Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  KPSS Lise - Önlisans Soru Bankası

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  KPSS Önlisans - Ortaöğretim (Lise) Soru Bankası

  KPSS Önlisans soru bankası kitapları, bu sınava hazırlık sürecindeki adayların bir numaralı yardımcısıdır. Kamu personeli olmak için, lise veya önlisans eğitimi sonrasında kolları sıvayan pek çok genç, bu kitaplar sayesinde sınava en iyi şekilde hazırlanmaktadır. Peki, bu kitaplar nerede bulunacak?

  Palme Kitabevi, KPSS Ortaöğretim soru bankası koleksiyonunu genişletti. lise veya önlisans sonrasında memur olmak, hayata atılmak, başarılı bir kariyerin başlangıcını yapmak isteyen kişiler için bu kaynaklar mükemmel sonuçlar veriyor. Soru bankası koleksiyonumuz, Türkiyenin önde gelen yayınevlerinin uzman yazar ve editör kadroları tarafından oluşturulmuştur. Sayfamızı inceledikçe bu konuda daha iyi bilgi edineceksiniz.

  KPSS Lise Önlisans Soru Bankası Avantajları 

  KPSS Lise Önlisans Soru Bankası kitapları sizlere KPSSye hazırlık sürecinde oldukça yardımcı olurlar. Bu kitapların en büyük avantajı konu anlatımlı kitaplarda öğrendiğimiz konuları, edindiğiniz bilgileri tekrar etmenize yardımcı olmasıdır. Bir konuyu sadece kitaptan okumak onun öğrenilmesi için yeterli değildir. Konuların içselleştirilebilmesi için adayların bol bol farklı soru tipleri görmesi gerekmektedir. ÖSYM'nin istediği tarzda soruları içeren soru tiplerini görebilmek için KPSS soru bankası kitaplarını mutlaka göz atmalısınız. Peki bu kitapların nasıl avantajları vardır?

  Öncelikle KPSS hazırlık sürecinde konu anlatımında ya da lise yıllarımızda gördüğümüz konuların pekişmesini sağlarlar. Daha sonra farklı soru tipleri görerek sınav heyecanımızı yatıştırmanıza yardımcı olurlar. Kimi zaman adaylar sadece tek taraflı kaynaklardan sınava hazırlanıyorlar. Bu durumda gerçek sınavda önlerine farklı bir soru tipi çıktığı zaman zorluk yaşıyorlar. Bu sebepten farklı soru tiplerini görmek, kız tekniğini geliştirmek adına soru bankası kitapları da kütüphaneniz eklemeniz gerekmektedir. Palme kitabevi eğitim alanındaki deneyimini KPSS Ortaöğretim Önlisans soru bankası alanına da taşıdı. Bu alandaki geniş koleksiyonumuz içerisinde birbirinden farklı soru bankası kitapları bulunmaktadır.

  Sınava hazırlık sürecinde kimi adaylar matematik kimi adaylar Türkçe kimi adaylarsa genel kültür kapsamında ki tarih coğrafya ve vatandaşlık alanında sorunlar yaşamaktadır. Bu sorunları çözebilmek için farklı farklı konu anlatımı ve farklı farklı soru bankası kaynaklarına ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. Palme Kitabevi’nin kütüphanesi içerisinde yer alan konu anlatımlı ve soru bankası kitapları farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik olarak stratejik bir şekilde ayarlanmıştır. Kısacası eğer matematikten sorununuz varsa KPSS Önlisans Matematik Soru Bankası, eğer Türkçede takılıyorsanız KPSS Önlisans Türkçe soru bankası kaynakları kullanabilirsiniz. Bu sayede hem bu kitap alışverişini daha hesaplı şekilde halledebilirsiniz hem de daha konsantre bir şekilde çalışabilirsiniz.

  Sınavda yanıtlamanız gereken soruların diğerleri de Genel Kültür kısmından çıkıyor. Buradaki sorular kimi zaman bazı adaylar için biraz zorlayıcı olabiliyor. Özellikle lise döneminde genel kültür kısmında çıkan hukuk konuları fazla işlenmemektedir. Bunlar aslında Milli Eğitim Bakanlığı’nın standart ortaöğretim müfredatı içerisinde oldukça küçük bir yere sahiptir hatta bazı konular hiçbir şekilde değilmemektedir. KPSS Ortaöğretim Tarih soru bankası ve KPSS Önlisans Coğrafya soru bankası kitapları bu eksikliğin giderilmesi için gereklidir. Eksik olduğunuz konuların üstesinden gelebilmek için bu kitapları kullanabilirsiniz. 

  KPSS Önlisans Soru Bankası Ek Kaynakları

  Peki koleksiyonunuzu nasıl tamamlayacaksınız? Bu kitaplar yeterli olur mu? KPSS Ortaöğretim (Lise) Önlisans sınavına çalışmak için hangi kitaplara ihtiyacımız var? Öncelikle konuları bir kere daha gözden geçirebilmek için KPSS Lise Önlisans konu anlatımlı kitaplarını inceleyebilirsiniz. Bu kitaplar sayesinde sınavda çıkan konulara hakim olacaksınız. Hiç görmediğiniz konuları bile öğreneceksiniz, Daha sonra bu kitaplarla konu anlatımı tekrar yapıp soru bankasıyla soru tiplerini gördükten sonra sıra deneme çözmeye geliyor. KPSS Ortaöğretim (Lise) Önlisans deneme sınavı kitapları sayesinde alanda kendinizi geliştirebilirsiniz. Deneme çözerek gerçekleştirebilir heyecanınızı yönetebilir, aynı zamanda sınavda gerçekçi beklentiler oluşturabilirsiniz. Ayrıca eğer önceki yıllarda sorulmuş olan sorulara atmak isterseniz çıkmış sorular kitaplarına bakabilirsiniz. Palme Kitabevinin raflarında KPSS Ortaöğretim (Lise) Önlisans Çıkmış Sorular çoktan yerlerini aldı. Bu kitaplar da hazırlık sürecinde işinizi kolaylaştıracak.

  Eğitim alanında fırsat eşitliğine inanan Palme Kitabevi KPSS Ortaöğretim (Lise) Önlisans testi hazırlık döneminde farklı fiyat aralıklarındaki kitapları adaylara soğuyor. Eğitim almak herkesin hakkı. Bizim seçkimizde herkesin bünyesine bütçesine uygun kitap mutlaka bulunmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden bu kitapları inceleyebilirsiniz. Ayrıca mağazamızdaki rafları da inceleyebilirsiniz.

  KPSS Lise - Önlisans Soru Bankası

  >