Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  EKPSS Çıkmış Sorular

  EKPSS Çıkmış Sorular ve Cevapları Kitabı

  EKPSS yani Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı ile mesleki hayata atılmayı planlayan tüm adayların dikkatine! Aradığınız tüm kitapları tek bir koleksiyonda topladık. Uzun yıllardır, ilköğretimden mesleki hayata kadar eğitimin ve sınavın olduğu her yerde, adayları yalnız bırakmayan Palme Kitabevi, konu EKPSS olunca da yine yanınızda… EKPSS kitapları koleksiyonumuz içerisinde en çok ilgi çeken kitaplaran bir tanesi, EKPSS çıkmış sorular kaynakları oluyor. EKPSS çıkmış sorular ve cevapları kitapları ile, birbirinden farklı soruları bir arada görmek mümkün.

  EKPSS ile Hayaller Gerçek Oluyor

  EKPSS ile memur olmak, güvenli bir gelir sahibi, hayat boyu istihdam garantisi hayalini kuran tüm gençlerimizin hayalleri gerçek oluyor. Bu yolda yanınıza almanız gerekenler; sabır, azim ve elbette ki sınava çalışabileceğiniz EKPSS kitapları! Hayallerini gerçekleştirmeyi hedefleyen tüm gençler, bu şekilde başarıya ulaşabilirler. Aradıkları tüm yardımı ise Palme Kitabevinde bulabilirler.

  Çıkmış sorular, bir anlamda bugüne dek bu hayale ulaşmış olan kişilerin izinden gitmek, açtığı yoldan ilerlemek demek. EKPSS çıkmış sorular kitabı içerisinde, bugüne kadar ÖSYM tarafından bu sınava giren adayların yanıtladıkları sorular yer almaktadır. Bu soruları çözmenin size pek çok faydası olacaktır. Sınava iyi hazırlanmak için EKPSS çıkmış sorular ve cevapları içeren kitaplar çalışma masanızdan eksik etmeyin.

  EKPSS Çıkmış Sorular ile Gelen Başarı

  Tüm merkezi sınavlara hazırlık sürecinde, çıkmış sorular kitapları yer alır. Her sınav turu için ayrılmış rafta bir çıkmış sorular kitabı mutlak suretle bulunur. Peki, çıkmış sorular çözmek neden önemli? Zaten bunlar sorulmuş, bir daha sorulmaz ki? Ne gibi faydaları var? Gelin bu sorulara beraber yanıt arayalım.

  Çıkmış sorular, bir anlamda sınavın provasını yapmanızı sağlar. Sonuca bunlar hali hazırda sorulmuş olan sorular. Bunlara bakarak sizden sınavda ne beklendiğini, nasıl bir performans göstermeniz gerektiğini ölçebilirsiniz. Bu sayede öncelikle nasıl eksiklikleriniz olduğunu saptarsınız. Eksiklerin ne olduğunu belirledikten sonra da, zaman kaybetmeden nokta atışı çalışma şansını elde edersiniz. Böylece tüm konuları baştan çalışabilmek için vakit harcamamış olursunuz. Örneğin EKPSS Matematik çıkmış sorular ile sınavda sorulacak Matematik sorularından hangisinde zorlandığınızı tespit edebilirsiniz. Tüm konuları baştan çalışmanıza da gerek kalmamış olur.

  Gelelim işin beklenti yönetimi ile ilgili olan kısmına… Hangi bölümün hangi puanla memur alımı yapacağız elbette yıldan yıla değişiyor. Ancak yine de önceki yılların puanları, az çok bir varsayım yapmanız için yardımcı oluyor. ÖSYM EKPSS çıkmış sorular sayesinde önceki senelerde hangi memurluk pozisyonu için kaç puan gerektiği ile sizin aldığınız puan arasında bir kıyaslama yapabilirsiniz. Her seneye ait testi çözdükten sonra, o senenin puanına bakıp performansınızı ölçebilirsiniz. Böylelikle sınavdan beklentilerinizi düzenleyebilirsiniz. EKPSS çıkmış sorular kitabı bu açıdan değerli veriler sunar.

  Palme Kitabevi, farklı seviyelerde yardımcı kaynaklar ile bu süreçteki adayları desteklemektedir. EKPSS lisans çıkmış sorular, EKPSS ön lisans çıkmış sorular ve EKPSS ortaöğretim çıkmış sorular kitapları arayanların her biri için en ideal kitaplar seçkimizde bulunabilir. Türkiyenin önde gelen yayınevlerinin hazırladığı bu kitaplar arasında, mutlaka sizin öğrenme tarzında uygun bir kitap yer almaktadır.

  EKPSS Çıkmış Sorular ve Öteki Kitaplar

  Bu sınava hazırlık sürecinde, sadece EKPSS çıkmış sorular kitapları değil, öteki kaynaklar da işinize yarayacaktır. Palme Kitabevi, birbirinden farklı kaynaklarla bu süreçte adayların yanında. Öncelikle EKPSS Konu Anlatımlı kitaplar sayesinde bu sınavda sorulacak olan tüm konuların özetlerin, örnek soru çözümlerini ve farklı algı düzeylerine göre anlatımlarını bulabilirsiniz. Konu anlatımlı kitaplar sınava hazırlık sürecinin her aşamasında mutlaka elinizin altında olmalıdır.

  Daha sonra bu süreçte öğrenmenizi EKPSS Soru Bankası kitapları ile destekleyebilirsiniz. Bu kitaplar sayesinde hem test tekniği konusunda kendinizi geliştireceksiniz hem de konu anlatımında öğrendiğiniz her şeyi tekrarlama şansı elde edeceksiniz. Daha sonra da EKPSS Deneme Sınavı kitapları ile sınavın provasını gerçekleştirebilirsiniz. Sınav heyecanını yatıştırmada önemli bir yeri olan bu kitaplarla hazırlık süreciniz tamamlanmış olacak.

  Palme Kitabevi, EKPSS alanında tüm adayların yanında. İsteyen tüm adaylara mağazamıza bekliyoruz! Engeli yüzünden mağazaya gelmemeyi tercih eden adaylar ise internet alışverişi ile tüm bu kitapları bir tıkta kapısında bulabilecektir.

  EKPSS Çıkmış Sorular

  >