Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  YÖKDİL Çıkmış Sorular

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  YÖKDİL Çıkmış Sorular Kitabı

  YÖKDİLe hazırlanan geleceğin akademisyenleri, sınavlara hazırlık kitaplarını Palmeden alıyor! Palme Kitabevi, YÖKDİL kitapları konusunda oldukça geniş bir koleksiyon sunuyor. Bu koleksiyonun vazgeçilmek kitaplarından bir tanesi de YÖKDİL çıkmış sorular kitapları.

  Bu sınav uygulamaya başladığı ilk yıldan günümüze kadar, sınav kapsamında sorulan tüm soruları ve ayrıntılı çözümleri bulabileceğiniz bu kitaplar sizi başarıya taşıyacak. Palme Kitabevinin ince eleyip sık dokuyarak oluşturduğu kitap koleksiyonundaki en çok talep gören eserlerden YÖKDİL çıkmış sorular kitaplarını gelin beraber inceleyelim.

  YÖKDİL Çıkmış Sorular Yolunuzu Aydınlatacak

  Üniversitelerde akademik amaçlarla dil becerilerini kanıtlamak isteyen kişilerin girebileceği pek çok sınav vardır. Büyük resme bakıldığında onlardan sadece bir tanesidir YÖKDİL. Peki neden önemlidir? Neden tercih edilmelidir?

  Öncelikle YÖKDİL, YÖK tarafından uygulanır. Yani bugüne dek girdiğiniz pek çok farklı sınavın da uygulayıcısı olan ÖSYM ile benzer anlayışa sahip olan bir kurum. Bu benzerlik soru türlerine de yansır. YÖK ya da ÖSYM tarzı sorulara alışmış olan, buralarda kendine güvenen ve başarısını kanıtlamış olan adaylar için bu sınav kolayca üstesinden gelinebilen bir engel haline gelir. YÖKDİL çıkmış sorular kitapları da bu nedenle önemlidir.

  Tıpkı öteki merkezi sınavlarda olduğu gibi, YÖKDİLde de çıkmış sorular yolunuzu aydınlatacak. Daha önceki adayların çözdüğü bu soruların üzerinden geçerken siz de kendinizi sınamış ve performansınızı görmüş olacaksınız. Özellikle de eğer sınav kaygısı yaşıyorsanız, konulara özgü spesifikleştirilmiş testleri çözerken zorlanmıyor ama sorular önünüze karışık gelince zorlanıyorsanız işte o zaman çıkmış YÖKDİL soruları ile kendinizi sınayabilirsiniz. Bu şekilde eksik olduğunuz konuları belirlemeniz ve nokta atışı bir şekilde üzerine gitmeniz kolaylaşacaktır. YÖKDİL çıkmış sorular kitabı bu şekilde bir yol gösterici olabilir.

  Branşlara Özgü YÖKDİL Çıkmış Sorular

  YÖKDİLi öteki sınavlardan ayıran en önemli özellik, içerisinde birbirinden farklı kısımların olmasıdır. Adaylar, yüksek eğitimlerine devam edecekleri alan doğrultusunda bu farklı YÖKDİL seçeneklerinden bir tanesini seçip ona göre tercih yapabilirler. Tercihlerini sınava hazırlık sürecinden önce netleştirirlerse de, sınava hazırlık kitaplarını buna göre alabilirler. Bu farklı YÖKDİL çıkmış sorular kitaplarını beraber inceleyelim!

  İngilizce Dışındaki Dillerde YÖKDİL Kitapları 

  YÖKDİL sadece İngilizce dilinde uygulanmıyor. Öteki dillerde de YÖKDİL uygulanabiliyor. Örneğin pek çok aday, Arapça ya da Almanca gibi dillerde YÖKDİL vererek yüksek eğitimini bu alanda tamamalamak istiyor. Palme Kitabevi, yüksek eğitimdeki bu trendi tespit etti ve koleksiyonunu büy önde geliştirdi. YÖKDİL Ingilizce çıkmış sorular kitaplarının yanına YÖKDİL Almanca çıkmış sorular ve YÖKDİL Arapça çıkmış sorular gibi kitapları da ekledi. İşte bütün bu kitaplar sayesinde hangi dilde olursa olsun YÖKDİLe hazırlanmak çok kolay

  Farklı Branşlara Özgü Sorular

  YÖKDİL ile kendi branşınızda soru çözerek sınava hazırlanabilirisiniz. Palme Kitabevi her alanda YÖKDİLde çıkmış soruları bir araya toparladı. YÖKDİL fen çıkmış sorular kitapları fenni bilimlerde yüksek lisans yapmak isteyen adaylar bekliyor. Temel bilimler, mühendislik ya da teorik bilimlerde bir akademik kariyer düşünenler için YÖKDİL fen bilimleri çıkmış sorular kitapları yol gösterici olacaktır. Öte yandan YÖKDİL sağlık çıkmış sorular kitapları ise TUS ve DUS sınavlarına girecek olan kişileri hedefine ulaştıracaktır. YÖKDİL çıkmış sorular sosyal bilimler alanının yüksek lisans adaylarını sınava hazırlayacaktır.

  Çıkmış YÖKDİL Soruları Dışındaki Kitaplarımız

  Çıkmış YÖKDİL soruları ve yanıtlarını içeren kitaplarımız dışında, birbirinden faydalı öteki YÖKDİL kitaplarına göz atma zamanı şimdi! Eğitimin her alanında her zaman adayların yanında olan Palme Kitabevi, konu YÖKDİL olunca da yine harika bir koleksiyon hazırladı. Bu koleksiyon içerisine sizi başarıya taşıyacak birbirinden faydalı eserleri bulabilirsiniz.

  YÖKDİL Deneme Sınavları sayesinde sınava girmeden önce performansınızın nasıl olacağını az çok ölçebilirsiniz. Bu şekilde hangi konulara son kez ağırlık vermeniz gerektiğini de saptamış olursunuz. Daha sonra YÖKDİL Soru Bankaı kitapları sayesinde nokta atışı çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yıllardır emek verdiniz yabancı dili sınava kısa bir süre kala baştan çalışmak elbette ki zor olacaktır. YÖKDIL Çıkmış Sorular kitapları ile eksiklerinizi saptadıktan sonra soru bankaları ile sadece ihtiyacınız olan kadar çalışabilirsiniz.

  Palme Kitabevinin geniş YÖKDİL seçkisi hem mağazamızda hem de internet üzerinden görülebilir. En uygun fiyata YÖKDİL kitaplarına ulaşmak için sayfamızı mutlaka inceleyin.

  YÖKDİL Çıkmış Sorular

  >