Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  YÖKDİL Soru Bankası

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  YÖKDİL Soru Bankası

  YÖKDİL hazırlık sürecinde ihtiyacınız olan tüm kitaplar Palme Kitabevide! Uzun yıllardır eğitim alanında adayları birbirinden kaliteli yayınlarla destekleyen Palme, konu YÖKDİL olunca da oldukça geniş bir koleksiyon hazırladı. YÖKDİLe hazırlanırken her alandan adayın sınavda başarıya ulaşmasını sağlayacak kitaplar raflarımızda yerini aldı. Bu kitap türlerinden bir tanesi de YÖKDİL soru bankası. YÖKDİL soru bankası ile nokta atışı bir şekilde eksiğiniz olan konulara bakabilirsiniz.

  Farklı Alanlarda YÖKDİL Soru Bankası Kitapları

  Palme Kitabevinin seçkisindeki YÖKDİL soru bankası kitapları, farklı YÖKDİL sınav türleri için ayarlanmıştır. Bunlar arasında Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler ve Sağlık alanlarında YÖKDİL kitapları yer almaktadır.

  Sosyal Bilimler alanında yüksek lisans yapmak isteyen adayların, ilgili YÖKDİL sınavına girmesi gerekir. Bu adayların çözecekleri sınavda karşılarına çıkacak olan okuma parçaları bu alana yönelik temalardan oluşacaktır. YÖKDİL sosyal bilimler soru bankası kitapları ile sınava hazırlanmak kolaylaşır. Bu kitaplar için Palme Kitabevinin sayfasını inceleyebilirsiniz.

  Gelenim Fen Bilimlerine… Bu alanda yüksek lisans yapmak isteyen adaylardan istenen YÖKDİL puanı, ilgili testin sonucunda elde edilmektedir. Bu nedenle de bu alada lisans okumuş ve yüksek lisans yapacak, ya da yüksek lisansını tamamlamış ama doktora çalışmalarına başlayacak adayların mutlaka bu alandaki sınava girmesi gerekir. YÖKDİL fen bilimleri soru bankası kitapları ile bu sınava hazırlanabilirsiniz.

  YÖKDİLin son turu ise sağlık ile ilgili olan kısmıdır. Sağlık alanında bir yüksek eğitime devam etmek ya da uzmanlık sınavlarına girmek isteyen kişilerin mutlaka YÖKDİLin sağlık alanındaki testini çözmeleri gerekir. Bu teste hazırlanmak için de YÖKDİL sağlık soru bankası kitaplarını ellerinin altında bulundurması önemlidir.

  YÖKDİL Çözümlü Soru Bankası ile Gelen Başarı

  YÖKDİL soru bankası kitapları ile sınavda karşınıza çıkacak olan konular önceden çalışmış olacaksınız. Örneğin okuma, gramer, sözcük bilgisi, paragraf soruları gibi anlanlarda YÖKDİL çözümü soru bankası ile hazırlanarak sınavdan yüksek bir puan almayı garantileyebilirsiniz.

  YÖKDİL soru bankası kitaplarının yanında çalışmalarınızda size yardımcı olacak olan başka kitapları da Palme Kitabevi bünyesinde bulmanız mümkün. Örneğin YÖKDİL Çıkmış Sorular kitapları ile önceden bu sınavda sorulan soruları çözerek kendinizi sınayabilirsiniz. Ayrıca YÖKDİL Deneme Sınavları ile sınav öncesi heyecanınızı yatıştırmaya yönelik çalışmalara imza atabilirsiniz. Tüm bu kitaplar için doğru adres Palme Kitabevi.

  YÖKDİL Soru Bankası

  >