Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  KPSS ÖABT Deneme Sınavları

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  KPSS ÖABT Deneme Sınavları

  KPSS hazırlık süreci herkes için zorlayıcıdır. En az dört sene süren bir lisans sürecinin arkasından girilen bu sınav adayların geleceğini belirler- Bu sürecin üstesinden gelmek için ihtiyacınız olan her şey Palme Kitabevinde! Her seviyedeki adayın başarıya ulaşması için gereken tüm kaynakları raflarımızda bulabilirsiniz. KPSSye hazırlanan öğretmen adaylarının en çok sorun yaşadığı alanlardan bir tanesi de ÖABTdir.

  KPSS ÖABTye çalıştığınız süreçte hangi kitaplardan yararlanmanız gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz. Bu kitaplar arasında en çok dikkati çekenlerden bir tanesi KPSS ÖABT Deneme Sınavı kitaplarıdır. Gelin ÖABT Deneme kaynaklarına beraber göz atalım.

  ÖABT Deneme ile Gelen Mutluluk ve Başarı

  ÖABT Deneme sınavları çözüp kendini geliştirmek isteyen adaylara müjde! Palme Kitabevi farklı farklı adayların ihtiyacı olan deneme sınavlarını içeren geniş ve detaylı bir koleksiyon hazırladı. Vakit kaybetmeden bu koleksiyonda neler var bakalım.

  ÖABT Matematik deneme testleri sayesinde geleceğin Matematik öğretmenleri yetişiyor! İster ilkokul ister lise düzeyinde her türlü seviyede Matematik öğretmeni olmak için çözülmesi gereken soruları içeren ÖABT Matematik deneme sınavları Palme Kitabevinde sizleri bekliyor

  ÖABT İngilizce deneme sınavları ile ise, yabancı dil alanda ülkemizdeki öğrencilerin eksikliklerini kapatmayı hedefleyen öğretmen adayları için hazırlandı. Bu deneme sınavları sayesinde yabancı dil eğitimi sonucunda öğretmen olmak isteyenler hayallerine kavuşabiliyor. ÖABT İngilizce deneme sınavları için Palmenin seçkisine bakabilirsiniz.

  Palmenin ÖABT ile ilgili derlediği kitaplar arasında en çok tercih edilen ÖABT deneme sınavlara hazırlık kaynakları arasında bir de PDR kitapları yer alıyor. PDR yani Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik kadrosu, her eğitim kurumunda mutlaka bulunması gereken bir pozisyondur. Öğrencilere danışmanlık veren, sorunları ile ilgili onlarla konuşan, onlara yardım eli uzatan bu öğrencilerin yetişmesi için çalışan didinen PDR öğretmenleri aslında kilit bir rol oynar. PDR ÖABT deneme kaynakları hayallerinde bu rolü üstlenmek olan gönüllü ve azimli gençlerin çalışmasına yardımcı olacaktır.

  Öğrencilerin hayatında kilit bir pozisyonda bulunan bir başka öğretmen grubu ise sınıf öğretmenleridir. Sınıf öğretmenliği oldukça zahmetli bir meslektir. Bir anlamda çocukların okuldaki anne veya babası rolünde olan bu öğretmenlerin devlet kurumlarında sağlam kadrolarda çalışması için de ince elenip sık dokunmaları normalır. Eğer hayallerinizde bir devlet kurumunda sınıf öğretmeni olmak varsa o zaman sınıf öğretmenliği ÖABT Deneme kitaplarını kullanabilirsiniz.

  Deneme Çözmenin Faydaları

  ÖABT Deneme kaynakları neden önemlidir? Neden bu sınavın denemesini yapmak gerekir?

  Sınav heyecanını yatıştırmak için denemeler kullanilabilir. Sınava ne kadar iyi hazırlanırsanız hazırlanın, bu kadar hayatı bir testin sizi heyecanlandırmaması imkansızdır. Bu nedenle sınava deneme ile hazırlamak önemlidir. Örneğin Sosyal Bilgiler öğretmenliğine hazırlana bir adayı ele alalım. Sınav öncesinde çözeceği Sosyal Bilgiler ÖABT Deneme testleri ile konular kafasında oturacak ve kendinden emin bir şekilde sınava girecektir.

  KPSS ÖABT Deneme Kitabına Ek Kaynaklar

  Kütüphanenizde ÖABT Deneme kitaplarına yer açtınız… Başarıya giden yolda ilk ve en önemli adım tamam… Peki sırada ne var? Kitaplığınıza eklemeniz gereken öteki KPSS ÖABT kitapları nelerdir? Bunları nereden bulacaksınız? Gelin bu soruların yanıtına hızlıca beraber göz atalım!

  ÖABT hazırlık sürecinde ilk olarak edinmeniz gereken kitap konu anlatımıdır. sizin alanınızda alacağınız puanı yükseltmenize yardımcı olacak bu kitaplar, konu özetlerini size sunar ve dört sene boyunca okulda öğrendiğiniz veya formasyon sürecinde edindiğiniz bilgileri derler. Bu derleme sayesinde zaten bildiğiniz konuları hatırlayabilirsiniz. KPSS ÖABT Konu Anlatımlı kitapları için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

  ÖABT hazırlık döneminde edinmeniz gereken bir başka kitap turu de soru bankası kaynaklarıdır. Herhangi bir merkezi sistem sınavda mutlaka soru bankası kitap elde edilmeli ve onunla çalışılmalıdır. Bunun nedeni bu kitapların size soru tipleri ve test tekniği adına önemli kazanımlar verir. Bu nedenle Palme Kitabevinin ÖABT Soru Bankası kaynaklarına göz atabilirsiniz.

  Son olarak çıkmış sorulara bakalım… Bu kitaplar ile bugüne kadar ÖABT kapsamında neler sorulur öğrenebilirsiniz. Bu bilgiler sayesinde de sınav öncesinde strateji geliştirmeniz kolaylaşacaktır. KPSS ÖABT Çıkmış Sorular kitapları için Palme Kitabevinin raflarına bakabilirsiniz.

  Palme Kitabevi, birbirinden farklı yayınevlerinin hazırladıkları en iyi ÖABT kitaplarını sizlere sunmaktan mutluluk duyar… Uzun yıllardır eğitimin her aşamasında ek kaynaklar sunarak öğrencileri destekler. Uygun fiyatlı kitap seçenekleri için web sayfamızı incelemeyi unutmayın.

  KPSS ÖABT Deneme Sınavları

  >