Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  DGS Yaprak Test

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  DGS Yaprak Test Seçenekleri

  Palme Kitabevi, eğitimin her alanında adayların farklı ihtiyaçlarını yanıtlamak için çalışmaya devam ediyor. Bu bağlamda DGS yani Dikey Geçiş Sınavı kitapları seçkimizi genişlettik ve içlerine DGS Yaprak Test kaynaklarını ekledik. DGS Yaprak Test kitapları sayesinde sınavda başarılı olmak artık çok daha kolay!

  DGS Yaprak Test ile Gelen Rahatlık!

  DGS Yaprak Test sınava hazırlık sürecinde adaylara pek çok farklı açıdan yardımcı olmaktadır. Yaprak testler oldukça pratiktir. Bu nedenle pek çok aday tarafından tercih edilirler. Kocaman bir kitabı yanınızda taşımak istemediğiniz ama aynı zamanda çalışmalarınızdan da geri kalmamaya çalıştığınız durumlarda, yaprak testler imdadınıza koşar.

  DGS Yaprak Test seçenekleri aynı zamanda maddi olarak da öğrenci dostudur. Sadece belli bir alanda sorun yaşıyorsanız ve bu alanda dair soru çözmek istiyorsanız yaprak test kaynaklarını değerlendirebilirsiniz. Örneğin sözeliniz iyi ama saysal biraz sallantıda. Birkaç test çözerek kendinizi geliştirmek ve sınavdan daha iyi bir başarı elde etmek niyetindesiniz. Bu durumda DGS Matematik yaprak test kitapları işinizi kolaylaştıracaktır. Bu kitaplar sayesinde nokta atışı bir çalışmanın önü açılacaktır. Üstelik bütçenizi çok da sarsmadan!

  DGS, ön lisans programlarından sonra girilen bir sınav. Bu da adayların aslında o bildik eğitim sürecinden çıkmış olabileceğini gösteriyor. Belki bir yandan çalışıyor, bir yandan okuyorsunuz… Belki stajınızı tamamlamış olmanıza rağmen henüz on lisans programınızı bitirmediniz… Belki de bir aile kurdunuz, ama onlara daha iyi bir gelecek sağlamak için DGSye girmek istiyorsunuz. Bu durumda bir masanın başına oturup uzun uzun soru çözmeye vakit ayıramıyor olmanız normaldir. Ama bu durum sizi durdurmasın! DGS Yaprak Test kaynakları sayesinde her an her yerde çalışabilirsiniz. Öğle atasında, otobüste, evde ortalık sakinleşince yaprakları çıkarıp çözebilir, takıldığınız konuları tespit edip bu yaprakları arşivleyebilirsiniz!

  DGS Yaprak Test Dışındaki Kitaplar

  Palme Kitabevinin DGS koleksiyonunda Yaprak Test kitapları dışında pek çok farklı eser bulunmaktadır. DGS Soru Bankası ktiapları ile daha çok soru tipi görebilirsiniz. DGS Deneme Sınavları ve DGS Çıkmış Sorular ile sınav öncesi kendinizi daha kapsamlı hazırlayabilirsiniz. DGS Konu Anlatımlı kitaplar ile de eksiklerinizi çalışabilirsiniz. DGS Deneme Sınavları kitapları ile kendinizi test edebilirsiniz. Her biri Palme Kitabevinin mağazasında ve web sitesinde!

  DGS Yaprak Test

  >