Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  EKPSS Konu Anlatımlı

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  EKPSS Konu Anlatımlı Kitap

  EKPSSye girecek olan adayların ihtiyaç duydukları kitaplardan bir tanesi de konu anlatımlı kitaplar… EKPSS konu anlatımlı kitaplar; lise, on lisans ve lisans döneminde işlenen ve bu sınavda adayların önüne çıkacak olan konuları içermesi açısından önemlidir.

  EKPSSnin engelli yurttaşlarımız için olduğunu, ve bu yurttaşlarımızın özel durumları nedeni ile eğitim sürecinde kimi zorluklarla karşılaşmış olabileceklerini unutmamak gerek. Bu nedenle EKPSS konu anlatımlı kitaplar kritik önem taşımaktadır.

  EKPSS Konu Anlatımlı Kitaplar

  EKPSS konu anlatımlı kitaplar, bu sınav içerisinde ihtiyacınız olan tüm konuların özetlerini barındırırlar. Bu özetler sayesinde, tüm konuyu baştan okumanıza gerek kalmadan gözene geçirmiş olursunuz. Konu anlatımı, konunun özetini içerir. Deneyimli yazarların hazırladığı kitaplarda, sınavda çıkabilecek olan konular ön plana çıkartılır. Senelerdir bu sınavda çıkan konuları takip eden bu yazarlar, kitaplarda öğrencileri doğru konulara ağırlık vermeye yönlendirirler. Palme Kitabevinin özenle oluşturulmuş seçkisindeki kitaplar da bu görevi üstlenmektedir.

  EKPSS konu anlatımlı kitaplar, adayları sınavın her aşamasına hazırlar. EKPSS içerisinde iki adet ana bölüm bulunmaktadır. Bunlardan ilki Genel Yetenek, ikincisi ise Genel Kültür olarak adlandırılır. Genel Yetenek içerisinde Matematik ve Geometri ile Türkçe ve Dil Bilgisi kısımları yer almaktadır. Bu kısımlarda çıkan konular, EKPSS konu anlatımlı kitaplar içerisinde özetlenmiştir. Özellikle pek çok adayın zorlandığı Matematik ve Geometri konularında bu kitaplardan yardım almak en doğrusu olacaktır.

  EKPSSnin ikinci kısmı olan Genel Kültür içerisinde ise daha çok sosyal konular yer alır. Tarih, İnkılap Tarihi ve Coğrafya gibi derslerde öğretilenlerin hatırlanması gerekir. Ezbere değil öğrenmeye dayalı EKPSS konu anlatımlı kitapları Palme Kitabevinin seçkisinde bulabilirsiniz. Bu kitaplar içerisinde birbirinden önemli ve sınavda size puan getirecek konuların özetleri bulabilirsiniz.

  EKPSS Konu Anlatımlı Kitapları Destekleyin

  EKPSS konu anlatımlı kitapların yanısıra, sınava hazırlık sürecinde kütüphanenize dahil etmeniz gereken öteki kaynaklar var. Bu kaynaklar da yine Palme Kitabevinin raflarında bulunabilir. Önceki senelerde neler sorulduğunu merak ediyorsanız EKPSS Çıkmış Sorular, yeni bir deneme ile kendinizi ölçmek istiyorsanız EKPSS Deneme Sınavı ve konu konu soru çözüp hızlanmak istiyorsanız EKPSS Soru Bankası kitaplarını seçebilirsiniz.

  EKPSS Konu Anlatımlı

  >