Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  KPSS ÖABT Konu Anlatımlı

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  KPSS ÖABT Konu Anlatımlı

  KPSS ÖABT hazırlık sürecindeki adayların dikkatine! Bu zaman diliminde işinize yarayacak en iyi kaynakları Palme Kitabevi raflarında bulabilirsiniz. Yıllardır eğitimin her alanında öğrencileri en iyi yayın evlerinin hazırladıkları kitaplarla desteklemeye kendine ilke edinmiş olan Palme kitabevi, KPSS ÖABT konusunda da sizlerin yanında.

  KPSS ÖABT konu anlatımlı kitapları sayesinde bugüne kadar lisans eğitiminiz boyunca işlediğimiz ya da formasyon sürecinde öğrendiğiniz bilgileri tekrarlayabileceksiniz. Ayrıca bu özetler sayesinde yanlış yaptığınız konuları üzerinden rahatlıkla geçebileceksiniz. Bu tekrarlar ve özetler sayesinde sınavda başarı bir tesadüf değil! Gelin hep birlikte bu kitapları daha yakından inceleyelim…

  KPSS ÖABT Konu Anlatımlı Kaynakların Faydaları

  KPSS ÖABT Konu Anlatımlı kaynakların faydaları gerçekten de saymakla bitmiyor. Sınava hazırlık sürecinde bu kitaplar deyim yerindeyse tam bir can simidi! Bu kitaplar sayesinde dört senelik lisans eğitiminizde ve bazı adaylar için de üzerine okunan formasyon sürecinde edinilen bilgiler tekrar ediliyor. Bu tekrarın sonucu olarak da başarı bir tesadüf değil adeta kader haline geliyor. Farklı alanlardan en iyi KPSS ÖABT Konu Anlatımlı kitaplar Palme Kitabevi raflarında bulunabilir. Bu kitaplar sayesinde konuları pekiştirmek kolaylaşacaktır. Birkaç örnekle durumu somutlaştıralım şimdi…

  Örneğin İngilizce öğretmeni olmak istiyorsunuz. ÖABT İngilizce konu anlatımı kitaplardan nasıl faydalanabileceğinize bakalım. Bir devlet kurumuna girip bir dünya dili olan İngilizceyi kolejlerde, ders alarak öğrenme fırsatı olmayan minik yavrulara öğreteceksiniz. Bunun için dört sene okudunuz. Belki İngilizce Öğretmenliği, belki İngiliz Dili ve Edebiyatı, belki de Amerikan Kültürü ev Edebiyatı konunuzdu. Araya zaman gitti, dil sizde kaldı ama konular yavaş yavaş hafızanın alt raflarına atıldı. Şimdi KPSS ÖABT öncesinde hazırlık yapmak istiyorsunuz. Peki bu nasıl olacak, tozlu lisans kitapları raflardan mı çıkacak? Elbette hayır. ÖABT İngilizce konu anlatımı kitaplar sayesinde konuları hatırlamak kirli bir tekrar yapmak mümkündür.

  Sadece İngilizcede değil, her alanda KPSS ÖABT Konu Anlatımlı kitaplar için Palme Kitabevinin sayfasını inceleyebilirsiniz.  ÖABT kimya konu anlatımı kitaplarla Fen Bilgisinin en zor konularından Kimya ile ilgili bilgilerinizi hatırlayabilirsiniz. ÖABT Tarih konu anlatımı kaynak kitaplar ile Tarih alanında öğrencilerin bilmesi ve sizin uzmanlaşmanız gereken başlıklara bakabilirsiniz. ÖABT Coğrafya konu anlatımı kitapları sayesinde hangi Coğrafya konularının ÖABTde karşınıza çıkabileceğine göz atabilirsiniz. ÖABT Edebiyat konu anlatımı kaynakları ise site Türk Edebiyatı alanında bu sınavın kapsamına hangi konuların girdiğini gösterecektir.

  KPSS ÖABT Konu Anlatımlı Tamam… Sırada Ne Var?

  Konu Anlatımlı kitapları önünüze dizdiniz… Hepsinden konuların özetlerini tekrar ettiniz. Peki, sırada ne var? Başka hangi kitapları edinmeniz gerek? ÖABTde başarı nasıl gelecek? Bu soruların cevabına Palme Kitabevi uzmanlığı ile yanıt arayacağız şimdi.

  Öncelikle Soru Bankası kitapları ile başlayalım… Örneğin Biyoloji öğretmeni olmak istiyorsunuz. ÖABT Biyoloji konu anlatımı kitapları önünüze aldınız. Konulara çalıştınız. Anladınız gibi, ama Sınavda çıksa yapabilir miyim?” sorusu aklınızda… İşte bu durumun üstesinden gelmeniz için size lazım olan, Soru Bankası kitaplarıdır. KPSS ÖABT Soru Bankası kitapları ile konular pekişir, test tekniği gelişir, soru tipleri incelenir. Sonrasında kim tutar sizi!

  Soru Bankası bitti… Peki ya sırada ne var? Tabii ki deneme sınavları! Yine bir örnek üzerinden gidelim. Sınıf öğretmeni olmak arzusundaki bir aday, Sınıf Öğretmenliği ÖABT Konu Anlatımı kitaplardan konuları tekrar ettikten sonra, deneme sınavları çözerek kendini sınayabilir. Bu noktada ihtiyaç duyabileceği KPSS ÖABT Deneme Sınavı kitapları için Palme Kitabevi raflarına bakabilir. Daha sonra ise, takıldığı, eksiğinin ortaya çıktığı, tekrara ihtiyaç duyduğu konularsa Sınıf Öğretmenliği ÖABT Konu Anlatımı kitablara geri dönüş yapabilir.

  Ve geldik sınavın son aşamasına… Bu aşamada ise çıkmış sorular ön plana çıkıyor. Çıkmış sorular sınava hazırlık sürecinin son aşamasında çözülen ve adaya sınavda karşısına ne gibi sorular çıkacağının ip uçlarını veren sorulardır. Yine bir örnekle durumu somutlaştıralım… ÖABT Edebiyat konu anlatımı kitapla konuları tekrar eden, soru bankası ile sorup tiplerini gören ve denemede kendini sınayan bir adaysanız eğer, sırada çıkmış sorular yer almalı. KPSS ÖABT Çıkmış Sorular için internet sitemizin ilgili bölümünü inceleyebilirsiniz.

   

  KPSS ÖABT Konu Anlatımlı

  >