Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  KPSS ÖABT Soru Bankası

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  KPSS ÖABT Soru Bankası

  KPSS ÖABT sürecindeki geleceğin öğretmenleri! Palme Kitabevi sizin için en iyi kaynak kitapların olduğu bir set hazırladı! Hayatınızın en önemli sınavında, tıpkı eğitim sürecinin öteki alanlarında olduğu gibi, Palme Kitabevi uzmanlığı yine yanınızda! İnternet sitemizden en uygun fiyatlı kitaplara ulaşabilirsiniz. Bu kitapların her biri uzman yazar kadroları ve deneyimli editörler tarafından yazılmıştır. Aynı zamanda Türkiyenin önde gelen en iyi yayın evlerinden derlenen bu şerideki kitaplar çalışma sürecinde en büyük yardımcınız olacak. ÖABT Soru Bankası kaynakları için Palme Kitabevinin seçkisini inceleyebilirsiniz.

  ÖABT Soru Bankası Kaynakları

  Pale Kitabevinin bünyesindeki Soru Bankası kitapları, sizi sınava en iyi şekilde hazırlıyor. Bu kitaplar sayesinde konular pekişiyor. ÖABT Soru Bankası kitapları çeşitlerine hep beraber göz atalım…

  Örneğin Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olmak isteyen bir aday düşünelim. Bir devlet kurumunda öğretmen olmayı hedefleyen bir aday için bu alanda soru bankası çözmek önemlidir. ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası kitapları bu aday için çok önemlidir. Bu kitaplar sayesinde testleri daha hızlı çözmeyi öğrenebilir. O uzun paragraf soruları, o kocaman metinler sizin için çocuk oyuncağı olacaktır. Sizi hızlandıracak Türkçe ÖABT soru bankası ve ÖABT Edebiyat soru bankası kitapları için Palme Kitabevinin sayfasını inceleyebilirsiniz.

  Soru bankası kitapları sizi sadece süratlendirmekle kalmaz. Aynı zamanda farklı soru tiplerinin görülmesine de yardımcı olur. Örneğin bir devlet okulunda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alanında öğretmenlik yapmak isteyen bir adayı düşünelim. Bu adayın KPSS ÖABT din kültürü soru bankası sayesinde çok farklı soru tipleri görmesi mümkündür. Bu birbirinden farklı soru tipleri sayesinde sınavda karşısına hangi soru çıkarsa cinsin doğru yanıt verecektir. Bu esneklik sadece Konu Anlatımı ile gelmez. Bol bol soru çözmek de gerekir.

  Soru bankasının sürat ve farklı soru tipleri görme dışında bir fonksiyonu daha vardır… O da test tekniğini yerleştirmesidir. Bu kelimeyi belki en son üniversite hazırlık sürecinde duydunuz. O zamandan beri test tekniği neydi, nasıl yapılırdı, nasıl kullanılırdı, adaya sınavda nasıl yardımcı olurdu… Unuttunuz normal olarak! Şimdi yeniden hatırlama zamanı… Hem de ÖABT Soru Bankası kaynakları ile! Palme Kitabevi bünyesindeki ÖABT Soru Bankası kitapları test tekniğini geliştirmenize yardımcı olur. Örneğin Tarih alanında öğretmen olmak isteyen bir adayı ele alalım. Bu adayın tüm Tarih konularını bildiğinden şüphemiz yok. Ama ya bunu test formatında cevaplamak? Ya seçeneklerden gitmek, elemek? İşte bunun için ÖABT Tarih Soru Bankası seçenekleri işinizi kolaylaştıracaktır. Test tekniği taktiklerini hatırlamak için Palme Kitabevinin bu başlık altında derlediği eserlere bakabilirsiniz.

  En İyi ÖABT Kitapları

  KPSS ÖABT Soru Bankası kaynakları haricinde Palme Kitabevinin seçkisinde birbirinden faydalı başka eserler bulunmaktadır. Bu eserler arasında, sınava hazırlık sürecinde işinizi kolaylaştıracak olan kitaplar özellikle ön plana çıkmaktadır. ÖABT Soru Bankası kaynaklarına ek olarak kullanabileceğiniz öteki kitaplara yakından bakalım şimdi.

  KPSS ÖABT Soru Bankası çözerken takıldığınız bir konu olduğunda, Konu Anlatımlı kitaplara göz atabilirsiniz. Bu kitaplar sayesinde eksik olduğunuz konulardaki konu özetlerini inceleyebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Takıldığınız yerde hemen KPSS ÖABT Konu Anlatımlı kitapları açın ve başarıyı yakalayın.

  Sınava yaklaştıkça KPSS ÖABT Soru Bankası haricinde çalışma masanız üzerinde kendisine yer edinmesi gereken bir başka kitap on plana çıkıyor. Bu kitabın adı deneme sınavı… KPSS ÖABT Deneme Sınavı kitapları sayesinde sınav öncesi son provalarda eksiklerinizi tespit edebileceksiniz. Eğer tek bir konudan eksiğiniz olduğunu saptarsanız da yine Soru Bankası kaynaklarına dönebilirsiniz. Örneğin ÖABT Deneme Sınavı kitapları arasında Sınıf Öğretmenliği alanından bir test çözdüğünüzde eksikleriniz olduğunu fark ettiniz. Sınıf Öğretmenliği ÖABT Soru Bankası ile bu eksikliklerin üstesinden gelmek mümkün.

  Ve sıra geldi çıkmış sorulara… KPSS ÖABT hazırlık sürecinin en kurtarıcı eserlerinden bir tanesi de çıkmış sorulardır. KPSS ÖABT Çıkmış Sorular kaynakları, ÖSYMnin sizden istediği soru tipini görmenize yardımcı olur. Bugüne kadar çıkmış sorular size sınavda ne ile karşılaşacağınız konusunda ilham verecek. Yine deneme sınavlarında olduğu gibi burada da takıldığınız bir spesifik konu olursa, ÖABT Soru Bankası kitaplarını kullanabilirsiniz.

  KPSS ÖABT Soru Bankası

  >