Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  KPSS ÖABT Çıkmış Sorular

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  KPSS ÖABT Çıkmış Sorular Kaynak Kitapları

  Dünyadaki en değerli mesleklerden bir tanesi olan öğretmenlik, uzun süren bir hazırlık dönemi gerektiren bir meslektir. Adaylar önce üniversite sınavına girerler. Bu sınavdan aldıkları puan sayesinde bir fakülteye yerleşirler. Daha sonra en az dört sene bu bölüme emek verirler. Daha sonrasında da devlet alanında çalışıp devlete faydalı olabilmek için KPSSye hazırlanmaya başlarlar.

  KPSSnin vazgeçilmez aşamalarından bir tanesi de ÖABT oluyor. Peki bugüne kadar neler soruldu? Sınavda neler karşınıza çıkacak? ÖABT sürecinde size yardımcı olabilecek olan tüm sınavlara yardımcı kaynaklar Palme Kitabevinde! ÖABT Çıkmış Sorular kitabı seçenekleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

  KPSS ÖABT Çıkmış Sorular Kitapları

  KPSS ÖABT hazırlık sürecinde işinize yarayacak olan kitap serilerinden bir tanesi de çıkmış sorulardır. Çıkmış sorular kitapları sayesinde kendi alanınıza özgü olarak bugüne kadar sorulmuş olan sorulara bakabilirsiniz. Palme Kitabevinin uzun yıllardır devam eden kitap satış uzmanlığında bugüne kadar tespit ettiği en çok istenen kitap gruplarından birisi ÖABT Çıkmış Sorular kaynaklarıdır.

  Örneğin Sınıf Öğretmenliği branşına bakalım… Minik yavruların hayatında büyük bir yeri olan sınıf öğretmenleri, ÖABTden yüksek plan alması gereken bölümlerden bir tanesidir. Sınıf Öğretmenliği ÖABT Çıkmış Sorular kitapları içerisinde bu testte çıkacak sorulara hazırlanabileceğiniz materyalleri bulabilirisiniz. Bu testte özellikle Temel Matematik ve Türk Dili sorularının puanları yüksektir ve sizin de bu sorulardan büyük bir başarı göstermeniz gerekir. Ayrıca Alan Eğitimi testi de önem teşkil etmektedir.

  Matematik dersini seven ve hayalinde bir gün Matematik öğretmeni olmak isteyenler için de yine KPSS ÖABT Çıkmış Sorular kitapları son derece faydalı olacaktır. ÖABT Lise Matematik Çıkmış Sorular kitapları ve ÖABT İlköğretim Matematik Çıkmış Sorular kitapları sizlere bu süreçte yardımcı olacaktır. Matematik dersinin zorlu dünyasını çocuklara anlatırken size yardımcı olacak bilgilerin sınandığı bu sınava iyi çalışmak için bu testlerle tekrar yapmak önemlidir.

  Bugüne kadar pek çok farklı alanda çıkmış olan soruları görmek için koleksiyonumuzun bu rafındaki kitapları inceleyebilirsiniz. KPSS ÖABT Din Kültürü Çıkmış Sorular kitapları, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenliği yapacak adaylara sınavda sorulmuş soruları içermektedir. Bu sorular sayesinde meslek lisesi çıkışlı adaylar da başarıya ulaşabilirler.

  Sözel alandaki ÖABT Çıkmış Sorular kaynakları raflarımızda özel bir yere sahiptir. Türkçe ÖABT Çıkmış Sorular ve ÖABT Edebiyat Çıkmış Sorular, dilimizi öğretmeyi kendine hedef edinmiş öğretmen adaylarının işini kolaylaştırır. PDR ÖABT Çıkmış Sorular ise belki de okullardaki en önemli alanlardan biri olan Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik öğretmenleri içindir.

  KPSS ÖABT Çıkmış Sorular Ek Kitaplar

  KPSS ÖABT Çıkmış Sorular dışındaki kitaplara ek olarak kütüphanenize eklemeniz gereken başka kaynaklar da vardır. Palme Kitabevi bu ek kaynakları da sizlere sunuyor. Gelin bu kaynakları beraber inceleyelim. KPSS ÖABT Çıkmış Sorular kitaplarını seviyorsanız eğer, deneme sınavları da çözmeyi deneyebilirsiniz. Bu deneme sınavları, çıkmış sorular gibi gerçekten sınavda yer almış soruları içermeseler de, yine de bir sınav provası yapmanıza yardımcı olurlar. KPSS ÖABT Deneme Soruları kitapları için Palme Kitabevi raflarını inceleyebilirsiniz.

  Gelelim eksikleri gidermeye… KPSS ÖABT Çıkmış Sorular ya da deneme sınavları dışında, hangi kitaplarla eksikliklerinizi tamamlayacaksınız? Hangi kitapları kullanarak eksik konuların üzerinden geçeceksiniz? Gelin birlikte bakalım!

  Çıkmış sorular esnasında en çok sorun yaşadığınız alanları gördünüz. Bu alanlara yönelik hazırlık yapmak arzusundasınız. Koca koca ders kitapları uzakta kaldı. Size daha pratik bir şeyler lazım. KPSS ÖABT Konu Anlatımlı kitap seçenekleri bu noktada işinize yarayabilir. Konu anlatım özetlerinin bulunduğu kitaplar için seçkimizi inceleyebilirsiniz. Bu sorulardan sonra konuları pekiştirmek için soru çözmeniz gerekir. Ayrıca örnek sorular çözerek ÖABT Çıkmış Sorular testlerindeki başarınızı da arttırabilirsiniz. Bu amaçla ÖABT Soru Bankası koleksiyonumuz ilginizi çekebilir. Gelelim denemelere… Elbette ki ÖABT Çıkmış Sorular testleri de bir anlamda deneme sınavı niteliğindedir. Ancak unutmayalım ki gerçekten çıkmış olan testlerin bir sınırı, bir limiti var. Oysa deneme sınavlarında sonsuz farklı kombinasyon yapılabilir. Bu nedenle ÖABT Deneme Sınavı kitapları seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

  Palme Kitabevi, birbirinden değerli yazarların oluşturduğu ekiplerin hazırladığı, farklı yayın evlerinden çıkmış Türkiyenin en iyi ÖABT Kitaplarını sizler için derledi. bu kitaplar arasında mutlaka işinize yarayan bir kitaba rastayacaksınız. Bütçenizi sarsmadan hayallerinizin peşinden koşabilmek için sayfamızda fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

  KPSS ÖABT Çıkmış Sorular

  >