Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  KPSS A Grubu Çıkmış Sorular

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  KPSS A Grubu Çıkmış Sorular

  İlkokul destek kitapları, lise giriş sınavları, üniversite hazırlık dönemi ve nihayet şimdi hayata atılma vakti! Eğitimin her alanında öğrencilerin yanında olan Palme Kitabevi, KPSS konusunda da adaylara yardım etmeye geliyor. KPSS A Grubu sınavına hazırlanan ve aklında devlet dairelerindeki kariyer memurluğu pozisyonları olan kişiler için harika bir kitap seçkisi oluşturduk. Bu şevkinin vazgeçilmez unsurlarından bir tanesi de KPSS A grubu çıkmış sorular. KPSS A çıkmış sorular kitapları sayesinde daha önce bu sınavda neler sorulmuş, neler çıkmış, dolayısıyla nelere dikkat etmek gerek… Hepsini öğrenebilirsiniz!

  Bugüne Kadar Neler Soruldu?: KPSS A Çıkmış Sorular

  Palme Kitabevinin KPSS kitapları koleksiyonundaki KPSS A çıkmış sorular kitapları, bugüne kadar sınavda neler çıkmış hepsini gösteriyor. İktisat, Muhasebe, Kamu Yönetimi, ve Hukuk altındaki detaylı alanlar yani Borçlar Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İdare ve İdari Yargılamalar Hukuku… Kısacası aklınıza gelebilecek her türlü KPSS A çıkmış sorular kitabını Palme Kitabevi mağazası raflarında ya da ınternet sayfasında bulabilirsiniz.

  Neden Çıkmış Sorular Önemlidir?

  Biz kitap repertuarımıza KPSS A grubu çıkmış sorular ve çözümleri ile ilgili pek çok kitap ekledik. Peki bu kitaplar neden önemli? Çıkmış sorular kitapları her türlü merkezi sistem sınavı için sınavın antiğini anlamaya yönelik önemli kaynaklardır. Bugüne kadar çıkmış olan sorulara bakarak, önünüzdeki sınavın neler getireceğini tahmin edebilirsiniz.

  KPSS A grubu çıkmış sorular kitapları sınava hazırlığın her döneminde işinize yarayacaktır. Sınava hazırlanmaya başlamadan önce bu çıkmış sorular testlerinden bir tanesini çözebilirsiniz. Bu size, çalışmalarınızda yol gösterebilir. Burada belirlenen eksikliklere KPSS A Grubu Deneme Sınavları, KPSS A Grubu Soru Bankası ve KPSS A Grubu Konu Anlatımlı kaynakları ile destekleyerek çalışabilirsiniz.

  Peki Ya Mülakat?

  KPSS A grubu sınavına girdikten sonra, aldığınız puanla başvurduğunuz kadrolarda bir de kurum sınavlarına girmeniz gerekiyor. Aldığınız puan sizi sıralamada üst bir yere yerleştirse de, mülakat performansınız ise girip giremeyeceğinizde etkili oluyor. Bu nedenle mülakata da tıpkı sınava hazırlanır gibi hazırlanmak önemli. Bunun için size gereken mülakat hazırlık kitaplarını da KPSS A grubu çıkmış sorular ve çözümleri seçkimizin içinde bulabilirsiniz.

  KPSS A Grubu Çıkmış Sorular

  >