Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  KPSS Eğitim Bilimleri

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  KPSS Eğitim Bilimleri Kitapları

  KPSS, Türkiyede lisans, on lisans ya da lise eğitimini tamamlamış herkesin girebileceği ve başarılarla dolu bir kariyerin ilk adımlarını atabileceği bir sınav. Bu sınavda elde edeceğiniz puan, sizi hayallerinizin mesleğine ulaştırabilir. KPSSye girerek meslek sahibi olan grupların arasında Türkiyede en bilineni eğitim bilimleri mezunları… Lisansta eğitim bilimleri alanında öğrenim görmüş olan geleceğin öğretmen adayları, KPSS Eğitim Bilimleri hazırlık sürecine giriyorlar. Bu süreçte akıllardaki soru şu: ”KPSS Eğitim Bilimleri en iyi kaynak kitap hangisi?”. Gelin bu soruya beraber yanıt bulalım.

  KPSS Eğitim Bilimleri: Kimler Girebilir?

  Öncelikle bu sınavın detaylarına beraberce bakalım. Sınav hakkında bilgi sahibi olmak, ileride kafanızda oluşması muhtemel soruların da cevaplanmasını sağlayacaktır. KPSS Eğitim Bilimleri sınavı, oldukça farklı bölümlerden adayların girebileceği bir sınavdır. Bu sınavda ölçülen bilgiler, eğitim fakültelerinde farklı bölümlerde ele alınır. Bu nedenle KPSS Eğitim Bilimleri kitapları da bu konuları içermelidir.

  Peki, hangi konular çıkıyor? Sınavda Gelişim Psikolojisi alanından 12, Öğrenme Psikolojisi alanından 16, Ölçme ve Değerlendirme alanından 12, Program Geliştirme ve Sınıf Yönetimi alanında 8, Öğretim Yöntem ve Teknikleri alanında 20 ve Rehberlik alanda sorular çıkmaktadır. Toplan soru sayısı 80 adettir. Soru dağılımdaki konulardan da anlaşılabileceği gibi, Eğitim Bilimleri KPSS kitapları bu konuları içermelidir.

  Palme Kitabevinden Zengin KPSS Eğitim Bilimleri Kitap seçkisi

  Uzun yıllardır Türkiyede eğitimin her alanında hem yerli hem yabancı öğrencilerin gerek ülkemizde gerekse yurt dışında okuması için geçmesi gereken sınavlarda ihtiyaç duyduğu kaynakları sağlayan Palme Kitabevi, KPSS adaylarını da unutmadı. Genç öğretmen adaylarının hayatındaki en önemli test olan KPSS Eğitim Bilimleri sınavı için kapsamlı bir kütüphane hazırladık. KPSS Eğitim Bilimleri kitap tavsiyesi için aradığınız her türlü kaynak raflarımızda mevcuttur.

  KPSS Eğitim Bilimleri en iyi kaynak hangisi sorusuna her yayınevinin yanıtı “Bizimki en iyisi!” olacaktır. Palme Kitabevi ise Türkiyenin önde gelen yayınevleri ile KPSS Eğitim Bilimleri arasında bir köprü oluşturuyor. Usta yazar kadrolarının hazırladığı bu kitaplar, sınava hazırlık sürecinde her daim yanınızda.

  Sınavlara hazırlık süreçlerinin adaylar üzerinde mali külfetleri olduğunu biliyoruz. Bu durumun eğitimin ve başarının önünde bir engel oluşturmaması bizim hedefimiz. Koleksiyonumuzda her bütçeye uygun bir kitap vardır. Eğitim Bilimleri KPSS Kitapları arasında tercih yapmak için fiyat incelemesine gidebilirsiniz.

  Palme Kitabevinin KPSS Eğitim Bilimleri en iyi kaynak hangisi?” sorusuna yanıt oluşturmak için farklı kategoriler altında seçkisine dahil ettiği kitaplara beraber bakalım şimdi. Yıllarca fakültede bu sınavın alanındaki konuları gördünüz… Belki dönem ödevleri, projeler, tezler hazırladınız. Ancak şimdi bu konuları, bir merkezi sınav sistemi içerisinde ele almanız gerekiyor. Bunu nasıl yapacaksınız? Tabii ki KPSS Konu Anlatımlı kitapları sayesinde. Konu anlatımı size teorik olarak öğrendiğiniz bilgilerin sınav sistemine uygulamış halini verecek. Daha sonra bunları KPSS Eğitim Bilimleri Soru Bankası kaynakları ile pekiştirebilirsiniz.

  Eğitim Bilimleri KPSS Kitapları arasında önemli bir yeri olan soru bankası kaynakları, konu anlatımında öğrendiğiniz konuların test tekniğine uyarlanmış yanıtlarını size sunar. Unutmayın! Tıpkı sizin de öğrencilerinize söyleyeceğiniz gibi: Pratik yapmak kişiyi mükemmelleştirir. KPSS Eğitim Bilimleri Çıkmış Sorular kitapları arasında, bugüne kadar bu sınavda çıkmış olan soru türlerine yakından bakma şansı elde edeceksiniz. Sizden beklenenin ne olduğunu anlamak için bu çıkmış sorular kitaplarını çözmek önemlidir. Son olarak KPSS Eğitim Bilimleri Deneme Sınavı kaynaklarına bakalım. KPSS Eğitim Bilimleri kitap seçenekleri arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi olan deneme sınavı setleri, özellikle sınava yaklaşılan döneminde heyecanı gidermek ve daha iyi hazırlanmak için birebirdir.

  KPSS Eğitim Bilimleri Kitapları için Pratik Çözümler

  KPSS hazırlık sürecinde kimi adaylar lisansın son senesinde; kimileri bir yandan özel dersler veriyor, ek işerde çalışıyor; kimileri de yüksek lisans yapıyor. Bu yoğun tempoda sınava hazırlanmak zor. Bizim size KPSS Eğitim Bilimleri kitapları arasında pratik çözümler için önerimiz ise KPSS Eğitim Bilimleri Yaprak Test ve KPSS Eğitim Bilimleri Cep Kitapları olacaktır. Bu kitaplar sayesinde tekrar yapmak, soru çözmek çok kolay!

  Palme Kitabevinin kitapları hem fiziksel mağazasında hem de online web sayfasında bulunabilir. Size en kolay yöntemle istediğiniz kitabı bulabilir, edinebilirsiniz.

  KPSS Eğitim Bilimleri

  >