Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  11. Sınıf Konu Anlatımlı

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  11. Sınıf Konu Anlatımlı Kitaplar

  Palme Kitabevinin lise kitapları seçkisine hoş geldiniz! Bu seçki içerisinde her yıl için ayarlanmış birbirinden değerli kitaplar bulunmaktadır. Lisenin en önemli senelerinden bir tanesi olan 11. sınıf için hazırladığımız kitaplar, bu gruptaki öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karslamaya yöneliktir. 11 sınıf konu anlatımlı kitaplar da bu koleksiyonun en önemli parçalarından bir tanesidir. Gelin, bu kitapları beraber inceleyelim.

  11 Sınıf Tüm Dersler Konu Anlatımlı Kitap

  Lisenin sondan bir önceki yılı, öğrencilerin eksiklerini tamamlamaları için son fırsat niteliğindedir. Üniversite sınavına daha yoğun bir şekilde çalışılmaya başlanacak olan 12. sınıftan önce, 11. sınıfta, temelin sağlamlaştırılması gerekir. 12. sınıf kendi içerisinde yeterince zorlu… Hem yeni konular ekleniyor müfredata, hem de hepsinin tekrar edilmesi gerek… Bu aşamada eski konulara zaman kalmayabilir! Bunun önüne geçmek için 11. sınıfın iyi bir şekilde değerlendirilmesi gerek. Bunu sağlamak için 11 sınıf tüm dersler konu anlatımlı kitap seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

  11 sınıf tüm dersler konu anlatımlı kitap kaynaklarında, ilgili yile tüm derslere işlenilen konuların özetleri bulunmaktadır. Bu özetler sayesinde evde ders çalışmak kolaylaşır. Dersi derste dinlediniz, eve gelip soruları çözmeye başladınız… Ancak o da ne? Bazı konuları anlamadığınızı fark ettiniz. Kafanızın içerisinde bir takım soru işaretleri var. Bu soru işaretlerini gidermek için ertesi gün okula gitmeyi beklemek yerine, 11. sınıf konu anlatımlı test kitapları ile önce konunun özetini inceleyebilir, sonrasında da soruları çözerek öğrenmeyi pekiştirebilirsiniz.

  11 Sınıf Konu Anlatımlı Kitaplar

  11 sınıf düzeyinde yer alan konu anlatımlı kitaplar, giderek ağırlaşan ders yükü ile başa çıkmanız konusunda sizlere yardımcı olurlar. Branşlara göre ayarlanmış bu kitaplar, artık 11. sınıfta sadece seçtiğiniz alana yönelik olarak çalışma yapmanızı sağlarlar.

  Artık alanınızı seçtiniz, kararınızı verdiniz. Geleceğe yönelik az da olsa bir fikiriniz var. Nasıl bir meslek yapacağınızı tam olarak bilemeseniz bile, hangi alanda çalışmak istediğinizi görebiliyorsunuz. Kendinizi ve yeteneklerinizi, bugüne kadarki ders performansınızı değerlendirip bir tahminde bulunabiliyorsunuz. Bu doğrultuda 11 sınıf konu anlatımlı kitaplar arasında tercihinizi yapabilirsiniz.

  Bir Vazgeçilmez: 11 Sınıf Matematik Konu Anlatımlı Kitap

  Hangi alandan sınava girecek olursanız olun, solo on plana çıkartacak bir ders vardır: Matematik. 11 sınıf matematik konu anlatımlı kitap bu nedenle tüm adaylar için önemlidir. Matematik, Fen ve Eşit Ağırlık öğrencilerinin mutlaka yüksek performans göstermesi gereken bir alan. Ancak sadece onlar için önemli değil. Sözel, Dil ya da Meslek Lisesi çıkışlı adayların da kendi alanlarında rakiplerine fark atması için Matematik kitaplarına ihtiyaçları var.

  Eşit Ağırlıkçılar için 11. Sınıf Konu Anlatımlı Test Kitapları

  Hayalinde İktisadi, İdari Bilimler, Sosyal Bilimler, İşletme, Hukuk gibi alanlar olanlar için doğru branş seçimi Eşit Ağırlık olacaktır. Eşit ağırlık alanında okuyanlar 11 sınıf Matematik konu anlatımlı kitap eserlerinin yanısıra birbirinden farklı başka kitapları da kütüphanelerde eklemeliler. 11 sınıf Edebiyat konu anlatımlı kitap bunlardan bir tanesi. Edebiyat alanındaki konuları iyi kavrayıp sorulara yanıt vermek için bu kitap mutlaka masanızın üzerinde yerini almalı. Ayrıca bu adayların Sosyal Bilimler alanındaki sorulardan da yüksek puan alması beklenmektedir. 11 sınıf Tarih konu anlatımlı kitap yanısıra, Coğrafya ve Felsefe gibi alanlarda kitapları mutlaka alışveriş sepetlerine eklemeliler.

  Fenciler için 11. Sınıf Konu Anlatımlı Test Kitapları

  Hayalinde Mühendislik, Tıp, Dış Hekimliği, Eczacılık, Veterinerlik gibi alanlar olanlar için doğru branş Fen Matematik alanı olacaktır. Bu adaylar için de, tıpkı Eşit Ağırlık alanında okuyanlar için olduğu gibi, 11 sınıf Matematik konu anlatımlı kitap çeşitleri tek önemli kitap değildir. Bunun yanısıra Fizik, Kimya ve Biyoloji gibi anlarda konu anlatımını gözden geçirmeleri beklenmektedir. 11. sınıf Biyoloji konu anlatımlı kitaplar özellikle büyük bir önem taşıyor. Fen Bilimleri arasında en sözel ders olan Biyoloji konusunda başarıya ulaşabilmek için 11 sınıf Biyoloji konu anlatımlı kitaplar her zaman fencilerin elinin altında olmalıdır. Ayrıca, rakiplere farkın atıldığı en önemli alanlardan bir tanesi olan Kimya alanı için de 11 sınıf Kimya konu anlatımlı kitap seçenekler seçkimizde mevcuttur.

  Palme Kitabevi Seçkisi

  Palme Kitabevinin 11. sınıf öğrencileri için hazırladığı seçkide konu anlatımlı kitaplar haricinde pek çok farklı eser bulunmaktadır. Bunlar arasında 11. Sınıf Soru Bankası ve 11. Sınıf Yaprak Test gibi kaynaklar ilginizi çekebilir. Web sitemiz üzerinden güvenle alışveriş yapabilir, bir tık ile kitapları evinize getirtebilirsiniz.

  11. Sınıf Konu Anlatımlı

  >