Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  DGS Çıkmış Sorular

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  DGS Çıkmış Sorular Kitabı

  DGS yani Dikey Geçiş Sınavı, iki senelik bir ön lisans eğitimi tamamlamış veya son sınıfta olan, ve dört senelik bir programa geçiş yapmak isteyen adayların girdiği bir sınavdır. Her sene ortalama 240 bin adayın ter döktüğü bu sınav, bir anlamda hayallerine ulaşmak isteyen öğrencilere ikinci bir şans vermektedir. Bu ikinci şansı tepmek istemeyen, en iyi şekilde değerlendirip başarıya ulaşmayı hedefleyen adaylar için Palme Kitabevi geliş bir koleksiyon hazırladı.

  Bu sınava hazırlık sürecinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm kitapları, Palme Kitabevinin raflarında bulabilirsiniz. DGS hazırlık sürecinin en çok rağbet gören eserlerinden bir tanesi de çıkmış sorular kitaplarıdır. Seçkimizdeki DGS Çıkmış Sorular kitap seçenekleri için ınternet sitemizi inceleyebilirsiniz.

  Çıkmış DGS Soruları ile Başarıyı Yakalayın

  DGS sınavına hazırlık sürecinde işinize yarayacak olan en önemli eserlerden bir tanesi çıkmış sorulardır. Uzun yıllardır bu sınav kapsamında sorulan soruları çözmek tüm adaylara başarı kazandıracaktır. Öncelikle DGS geçmiş sorular kitaplarını çözmek, sınava dair gerçekçi beklentiler oluşturmanıza ve sınav için doğru stratejiyi kurmanıza yardım eder. Geçen sene girseydiniz, kaç puan alacaktınız? Bu bilgi size kendi gireceğiniz sınav için en doğru varsayıma ulaşmanız konusunda yol gösterecektir. Bütün sınavlarda olduğu gibi DGS de çıkmış sorular ile adaylara beklentilerini iletir. Farklı editörlerin hazırladığı DGS çıkmış sorular kitap seçenekleri için Palme Kitabevinin raflarını inceleyebilirsiniz.

  Çıkmış soruları çözmenin bir başka avantajı da hangi konulara ağırlık vermeniz gerektiğini size göstermesidir. Kimi adaylar, okudukları veya bitirmek üzere oldukları ön lisans programı nedeni ile DGS kapsamında çıkan bazı konulara yabancı kalmış olabilirler. Örneğin sayısal bilgilerin ağırlıklı olduğu bir ön lisans programından mezun olan adaylar, sınava hazırlık sürecinden önce DGS Türkçe çıkmış sorular testlerine göz atabilirler. Daha sonra burada eksik oldukları konuları belirleyip nokta atışı çalışma yapabilirler. Aynı durum, daha sözel bilgilerin ön planda oluru bir ön lisans programından mezun olan adaylar için de geçerlidir. Bu adaylar da GDS Geometri çıkmış sorular ya da DGS Matematik çıkmış sorular testlerine sınava hazırlık süreci öncesinde göz atarak akıllıca bir çalışma düzenini takip edebilirler.

  DGS çıkmış sorular ve çözümleri testlerini içeren kitaplar ayrıca sınavın bir provasını yapmak için kullanabilirsiniz. Sınava girmeye az zaman kalan, heyecanınızı yönetmek ve daha iyi bir sonuç alabilmek için denme sınavlarını çözebilirsiniz. Bu testleden birini alıp resmî sınav süresi olan 150 dakika boyunca çözerek sınav öncesi bir prova yapabilirsiniz. Bu sayede sınavda çok daha başarılı olacaksınız.

  Çıkmış DGS Soruları ve Ek Kaynaklar

  Palme Kitabevi, DGS için kapsamlı bir koleksiyon hazırladı. Farklı öğrenme türleri ve çalışma alışkanlıkları için hazırlanmış olan bu kitapların her biri, Türkiyenin önde gelen yayın evlerinden yayınlanmış, uzman yazar ve editör kadroları tarafından hazırlanmıştır. DGS çıkmış sorular kitap seçenekleri dışında da pek çok farklı kaynak kitap turu de bu koleksiyonda yer edinmiştir.

  DGS Konu Anlatımlı kitaplar sayesinde eksik olduğunuz konular hakkında özetleri inceleyebilirsiniz. DGS konularına ön lisans süreci boyunca ara verdikten sonra bu konu anlatımlı kitaplar ile geri dönmek sizin de işinizi kolaylaştıracaktır. Konu anlatımla kitaplardan sonra, eksiğiniz olan spesifik konularda soru çözmek için soru bankası adı verilen kaynakları inceleyebilirsiniz. DGS Soru Bankası kitap seçenekleri de koleksiyonumuzda yerini almıştır. Ayrıca DGS Yaprak Test kaynakları sayesinde de soruları her an her yerde, hayatın günlük akışı içerisinde rahatça yanınızda taşıyıp çözebilirsiniz. Bu kitaplar sayesinde DGSde işlenen konulara sağlam bir temel atabilirsiniz.

  Sınav yaklaştıkça tüm adayların aklında tek bir şey var! Daha çok soru çözmek… Bunun için DGS çıkmış sorular ve çözümleri içeren kaynak kitapların yanısıra ayrıca DGS Deneme Sınavı kitaplarına da bakabilirsiniz. Bu kitaplar da sizden sınavda ne beklendiğini anlamanız konusunda yardımcı olacaktır.

  Eğitimin her alanında adayların yanında olmayı, kaliteli yayınlar aracılığı ile eğitim süreçlerini desteklemeyi kendisine ilke edinmiş olan Palme Kitabevi, DGS koleksiyonu ile de her zaman yanınızda! İster mağazamıza uğrayın, rafların arasında dolaşıp size en uygun kitabı seçin. İster online mağazamızdan güzenli bir internet alışverişi ile kitaplerinizi edinin! Palme Yayınevi sizi başarıya taşıyor!

  DGS Çıkmış Sorular

  >