Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  İlköğretim Yardımcı Kaynaklar

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  Söz Anahtarı

  Sema Günaydın Çınar

  165,00 ₺ 140,25 ₺
  2. 3. ve 4. Sınıflar için

  Söz Anahtarı

  Sema Günaydın Çınar

  155,00 ₺ 131,75 ₺
  3. ve 4. Sınıflar için

  3. Sınıf Tüm Dersler Pro Soru Bankası

  Komisyon

  529,00 ₺ 449,65 ₺

  4. Sınıf Tüm Dersler Pro Soru Bankası

  Komisyon

  649,00 ₺ 551,65 ₺

  2. Sınıf Tüm Dersler Pro Soru Bankası

  Komisyon

  419,00 ₺ 356,15 ₺

  2. Sınıf Bilsem Tablet 2023

  Komisyon

  175,00 ₺ 122,50 ₺

  3. Sınıf Bilsem Tablet 2023

  Komisyon

  175,00 ₺ 122,50 ₺

  İlkokul Kitapları ve İlkokul Yardımcı Kitaplar

  Palme Kitabevi, ilköğretim dönemindeki öğrenciler için geniş bir yardımcı kaynak seçkisi sunuyor. Mini mini birler, çalışkan ikiler ve ilköğretim yıllarındaki tüm öğrenciler için farklı yayın evlerinden tüm ilkokul konularını desteklemek için bu kaynaklar vazgeçilmez! Her öğrencinin evde çalışma masasında, okulda ders sırasında yanında olması gereken bu ilköğretim yardimci kaynaklar, sağlam bir ilkokul eğitimin temelini atıyor.

  Giderek daha da rekabetçi hale gelen eğitim sistemi içerisinde; öğrencilerin hem kendilerini geliştirmeleri ve öğrendiklerini pekiştirmeleri, hem de ders çalışmaktan keyif almaları için ilköğretim yardımcı kaynaklar kullanılıyor. Eğitim hayatına sağlam temellerle başlamak, minik yavrularımızın ilerde büyük başarılara imza atmasının en önemli koşulu! Ebeveynler ve eğitimcilere bu noktada düşen temel görev ise, onları sağlam kaynaklar ve doğru ilkokul kitapları ile desteklemek.

  Palme Kitabevi seçkisindeki ilkokul yardımcı kitaplar, ister evde okul sonrası pekiştirme çalışmaları sırasında, ister sınıfta öğretmen eşliğinde derslerde ve etüd saatlerinde kullanılabiliyor. Bu kitaplar sayesinde okuduğunu kolayca anlayan, anladığını rahatlıkla yorumlayan, test çözme tekniğini erken yaşta edinmiş ve ders çalışmaktan zevk alan çocuklar yetişiyor.

  Rengarenk İlkokul Kitapları

  İlkokul kitapları ve ilkokul yardımcı kitaplar seçkimizde, tüm derslere dair kaynakları bulabilirsiniz. Her branşta farklı yayınevlerinin uzman kadroları tarafından hazırlanmış ilköğretim yardımcı kitaplar, Palme Yayınevi seçkisine özenle seçilmiştir. 1. sınıf öğrencileri için hazırlanan set halindeki tüm dersler temalı ilköğretim yardımcı kaynaklar, ilkokul kitapları içerisinde işlenen tüm konuları bir arada ele alırlar. Bu kitaplar minik yavrular için eğitim öğretim hayatının ilk yıllarında kullanabilecekleri benzersiz bir başvuru kaynağıdır.

  Palme Yayınevi seçkisindeki ilkokul yardımcı kitaplar kategorisinde ayrıca, her ders için branşlaşmış kitaplar da bulunmaktadır. Pek çok öğrencinin ilkokul yıllarında önyargılı yaklaştığı Matematik dersini sevdirecek eğlenceli konu anlatımı ve soru bankası kitapları en çok tercih edilen ilköğretim yardımcı kaynaklar arasında yer alıyor. Çözümlü testler ile öğrenciler soru tiplerine aşinalık kazanıyor, ilkokul yıllarında sağlam bir temelin başlangıcı yapılıyor.

  İlkokulun ilk yıllarında en çok kullanılan Hayat Bilgisi ile ilgili yardımcı kaynaklar, öğrencilere ileride farklı branşlar altında alacakları derslere hazırlıyor. Bu nedenle Hayat Bilgisi alanında ilkokul kitapları da oldukta önemli. Daha sonraki yıllar için yine özellikle sınav dönemlerinde en çok önem verilmesi gereken konu başlıklarından Fen Bilgisi ile ilgili ilkokul kitapları seçkimizde yer alıyor. Bu kitaplar sadece konu anlatımı ve soru bankası ile sınırlı değil. Aynı zamanda birbirinden eğlenceli ve öğretici etkinliklerin bulunduğu aktivite kitapları da hem eğitimciler hem de çocukları ile kaliteli vakit geçirmek isteyen ailelerin bir numaralı tercihi konumunda. Ayrıca yine ilk yıllara Hayat Bilgisi içerisinde yer alan ancak daha sonra Sosyal Bilimler olarak ayrışan konulardaki ilkokul yardımcı kitaplar da en çok tercih edilenler arasında. Bu alanda da hem kendi tarihini hem de ülkesini tanıyan bilinçli bireyler yetiştirmek için Sosyal Bilgiler ilkokul kitapları imdada yetişiyor.

  Türkçe dersleri için ise hem dil bilgisi ve anlatım kurallarını pekiştirici hem de okuduğunu anlama ve yorumlamaya dair destekleyici paragraf bilgisi kitapları kullanılıyor. Bu kitaplarla ilgili ayrıntılı bilgiyi ve her sınıfa uygun ilkokul kitapları seçeneklerini 1. sınıf yardımcı kitaplar2. sınıf yardımcı kitaplar3. sınıf yardımcı kitaplar ve 4. sınıf yardımcı kitaplar arasında bulabilirsiniz.

  Her Desten İlkokul Yardımcı Kitaplar

  İlkokul yardımcı kitaplar seçkimiz sadece temel derslerde değil, aynı zamanda müfredatın öteki konuları ile ilgili kitaplar da bulabilirsiniz. Bu farklı ders alanlarından bir tanesi İngilizce… İngilizce’ye ilkokul yardımcı kitapları ile yatırım yapmak sadece çocukların bu dersteki başarısını arttırmayacak, aynı zamanda ileriye yönelik bir yatırım olacak. İlkokul kitapları arasında ailelerin bütçesini aşan İngilizce kitapları çoğu zaman sorun yaratabiliyor. Bu nedenle Palme Kitabevi’nin uygun fiyatlı kitaplarını ve kampanyalarını inceleyebilirsiniz. Bunun yanısıra son yıllarda pek çok okula ilkokul müfredatına dahil edilen genişletilmiş bilgisayar dersleri ve algoritma eğitimi ile ilgili de çeşitli ilköğretim yardımcı kaynaklar Palme Kitabevi raflarında bulunabiliyor.

  İlköğretim yardımcı kaynaklar ve ilkokul kitapları hem Palme Kitabevi’nin şubelerinde hem de online olarak web sitesi üzerinden sipariş edilebiliyor. Geniş kitap seçkimizi bu sayfada inceleyebilirsiniz.

  >