Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  YDS Deneme Sınavları

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  YDS Deneme Sınavları Kitabı

  YDSye hazırlanan tüm adayları, Palme Kitabevinin engin kitap seçkisine göz atmaya davet ediyoruz. Özenle bir araya getirdiğimiz YDS kitapları arasında, sizi başarıya ulaştıracak kitabı mutlaka bulacaksınız!

  Akademik kariyer yapma, üniversitede bir pozisyona başvurmak ya da dil tazminatını edinmek isteyen herkes için ideal sınav olan YDSnin çalışma sürecinde, bu kitaplar hep yanınızda. YDS kitapları arasında uzun zamandır pek çok farklı kişinin tercih ettiği kitaplardan bir tanesi özellikle ön plana çıkıyor: YDS deneme sınavı kitapları. YDS deneme testleri sayesinde siz de bu sınavdan başarılı bir sonuç elde edebilirsiniz. 

  YDS Deneme Sınavı Neleri Kapsıyor?

  Deneme sınavları, hemen hemen her türlü merkezi sistem sınavın hazırlık sürecinde adayların elinden geçen bir kitap türüdür. Bu deneme sınavları sayesinde, sınava girecek olan kişiler, sınav öncesi son bir toparlama yapabilirler. Denemede karşınıza karışık bir formda gelecek olan konular, sınavdan alacağınız puan hakkında daha gerçekçi beklentiler oluşturmanız konusunda da size yardım edecektir. YDS deneme testi kapsamı, aslında nelere çalışmanız gerektiğini gösteriyor.

  YDS deneme sınavları tipik olarak kelime bilgisi soruları ile başlar. Bu kısımda genellikle sıfat (adjective), zarf (adverb), fiil (verb), isim (noun), deyim (phrasal) soruları karşınıza çıkar. Sorular daha sonra dil bilgisi ile devam eder. Bu kısımda dil bilgisi kuralları (grammar), edatlar (prepositions) ve bağlaçlar (linking words) soruları sorulur. Bu konularda bol bol soru çözmek önemlidir. YDS deneme testi size bu konularda bir esneklik kazandırır.

  Deneme testlerinde daha sonra cloze test yani boşluk doldurma şeklinde debam eder. Burada yine bağlaçlar, edatlar, dil bilgisi kuralları ve kelime bilgisi konuları bilmek gerekir. Sınavda en çok soru çıkan konular bunlar olduğu için, bu konulara önem vermek lazımdır. Ayrıca cümle tamamlama soruları (sentence completion), cümle çevirileri (translation) ve paragraf soruları (reading passages), diyalog tamamlama (dialogue completion), anlamca en yakın cümleyi bulma soruları (restarement), ve anlamca bozan cümleyi bulma soruları (irrelevant) soruları da bu testte yer almaktadır.

  Bütün bu konulara çalışmak için kullanabileceğiniz YDS deneme kitabı alternatiflerini Palme Kitabevinde bulabilirsiniz.

  YDS Deneme Sınavı ile Gelen Başarı

  YDS deneme sınavları, sınava hazırlık sürecinde adayları hem bilgi açısından hem de psikolojik açıdan desteklemektedir. Öncelikle YDS deneme kitabı ile sınava hazırlık sürecinde eksik olduğunuz konuları saptayabilirsiniz. Daha sonra bu konuların üzerine giderek nokta atışı bir çalışma gerçekleştirebilirsiniz. Bu da sınav öncesinde değerli olan vaktinizi daha akıllıca kullanmanıza yardımcı olur.

  Özellikle eğer memursanız ve dil tazminatı için YDSye girmek istiyorsanız, o zaman vakit sizin için çok değerlidir. Belki de bir aileniz, profesyonel çalışma hayatınızın yanında ailevi sorumluluklarınız var. Bu durumda zaman akıllıca kullanmak sizi öne geçirecektir.

  YDS deneme sınavı çözmenin bir başka avantajı ise, sınav heyecanını bastırmasıdır. Eğer testlerde performansınız düşükse, bunun nedeni sınavlarda yaşadığınız performans kaygı bozukluğu olabilir. Kötü bir performans göstereceğinden endişe duyan bireyler, bu tarz sınavlarda konuları bilmelerine rağmen başarıya ulaşamayabilirler. Bunun önüne geçebilmek için de YDS deneme sınavı ve çözümleri işinize yarayacaktır. Ne kadar çok soru çözerseniz, sınavda o kadar büyük bir başarıya ulaşmış olursunuz.

  Palme Kitabevinin YDS Kitapları Koleksiyonu

  Palme Kitabevi, zengin bir YDS kitapları koleksiyonuna sahip. Bu kitap koleksiyonunda yer alan tüm kitapları tamamlayarak harika bir eğitim setine sahip olabilirsiniz.

  YDS Soru Bankası kitapları ile, denemelere zorlandığınız konuların üzerine düşebilirsiniz. Konu bazlı soru çözerek, öğrenmenizi pekiştirebilirsiniz. YDS Konu Anlatımlı kitapları ile de, eksik kaldığını düşündüğünüz, tekrarlamayı arzu ettiğiniz konuları tekrar edebilirsiniz. Özellikle de uzun zamandır iş hayatındaysanız, ya da farklı bir alanda çalışıp bu konuları unuttuysanız, konu anlatımı ile her şeyi hatırlayabilirsiniz. YDS Çıkmış Sorular ile de önceki senelerde YDS sınavlarında ve YDSnin öncüsü olan sınavlarda çıkan konuları tekrar edebilirsiniz.

  Bütün bu kitaplar ve daha fazlası için sizleri Palme Kitabevine bekliyoruz. Palme Kitabevinin hem mağazasında hem de internet sayfasında bu kitaplar yer almaktadır. İster mağazamıza gelin, misafirimiz olun, kitaplerinizi fiziksel rafların arasında dolaşırken seçin. İsterseniz de online olarak internet sitemiz üzerinden sipariş verin. Başarıya ulaşmak için Palme Kitabevi hep yanınızda!

  YDS Deneme Sınavları

  >