Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  9. Sınıf Konu Anlatımlı

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  Armada Yayınları Görev 9. Sınıf Tarih Yeni Nesil Konu Kitabı

  Murat Usta

  243,00 ₺ 194,40 ₺
  Video Çözümlü

  Çap 9. Sınıf Fen Lisesi Kimya Seti

  Komisyon

  295,00 ₺ 244,85 ₺

  9. Sınıf Tüm Dersler Konu Anlatımlı Kitaplar

  Lise yılları, öğrencilerin hayatlarındaki en zorlu dönemlerden bir tanesidir. Bir yanda büyüme sancıları, bir yanda giderek ağırlaşan müfredat… Üstelik tam önlerinde giderek ayak sesleri duyulmaya başlamış olan üniversite sınavı!

  Bu zorluklar karşısında tüm öğrencilerin birer süper kahraman gibi güçlerine kavuşmak için desteğe ihtiyaçları var. Aradıkları desteği Palme Kitabevinin raflarında bulabilirler!

  Tüm lise yılları için gerekli olan kitaplar, Palme Kitabevi koleksiyonunda yer almaktadır. Bu kaynak kitaplar arasında özellikle de 9. sınıf kitapları büyük bir önem taşır. 9 sınıf tüm dersler konu anlatımlı kitaplar için Palme Kitabevinin sayfasını inceleyebilirsiniz.

  Sağlam Bir Temel İçin 9 Sınıf Tüm Dersler Konu Anlatımlı Kitaplar

  İlköğretim sona erdi, öğrenciler bir üst kademeye geçiş yaptı. Peki şimdi ne olacak? Bu kademede onları neler bekliyor? Öncelikle konular branşlaşacak. Daha önce hiç işlenmemiş bazı temalar derslere dahil edilecek. Hatta üniversite yıllarında kullanılacak bazı beceriler edinilecek.

  En önemlisi de, üniversite sınavı esnasında karşılaşabilecekleri konularla tanışacaklar. İşte tüm bu aşamalarda, Palme Kitabevi 9 sınıf konu anlatımlı tüm dersler kitapları ile onların yanlarında.

  Özelleşmiş 9. Sınıf Konu Anlatımlı Kitap Seçenekleri

  Öğrenciler liseye geçtikleri zaman, karşılarına pek çok zorluk çıkıyor. Bu zorlukların başında, detaylanan ders müfredatı yer alıyor. Branş derslerin ağırlığı arttıkça bunlara ayrı bir şekilde hazırlanmak gerekiyor. Bu noktada da 9 sınıf konu anlatımlı kitap türleri ön plana çıkıyor. Bu değişiklikleri biraz daha yakından inceleyelim şimdi.

  Artık Fen Bilgisi yok! Yerini Fizik, Kimya ve Biyoloji aldı. Bu durumu bir zorluk olarak da algılayabilirsiniz, bir fırsat olarak da!

  Branşlaşma aslında iyi bir şeydir. Hem o dersteki ilgili konuları daha detaylı olarak işlemeye başlarsınız, hem de zorlandığınız bir konu varsa sadece onunla ilgili bir kitap alarak yolunuza devam edebilirsiniz. Örneğin eğer Fizik ve Biyoloji ile aranız iyi ise sadece 9 sınıf Kimya konu anlatımlı kitap türleri ile kafanızdaki sorulara yanıt bulmayı başarabilirsiniz.

  Yeni Konuları Tekrar Etmek İçin 9 Sınıf En İyi Konu Anlatımlı Kitaplar

  Yaş ilerledi, konular karmaşıklaştı… Bu karmaşanın içerisinden nasıl çıkacağız? Yavrularımıza nasıl yol göstereceğiz? Öğrencilerimizin kafalarını nasıl aydınlatacağız? Tabii ki doğru kitaplarla!

  9. sınıf, müfredata pek çok yeni konunun dahil edildiği bir dönemdir. Bu dönemde öğrenciler, ortaokul yıllarından farklı olarak, daha fazla analitik beceri gerektiren şekilde çözümler aramaya başlarlar. Bu durum en çok da Matematik alanında görülür.

  Artık elmalar ve armutlar yerini bilinmeyenlere, denklemlere, parabollere bırakmıştır. Bu aşamada okulların kullandıkları Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kitapların yanısıra, onları ek kaynaklarla desteklemek önemlidir.

  9 sınıf Matematik konu anlatımlı kitap seçenekleri tam bu aşamada işinize yarayacaktır. Müfredattaki yeni konuları bu kitaplardan faydalanarak tekrar edebilirler. Öğretmenler de ister sınıfta, ister özel derste olsun; bu kitaplarla örneklerini çeşitlendirebilir, anlatımlarını zenginleştirebilirler.

  9. Sınıf Tüm Dersler Konu Anlatımlı Kitaplar ile Sağlam Bir Temel

  Lise yıllarında öğretilen her konu, üniversite sınavında öğrencilerin karşısına çıkıyor. Bu nedenle ilk konulardan, ilk yıllardan başlayarak işi sağlam tutmak gerek. Eğer öğrenciler günlük tekrar yapar, dersi derste dinler ve eve geldiklerinde bu konulara ilişkin anlatımları ek kaynaklardan takip ederlerse öğrenme kalıcı olacaktır.

  Bunu sağlamak için gerekli olan tüm dersler 9 sınıf konu anlatımlı kitap seçenekleri Palme Kitabevinin raflarında bulunabilir. Okulda öğretilen konulara ek olarak, öğrenciler eğer akşamları ve tatil günlerinde bu kitaplardan yararlanarak tekrar yaparlarsa, konuları kesin olarak içselleştirebilirler. Bu sayede lisenin son sınıfına gelindiği zaman, sağlam bir temelin üzerine test tekniğini geliştirerek ilerleyebilirler.

  Hazırlık Çocuk Oyuncağı!: 9 Sınıf İngilizce Konu Anlatımlı Kitap

  Bu dönemde öğrencilerin yaptığı en büyük hatalardan bir tanesi, yabancı dili boşlamaktır. Zaten sınavda çıkmıyor, neden çalışayım ki?” düşüncesi aslında öğrencileri başarısızlığa götürüyor.

  Aslında 9. sınıfa İngilizce alanında tekrar yapmak, hazırlık sınavının da kolayca atlanmasını sağlıyor.  9 sınıf İngilizce konu anlatımlı kitap seçenekleri sayesinde, yeni öğretilen İngilizce konuları da pekişmiş oluyor. Geleceğinize yatırım için bu kitapları mutlaka edinmelisiniz!

  Palme Kitabevi Farklı

  Palme Kitabevinin 9. sınıf öğrencileri için hazırladığı tüm kitaplar, onları başarsa götürecek nitelikte. 9. Sınıf Deneme kitapları ile sınav heyecanıyla mücadele ediliyor. 9. Sınıf Soru Bankası ile soru tipleri gözden geçiriliyor. 9. Sınıf Yaprak Test ile pratik ders çalışma alışkanlıkları kazanılıyor. Hepsi ve daha fazlası Palme Kitabevinde.

  9. Sınıf Konu Anlatımlı

  >