Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  YDS Konu Anlatımlı

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  YDS Hazırlık Konu Anlatımlı Kitap

  Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı yani kısa adı ile YDS; pek çok adayın ter döktüğü bir sınavdır. Bu sınavdan alınan not, akademik hayattaki başarınızı etkileyecektir. Belki bir sonraki akademik eğitiminiz, belki bir kadro, belki de memursanız dil tazminatı için YDSye girmeniz gerekmektedir. Bu süreçte aradığınız tüm kitapları Palme Kitabevinde bulabilirsiniz. Palme Kitabevinin zengin YDS kitap seçenekleri içerisinde pek çok farklı kitap yer almaktadır. Bunlardan en çok tercih edilenlerden bir tanesi de YDS konu anlatımı kitap çeşitleridir. YDS hazırlık kitapları konu anlatımlı türleri ile sınava nasıl çalışabileceğinize beraber göz atalım.

  YDS Konu Anlatımı Kitap ile Başarıyı Garantileyin 

  YDSde başarıyı garantilemenin bir yolu, konu anlatımlarına göz atmaktır. Ülkemizde yabancı dil, biraz zorlu bir konu. Bunun elbette pek çok nedeni var. Örneğin, eğitim sistemindeki kimi eşitsizlikler, yetersizlikler nedeni ile herkes aynı seviyede İngilizce konuşamıyor. Bu nedenle de YDS gibi sınavlarda başarılı olamıyorlar. Ancak akademik bir hayatın hayalini sırf İngilizce seviyeniz iyi değil diye rafa kaldırmayacaksınız! YDS konu anlatımı kitap seçenekleri sayesinde bu alanda kendinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca eğer zaten sınanacağınız yabancı dili biliyorsanız ama kimi gramer konularını unuttuysanız da yine YDS hazırlık kitapları konu anlatımlı formatta size yardımcı olacaktır.

  YDS Konu Anlatımlı Kitap ve Ek Kaynaklar 

  YDS konu anlatımı kitap aracılığı ile çalışıldığı zaman size başarıyı getirecek. Peki, bu eserler dışında neleri çalışma sürecinde kütüphanenize dahil etmelisiniz? Konu anlatımı ile sınavda karşınıza çıkacak temaların üzerinden geçtikten sonra, sıra soru çözmeye geliyor. Bu anlamda birkaç farklı seçeneğiniz var. Öncelikle eğer spesifik bir konu üzerine soru çözmek ve kendinizi bu alanda geliştirmek isterseniz, buna yönelik kitaplara göz atabilirsiniz.

  Bu kitapları YDS Soru Bankası başlığında görebilirsiniz. Burada takıldığınız bir konu olursa da yine aldığınız YDS konu anlatımı kitap size yardımcı olacaktır.

  Daha sonra eğer kendinizi sınavdaymışsınızcasına denemeye karar verirseniz, sıra deneme sınavları çözmeye geliyor. YDS Deneme Sınavları kategorisi altındaki kitaplarda aradığınız tüm deneme testlerini bulacaksınız.Burada da eğer belirli bir soru tipinde sürekli olarak yanlış yapıyorsanız o zaman YDS konu anlatımlı kitap imdadınıza koşacaktır.

  Bir başka seçenek ise bugüne kadar YDSde ve YDSden önceki sınavlarda çıkmış sorularını çözerek kendinizi sınamaktır. Bunun için de Palme Kitabevi bünyesinde yer alan YDS Çıkmış Sorular kitapların göz atabilirsiniz.

  YDS Konu Anlatımlı

  >