Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  EKPSS Soru Bankası

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  EKPSS Soru Bankası

  Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı yani EKPSSye mi gireceksiniz? Kendinize sınava çalışmak için uygun fiyatlı, kaliteli kaynaklar mı arıyorsunuz? Tüm konularda bol bol soru çözüp, test tekniğinizi geliştirmek ve hızlanmak mı istiyorsunuz? O zaman tebrikler, doğru adrestesiniz! Uzun yıllardır eğitimin her alanında adayların yanında olan Palme Kitabevi, EKPSS ile ilgili de oldukça zengin bir koleksiyon hazırladı. Bu koleksiyon içerisinde vazgeçilmez parçalardan bir tanesi de hoc şüphesiz soru bankası kitapları. EKPSS soru bankası kaynakları ile sınava hazırlık süreci kolaylaşacak, başarı garantilenecek!

  Palme Kitabevinden En İyi EKPSS Soru Bankası Kaynakları

  EKPSS soru bankası kitaplarımız, bu sınava girecek olan adayların ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Gerektiği noktalarda işitsel aygıtlarla desteklenen, gerektiği noktalarsa ise sadeleştirilmiş bir anlatımla beslenen bu kaynakların en önemli özelliği, tüm adaylara sınava hazırlayabilir olmalarıdır. Bu kitapları kullanarak engelleri aşabilir, başarıya ulaşabilirsiniz.

  Örgün eğitimde öğrenilen konular, bu sınavda karşınıza çıkıyor, evet. Ama eğitim sırasında öğretilen halleri, en saf ve en temel halleri. Soru haline getirilmiş, seçeneklendirilmiş bir şekilde karşınıza çıktıkları zaman kafalar biraz karışabiliyor. Bunun önüne geçmenin temel yolu ise soru bankasındaki örnek soruları çözmekten geçiyor. EKPSS lisans soru bankası kaynakları sayesinde, eğitiminiz boyunca gördüğünüz konuların soru hallerini göreceksiniz.

  EKPSS soru bankası kitaplarının bir başka avantajı ise, soru çözerken size sürat kazandırmasıdır. Sınav süresi içerisinde kaç soruya doğru cevap verilse kar… Burada anahtar olan, soruları hızlıca tarayabilmek. Kimi zaman cevap bulunamadığında, seçenekleri değerlendirmek adaylara yol gösterecektir. Sonuçta sorunun yanıtı aslında önünüzde, bariz belli duruyor! Önemli olan soruya doğru yaklaşmak! İşte bu yaklaşımı öğrenmek için de yine EKPSS soru bankası kitapları değerlendirilebilir.

  EKPSS Soru Bankası Ek Kaynakları

  Palme Kitabevinde EKPSS ile ilgili geniş bir koleksiyon vardır. İster EKPSS lisans soru bankası olsun, ister öteki seviyeler olsun tüm kitaplar bulunabilir. Bunun yanısıra farklı kitaplar da raflarımızdaki yerini almıştır. EKPSS konu anlatımlıEKPSS deneme sınavı ve EKPSS çıkmış sorular gibi kaynakların her biri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

  EKPSS Soru Bankası

  >