Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  10. Sınıf Konu Anlatımlı

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  10. Sınıf Konu Anlatımlı Kitaplar

  Lisenin ikinci yılına hoş geldiniz! İlk yılın acemiliği sona erdi, artık gerçek lise yılları başladı. Bu dönemde öğrenciler hem alan seçimi ile ilgili kafa yormaya başlıyor, hem de üniversite sınavı çalışmalarına ciddi anlamda hız veriyor.

  Bu önemli dönemde öğrencileri desteklemek için gereken tüm kitaplar Palme Kitabevinin raflarında yerini aldı. 10 sınıf konu anlatımlı kitaplar da bu aşamada en çok tercih edilenler arasında.

  Evdeki Öğretmen: 10 Sınıf Tüm Dersler Konu Anlatımlı Kitap

  Konu anlatımlı kitaplara, bir anlamda evdeki öğretmen” yakıştırması yapılabilir. Bu kitaplar evde çalışma süreçlerini kolaylaştırır. Öğrenciler ders çalışırken takıldıkları bir konu olduğu takdirde bu kitaplardan faydalanarak eksikliklerinin üzerine gidebilirler. Bir soruyu anlamadıklarında, özetlere erişmek adına bu kitapları kullanabilirler. 10 sınıf tüm dersler konu anlatımlı kitap seçenekleri, eğitim sürecine dahil olan tüm aktörlerin hayatını kolaylaştırıyor.

  Velilere Faydası: 10 Sınıf Konu Anlatımlı Test Kitapları ile Evde Huzur

  Çocuğunuz küçükken kolaydı… Bir Matematik konusunda takıldığında, amirdiniz elinize abaküsü, fasulyeleri; ya da çizerdiniz bir kağıda elmalar armutlar… Soruyu çözmesine yardımcı olurdunuz!

  Ama şimdi, lise yıllarında, konular zorlaştı! Artık - eğer kendiniz de öğretmen değilseniz - çocuğunuzun okulda öğrendiği konuları hatırlamanız, ona ders çalışmasında yardımcı olmanız zorlaştı. Ya bu konuları çoktan unuttunuz, ya da belki kendi mesleğinizde daha üst düzey bir halini kullandığınız için basite indirgeyerek cevap veremiyorsunuz!

  Bu durumda 10 sınıf konu anlatımlı test kitapları evdeki huzuru sağlayacaktır. Ne siz çocuklarınızın sorularını yanıtsız bırakacaksınız, ne de onlar konuları anlamadan geçecek. Matematik çalışmaları için boncuklu abaküsün yerini 10 sınıf Matematik konu anlatımlı kitap alacak! 10 sınıf Matematik konu anlatımlı test kitabı ile de anlatımın sonuna konuya ilişkin testler eklenecek. Bu tarz 10. sınıf matematik konu anlatımlı kitap seçenekleri ile hem lise sınavlarında, hem de üniversite sınavında başarı sağlanabilir.

  Öğretmenlere Faydası: Farklı Öğrenme Türlerine 10 Sınıf Konu Anlatımlı Kitaplar

  Öğretmenlerin en büyük gayesi, bir konuyu öğrencilerine öğrenebilmek… Bu aslına kağıt üzerinde çok basit görünüyor. Ancak göründüğünden çok daha karmaşık bir süreç aslında… Öğretmenlerin uğraşması gereken pek çok şey var. Örneğin geçmiş yıllardan gelen eksiklikler.

  Bir öğrencinin Fen Bilgisi dersleri ortaokul yıllarında eksikse, lisede bu tarz derslerde zorlanması normaldir. Bu durumda öğretmen defalarca anlatsa da, öğrencinin biraz da evde kendi kendine tekrar etmesi gerekir. İşte bu tekraren sağlanması için konu anlatımlı kitaplar değerlidir. 10 sınıf Kimya konu anlatımlı kitap ya da 10 sınıf Fizik konu anlatımlı kitap gibi kaynak kitaplar ile öğrencilerinizi evde tekrara teşvik edebilirsiniz.

  Öğretmenler için 10 sınıf konu anlatımlı kitaplar ayrıca ders materyali hazırlama konusunda da yardımcı olur. Bugün öğrenme ile ilgili çalışmalarsan biliyoruz ki pek çok farklı zeka turu var. Sınıfta herkesin anlama biçimi birbirinden farklı. Bu durumda ders materyalinin zengin olması gerek. Örneğin bir Edebiyat öğretmeni, kendi notları ve müfredatın sağladığı ipuçlarını 10 sınıf Edebiyat konu anlatımlı kitap içerisinde yer alan anlatımla birleştirebilir. Bu sayede çok daha kapsamlı bir ders planı oluşturabilir.

  Öğrencilere Faydası: 10 Sınıf Tüm Dersler Konu Anlatımlı Kitap ile Bağımsız Çalışma

  10 sınıf tüm dersler konu anlatımlı kitap türleri, tabi ki en çok öğrencilerin işine yaramaktadır. Bu kitaplar öğrencilere bağımsız bir ders çalışma ortamı sağlar. Kimi zaman sınıfta bir konuyu kaçırabilirsiniz.

  Örneğin henüz sosyal aktivitelerin, takım sporlarının devam ettiği 10. sınıfta, kimi zaman bu aktivitelere ayırdığınız zaman yüzünden dersleri ihmal edebilirsiniz. Veya öğretmeninizin kullandığı ders anlatım metodunu takip edemiyor, ek ders alamıyor olabilirsiniz.

  Üzülmeyin, endişelenmeyin, korkmayın! Her şeyin bir faydası var. Önemli olan öğrenme ile uğraşmak, öğrenmek istemektir. Bunu da konu anlatımlı kitaplar sayesinde yapabilirsiniz. Örneğin Coğrafya öğretmeni ile yıldızınız barışmıyorsa, bunun başarınızı engellemesine izin vermeyin. Eğitim hakinizi alın! 10 sınıf Coğrafya konu anlatımlı kitap ile dersinize çalışıp başarıyı yakalayın.

  Palme Kitabevi Farkı ile En İyi 10 Sınıf Konu Anlatımlı Kitaplar

  Palme Kitabevinin koleksiyonu içerisinde birbirinden değerli yazarlar tarafından yazılmış olan kitaplar vardır. Bu kitaplar ülkemizin önde gelen yayın evlerince hazırlanmıştır. 10 sınıf konu anlatımlı kitaplar da bunlar arasında yer alıyor. Bu kitapları tek bir tıkla, en uygun fiyata ınternet sayfamızdan sipariş edebilirsiniz.

  10. sınıf öğrencileri için başka kitap seçeneklerimiz de mevcuttur. 10. Sınıf Soru Bankası ve 10. Sınıf Yaprak Test kitaplarımızı da incelemenizi öneririz.

  10. Sınıf Konu Anlatımlı

  Subcategories
  >