Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  KPSS GY - GK Deneme Sınavları

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  KPSS GY - GK Deneme Sınavları Kaynak Kitapları

  KPSSye hazırlanan bütün adayların girmesi gereken testlerden bir tanesi, Genel Yetenek ve Genel Kültür sınavıdır. Bu sınavda, lise yıllarından kalma bilgiler yeniden şu yüzüne çıkar. O nedenle bu sınava girenlerin bu konuları hatırlaması önemlidir. KPSS GY GK deneme sınavları bu süreçte size yardımcı olacaktır.

  Önce Hatırla, Sonra Yanıtla: GK GY Deneme

  Palme Kitabevi uzun yıllardır yayıncılık alanında… KPSS adaylarının, geleceğin devlet sektörü çalışanlarının sınav sürecinde Genel Kültür ve Genel Yetenek testlerinde nasıl zorlandığını biliyor. Oysa endişelenmeye hiç gerek yok. GY GK deneme, adayların zaten bildiği, belki liseden beri dağarcığına olan konuların sınandığı bir süreç. Burada Tarih, Coğrafya ve Vatandaşlık gibi Genel Kültür konuları ile Matematik ve Türkçe gibi Genel Yetenek konuları sınanıyor. Tek yapmanız gereken bu konuları hatırlamak. Bunun için önce KPSS GY GK Konu Anlatımlı kitaplardan konulara göz atabilir ardandan da KPSS GY GK Soru Bankası kaynaklarından sorular çözerek öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz. Daha sonra da KPSS GY GK Çıkmış Sorular kitapları sayesinde önceki sınavda sorular arasına dahil edilen konulara bakabilirsiniz.

  Deneme Çözmek Neden Önemli?

  Konu Anlatımı tekrar edildi, Soru Bankası pekiştirme için kullanıldı. Hala bir şey eksik gibi… Sanki ayrı ayrı sorulduğunda hepsi tamam da bir testte karışık gelse ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. İşte o zaman yapmanız gereken KPSS GY GK deneme kitabını raftan alıp masaya koymak olacak. Deneme çözmenin sizlere sağladığı pek çok avantaj vardır. Öncelikle deneme çözerek sınav heyecanını yatıştırabilirsiniz. Sorular belirli bir konu başlığı halinde değil de, karışık olarak geliyorsa, ne yapmak gerektiğini çözebilirsiniz. Daha sonra hız kazanabilirsiniz. Bütün bu sorulara size tanınan sürede nasıl yanıt verebileceğinizi görmüş olursunuz.

  Palme olarak önerimiz, deneme sınavlarını sınava yaklaştıkça çalışma düzeninizin içerisine dahil etmenizdir. KPSS GK GY deneme çözmeyi sona bırakmayın. Çalışmaya başladığınız ilk zamanlardan itibaren bir yandan da deneme çözün. Bu sayede kendinizdeki gelişmeyi takip edeceksiniz. Bu da moralinizi yüksek tutmanıza ve varsa eksiklerinizi erkenden tespit edip üzerine düşmenize yardım edecektir. 

  Tüm KPSS kitapları, tüm KPSS GY GK kaynak kitapları ve daha fazla sınavlara yardımcı kaynak kitapları incelemek için sitemizi detaylı incelemeyi unutmayın!

  KPSS GY - GK Deneme Sınavları

  >