Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  DGS Konu Anlatımlı

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  DGS Konu Anlatımlı Kitap

  Kimi zaman bir öğrenci bir bölüme girer ve okumaya başlar. Belki sevmek girmiştir, belki de bir şekilde kendini orada bulmuştur. Peki, istediği bölümü okuyamayacak mı? Sınava tekrar mı girmesi gerek? Belki de çözüm bir başka sınavda gizlidir!

  Dikey Geçiş Sınavı ile geleceğe hazırlanan adayların dikkatine! Palme Kitabevi, bu süreçte sizin yanınızda! Eğitimin her alanında adayların başarıya ulaşması için gerekli kitaplardan koleksiyon oluşturan Palme, DGS kitap seçenekleri için de kapsamlı bir seçki hazırladı. Bu seçkinin içerisinde DGS Konu Anlatımlı kitap türleri en çok ilgi çekenlerden bir tanesi oluyor. Gelin bu kitapları beraber inceleyelim ve DGSde başarının anahtarını beraber keşfedelim.

  Konu Anlatımı Kitapları ile Fark Yaratın!

  Merkezi sistem sınavlarda konu anlatımlı kitaplar adayların en büyük yardımcısıdır. DGS Konu Anlatımlı kitapları ile bu alanda eksik olduğunuz tüm konuları tamamlayabilirsiniz. Belki okuduğunuz on lisans programı belli konularda uzmanlaşma gerekiyordu ve siz DGS kapsamında çıkabilecek olan konuları çoktan unuttunuz gitti… Kendi alanında uzmanlaşırken bir başka alanda eksiklikleriniz oluştu. Belki de bu konularda eğitimin ilk kademelerindeki eksiğiniz, on lisans programına geçmenizin başlıca nedeni idi. Şimdi bu eksiği tamamlamak ve tam gönlünüze göre bir programda okuyarak başarıya ulaşmak istiyorsunuz! Sebebi her ne olursa olsun, Palme Kitabevi bünyesinde yer alan DGS Konu Anlatımlı kitap önerileri sayesinde başarıyı yakalayabilirsiniz. Örneğin eğer on lisans programınız daha sözel konulara eğiliyorsa, DGS Matematik konu anlatımı kitap seçenekleri sayesinde sayısal alandaki eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

  DGS Konu Anlatımlı kitap önerileri, Palme Kitabevine sıkça soruluyor. Peki, bu kitaplar neden önemli? Konu anlatımlı kitaplar, konuların geniş özetlerini içerir. Bu özet kapsamında sınavda çıkacak olan konuların, en con on plana çıkan başlıkları listelenir. Nokta atışı bilgiler sayesinde gereksiz, zaman kaybı yaratacak bir çalışmanın önüne geçilmiş olur. Net bilgiler sayesinde adaylar akıllıca çalışır. Her konu özeti sonrasında örnek sorular da yer alır. Adaylar bu sayede soru bankasına geçmeden önce konuları iyice öğrenmiş olur.

  Konu anlatımlı kitaplar sadece sınava hazırlık sürecinin başında, konuları tekrar ettiğiniz ya da en başta öğrendiğiniz dönemde yanınızda değil. Aynı zamanda sınava yaklaşmışken deneme sınavları ve çıkmış sorular çözerken de bu kitaplar sayesinde eksiklerinize müdahale edebilirsiniz. DGS Konu Anlatımlı kitap türleri sayesinde, özet haline getirilmiş ve her türlü eğitim arka planına sahip adayın anlayabileceği şekilde anlatılmış içerikleri okuyarak siz de sınava en iyi şekilde hazırlanacaksınız. Palme Kitabevinin DGS koleksiyonunda, farklı yayınevlerinin uzman kadrolarının detaylı bir şekilde hazırladığı konu anlatımı kitaplar sizi başarıya ulaştıracaktır.

  DGS Kitapları Konu Anlatımlı ve Diğerleri

  DGS kitapları elbette sadece konu anlatımlı olanlarla sınırlı değil! Bunun yanısıra Palme Kitabevinin koleksiyonunda pek çok farklı kitap bulunmaktadır. Gelin bu kitapları beraber inceleyelim ve DGS Konu Anlatımlı kitap seçenekleri yanısıra hangilerini dahil edebileceğinizi beraber belirleyelim.

  DGS Konu Anlatımlı kaynaklar ile konuları tekrar ettikten sonra, elinize soru bankası almanız her zaman faydalı olacaktır. DGS Soru Bankası kitapları ile, tekrar ettiğiniz konuları pekiştirmek üzere sorular çözebilirsiniz, Bu konuya özgü sorular sayesinde özellikle hangi konularda takılıyorsanız sadece o konuya çalışarak zaman kazanabilirsiniz.

  Eğer kocaman bir kitabı sürekli yanınızda taşımak istemiyorsanız ve hayatın yoğun akışı içerisinde kendinize esnek bir yardımcı arıyorsanız, o zaman size önerimiz yaprak test kitapları olacaktır. Pek çok farklı DGS Yaprak Test kaynağı Palme Kitabevinin koleksiyonunun içerisinde yer almaktadır. Bunları da incelemenizi öneririz.

  Peki, konuları tekrar ettiniz, soru çözdünüz. Sırada ne var? Elbette test çözmek ve sınavın provasını yapmak. Bunun için de Palme Kitabevi DGS adaylarını unutmadı. DGS Konu Anlatımlı kitap seçenekleri ile konuları öğrendikten sonra DGS Deneme Sınavları ve DGS Çıkmış Sorular sayesinde sınavda hem önceden çıkmış olan soru türlerini görebilir hem de sınavın örneklerini önceden yaparak başarınız hakkında gerçekçi bir beklenti oluşturabilirsiniz.

  Bütün bu kitapları Palme Kitabevinin koleksiyonunda bulmanız mümkün. Hem online mağazamızdan hem de gerçek mağazamızdan raflar arasında gezinti yapıp size en uygun olanını bulabilirsiniz. Online alışveriş sayfamız tamamen güvenlidir. Başarıyı yakalamak için Palme Yayınevi yanınızda!

  DGS Konu Anlatımlı

  >