Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  KPSS GY - GK Çıkmış Sorular

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  KPSS GK - GY Çıkmış Sorular Kaynak Kitapları

  KPSS Genel Kültür ve Genel Yetenek sınavı hazırlık sürecinde adayların aklındaki soru, bu basit konuların sınava ne şekilde dahil edeceği ve önlerine nasıl bir şekilde çıkacağı oluyor. Bu soruya yanıt vermek altında çok basit. Tek yapmanız gereken bir adet KPSS GK GY Çıkmış Sorular kitabı almak! Sınava dair tüm soru ve endişelere bu kitaplar sayesinde yanıt bulabilirsiniz.

  Çıkmış Soruları Çözmenin Adaylara Avantajları

  KPSS GK GY Çıkmış Sorular kitapları, Palme Kitabevinin KPSS GK GY Kitapları koleksiyonunda her yıl en çok tercih edilen kitaplar arasında yer alıyor. Bu kitaplardaki sorular, gerçek dünyadan geliyor. Yani gerçekten bir zamanlar sınava giren kişiler bu soruları yanıtladılar! Bunu bilmek size ne kazandıracak?

  Öncelikle soru tiplerini göreceksiniz. Elbette ki Soru Bankası ve Deneme Sınavı başlıklı kitaplar içerisinde de KPSS GK - GY kapsamında sorulacak olan soruların soru tiplerini görebiliyoruz. Ancak Soru Bankası kitapları daha ziyade konunun oturması için, Deneme Sınavları ise son tahrirde sınava hazırlık için gereklidir. GK GY Çıkmış Sorular kitapları ise size sınava dair önemli örnekler sunar. Bir konunun önemli olup olmadığına, sınavda o konuya kaç sene aralıkla ne şekilde yer verildiğine, bu sorunun seçeneklerinin eleyici olup olmadığına bakabilirsiniz.

  Palme Kitabevi Ayrıcalığı

  KPSS GY GK Çıkmış Sorular kitapları hazırlık sürecinin sadece bir parçası… KPSS GY GK koleksiyonunu tamamlamak için çözmeniz gereken öteki kitaplar da Palme Kitabevi bünyesinde yer almaktadır. KPSS GY GK Konu Anlatımlı kitaplar konuları hatırlamanıza yardımcı olacak. KPSS GY GK Soru Bankası kaynakları sayesinde test tekniğinizi geliştirebileceksiniz. KPSS GY GK Denem Sınavları ise size sınavın provasını yaptıracak. Son olarak da KPSS GY GK Çıkmış Sorular ile taçlandırıldığında, sınavda başarı tesadüf değil!

  Palme Kitabevi KPSS GY GK Çıkmış Sorular alanında birbirinden iyi kitapları sizlere sunuyor. Her biri ÖSYMnin sınavlarında adayların yanıtladığı sorulardan oluşan bu kitaplar sayesinde, Türkçe ve Matematik sorularının yanıtlandığı Genel Yetenek ile Vatandaşlık, Coğrafya ve Tarih konularına yer verilen Genel Kültür testlerinden yüksek puanlar alacaksınız. Daha fazla bilgi için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

  Tüm KPSS kaynak kitaplarısınavlara yardımcı kitaplar ve çok daha fazla kitap seçeneğini Palme Kitabevi'nde bulabilirsiniz!

  KPSS GY - GK Çıkmış Sorular

  >