Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  KPSS A Grubu Konu Anlatımlı

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  KPSS A Grubu Konu Anlatımlı Kitaplar

  Türkiyede gençlerin hayatını sınavlar belirliyor. Erken yaşlardan itibaren her biri çeşitli sınavlara hazırlanıyorlar. Peki, bu sınavlarda başarı nasıl elde ediliyor? Tabii ki çalışarak! Çok değil akıllıca çalışmak önemli bu noktada. Zira ne yaptığını bilmeden sadece çalışırlarsa insan başarı elde edemiyor. Palme Kitabevi, bu süreçte çok değil akıllıca, nokta atışı çalışmak isteyenlerin imdadına yetişiyor. KPSS A Grubu Konu anlatımlı kitapları ile sınava hazırlanmak artık çok daha kolay.

  Konular Gözünüzü Korkutmasın!: KPSS A Grubu Konu Anlatımı

  KPSS A grubu içerisinde çıkan konular genellikle adayların lisans eğitimleri sürecinde öğrendikleri konular oluyor. Hukuk ve alt alanları, Maliye, Mikro ve Makro İktisat, Muhasebe ve Uluslararası İktisat gibi konular, çoğu İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin dersleri arasında. Peki, o bilgiler KPSSye ne kadar uygun?

  Fakülte dersleri genelde teorik oluyor. Vaka analizi olan derslerde ise test tekniğine uygun bir çözüm üretilmiyor. Bu nedenle KPSS hazırlık sürecinde Konu Anlatımlı kaynaklardan faydalanmak önemli. Bu kaynakların en önemli özelliği, bilgileri sadeleştirmesi. Sonuca KPSSde bir konu hakkında uzman olmanın yanı sıra onu seçeneklere indirmiş bir haldeyken bile doğru şekilde değerlendirme ihtiyacı da yer alıyor. Bu nedenle KPSS A grubu konu anlatımlı set kitapları adayların işini kolaylaştırıyor.

  KPSS A Konu Anlatımlı Kitap Avantajları

  Palme Kitabevinin KPSS A Grubu konu anlatımı kitapları, bu alanda en iyi yayınevlerinin usta yazar grupları tarafından hazırlanmıştır. Üstelik bu zengin seçkide her biri birbirinden farklı fiyat aralıklarında kitapları bulmak mümkündür. Bu kitaplar hem online sayfamızda internetten sipariş edilebilir hem de mağazamızın raflarında bulunabilir.

  KPSS A Grubu Konu Anlatımı kitaplarına ek olarak Palme Kitabevi bünyesinde KPSS A Grubu Soru Bankası kitapları da bulunmaktadır. Bu kitaplar sayesinde konu anlatımında öğrendiğiniz konuları soru çözerek tekrar edebilirsiniz. Sonrasında da KPSS A Grubu Deneme Sınavları çözerek soru çözme pratiğinizi tam teşekküllü bir sınav bünyesinde yapabilir, KPSS A Grubu Çıkmış Sorular ile soruları çözerek sınavda en çok çıkan soru tipini daha iyi kavrayabilirsiniz.

  KPSS A Grubu Konu Anlatımlı

  >