Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  KPSS A Grubu Soru Bankası

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  KPSS A Grubu Soru Bankası 

  KPSS hazırlık sürecindeki adaylara müjde! Palme Kitabevi, KPSS için gerekli tüm sınavlara hazırlık kaynaklarını sizler için bir araya getirdi. Birbirinden değerli yazar gruplarının, Türkiyenin en iyi yayın evleri için hazırladıkları kitapları kullanıcılarına sunuyor. KPSS A Grubuna hazırlıkta işinizi kolaylaştıracak tüm yayınlar için sayfamızı inceleyenilisiniz. Özellikle KPSS A Grubu Soru Bankası kitapları bu süreçte işinizi kolaylaştıracaktır.

  Test Tekniğini Yeniden Hatırlayın

  Üniversiteye hazırlık yıllarınızı hatırlıyor musunuz? O zamanlar dershane, kurs, özel ders hocalarının sıkça tekrarladığı bir cümle vardı: Test tekniği çok önemlidir!”. Bu tekniğin önemi hala yitmedi. Bu nedende KPSS hazırlık sürecinde de test tekniğini yeniden hatırlamak, sınava iyi bir şekilde hazırlanmanın anahtarı. Peki bu süreçte KPSS A Soru Bankası kaynakları işinizi nasıl kolaylaştıracak?

  Dört senedir - belki de daha fazla zamandır - test çözmüyorsunuz. Dolayısıyla belki de bazı pratik bilgileri, yöntemleri, teknikleri unuttunuz. Bu süreçte bu özel yöntemleri hatırlamanız, merkezi sistem bir sınav çözmeye yeniden hazırlanmanız gerekiyor. Bunun için de bol bol soru çözmelisiniz. KPSS A Soru Bankası kitapları, lisans eğitiminde teorik olarak öğrendiğiniz, KPSS A Grubu Konu Anlatımlı kaynaklar ile tekrar ettiğiniz konularda pratikleşmenizi sağlayacak.

  Farklı Soru Tipleri Görmek için KPSS A Grubu Soru Bankası

  KPSS A Grubu Soru Bankası kaynakları aynı zamanda farklı tipte sorular görmenize yardımcı olur. Konu Anlatımlı kitaplar genelde konunun özetinden sonra basit bir iki örnek taşır. Oysa Soru Bankası kaynakları genelde aynı konudan pek çok soruyu içerir.  Palme Kitabevi KPSS A Grubu sınavına hazırlanan adaylara Hukuk ve alt alanları (Medeni, Ceza, Borçlar, Anayasa vb.), Mikro ve Makro İktisat, Muhasebe, Maliye, Vergi gibi konularda Soru Bankası kaynakları sunar. Üstelik bu kitaplardan kimileri çözümlüdür. Takıldığınız yerde eğer kursta ya da özel derste verim alamıyorsanız ya da böyle bir imkandan faydalanamıyorsanız, bu çözülür size yardımcı olur.

  Palme Kitabevinin KPSS A Grubu koleksiyonunda ayrıca KPSS A Grubu Deneme Sınavları ve KPSS A Grubu Çıkmış Sorular kaynakları da bulunmaktadır. Bu kitaplar sayesinde hazırlık süreciniz son derece aktif bir şekilde ilerleyecektir.

  KPSS A Grubu Soru Bankası

  >