Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  Adli - İdari Hakimlik Konu Anlatımlı

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  Adli - İdari Hakimlik Konu Anlatımlı

  Adli ve İdari Hakimlik sınavına hazırlık sürecinde Palme Kitabevi adayların yanında! Eğitimin her alanda adayların yanında olan Palme, geleceğin Adalet Bakanlığı çalışanlarını da yalnız bırakmıyor. İster Adli Hakim olmak isteyin ister İdari Hakim, tüm bu süreçte Palme ile çok daha kolay bir şekilde sınava hazırlanabilirsiniz.

  Adli - İdari Hakimlik sınavlarına özgü kitap koleksiyonumuzdaki en sevilen, tercih edilen ve adayların işini en çok kolaylaştıran kitaplardan bir tanesi de konu anlatımlı kitaplardır. Adli ve İdari Hakimlik sınavı konu anlatımlı kitaplar ile sınavda başarıyı garantileyebilirisiniz.

  Dört Senenin Özeti Konu Anlatımlı Kitaplar

  Eğer Adli Hakim ya da İdari Hakim olarak çalışmayı düşünüyorsanız, hukuk fakültesi mezunu olmanız gerektiğinizi muhtemelen zaten biliyorsunuzdur. Hukuk fakültesinde aldığınız eğitim, oldukça geniş kapsamlı. Ancak belki belli bir konuya odaklanmış ve öğretilen önceki konuları kaçırmış olabilirsiniz. Ya da belki de bir süre mesleği icra edip, bazı konuları unutmuş olmanız ihtimal dahilindedir. Veya aldığınız eğitimdeki yetersizlikler sizde sınava dair bur güvensizlik yaratmış da olabilir.

  Durum en olursa olsun, endişe etmenize gerek yok! Palme Kitabevi yanınızda! Dört sene boyunca hukuk fakültesinde öğretilen konuların özetlerini bulabileceğiniz. Adli ve İdari Hakimlik konu anlatımı kitaplar raflarımızda yerlerini aldı. Bu kitaplarla eksik konuları tamamlayacaksınız.

  Farklı Konularda İdari ve Adli Hakimlik Konu Anlatımlı Kitaplar

  Palme Kitabevinin hem internet sitesinde hem de fiziksel mağazasında yer alan İdari ve Adli Hakimlik konu anlatımlı kitaplar, hukuk alanında çok geniş bir kapsama sahiptir. İdare Hukuku, İdari Yargılama Hukuku, Anayasa Hukuku, İş Hukuk, Ticaret Hukuku, İdare Teşkilatı ve Mahalli İdareler gibi konuları bu kitaplar sayesinde tekrar edebilirsiniz.

  Koleksiyonu Tamamlayın!

  Palme Kitabevinde Adli - İdari Hakimlik sınavı kitapları pek çok farklı seçenekte yer almaktadır. Adli - İdari Hakimlik Soru Bankası kitaplarını konu tekrarından hemen sonra kullanarak öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz. Adli - İdari Hakimlik Deneme Sınavları kitapları ile tüm öğrenme sürecini test edebilirsiniz. Adli - İdari Hakimlik Çıkmış Sorular kitapları ile de daha önceki sınavlarda çıkan soruları görebilir ve tam anlamı ile sınava hazırlanabilirsiniz. Online mağazamızdan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

  Adli - İdari Hakimlik Konu Anlatımlı

  >