yaprak test olacaktır.

  11. Sınıf Yaprak Test ile Esnek Çalışma

  11. sınıf yaprak test kaynakları öğrencilere esnek bir çalışma yapmaları için imkan sağlar. Öğrencilerin en çok şikayet ettiği konulardan bir tanesi kalın kalın kitaplar taşımak! 11. sınıf yaprak test kaynakları sayesinde taşımak zorunda oldukları miktar azalır, öğretmenlerine soruları daha kolay sorarlar.

  Palme Kitabevi, sadece öğrencilerin değil aynı zamanda onların öğretmenlerinin de işini kolaylaştırıyor. 11 sınıf yaprak test kaynakları aynı zamanda bu işe de yarıyor. Öğretmenler sıkça öğrencilerine verecek yeni sorular araralar. Derste arada bir yapacaklar mini sınavlar, dönem ödevleri, tekrar çalışmaları için sürekli soru arayışındadılar. Yaprak testler bu konuya çok uygundur. Örneğin en çok talep gören setlerden biri olan 11 sınıf fizik yaprak test kaynaklarını kolayca eğitim materyali olarak kullanabilirsiniz.

  Palme Kitabevi ile Geleceğe Yatırım

  Palme Kitabevinin 11. sınıf kitapları, geleceğe yatırım niteliğinde… Her biri birbirinden değerli yazarlarca oluşturulmuş bu kitapları mutlaka kütüphanenize eklemelisiniz. Seçkimizdeki 11. Sınıf Soru Bankası ve 11. Sınıf Konu Anlatımlı mutlaka incelemelisiniz.

  11. Sınıf Yaprak Test

  >