Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  Adli - İdari Hakimlik Deneme Sınavları

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  Adli - İdari Hakimlik Deneme Sınavı Seti

  Adalet Bakanlığı bünyesinde Adli Hakim ya da İdari Hakim olarak çalışacak olan kişilerin geçmesi gereken sınavlardan bir tanesi, Adli - İdari Hakimlik Sınavı’dır. Bu sınavın ardından, hayallerinde ülkesinin adalet sistemine hizmet vermek olanlar göreve başlayabilirler.

  Sağlam bir kariyerin kapılarının açıldığı bu süreçte, önünüzdeki son zorluk olan bu sınavın aşılmasında, Palme Kitabevi yanınızda! Palme Kitabevi, uzun yıllardan beri eğitim ve öğretimin her alanında gösterdiği uzmanlığı şimdi de Adli ve İdari Hakimlik sınavlarına taşıdı. Koleksiyonumuzun en çok talep gören parçalarından bir tanesi olan Adli ve İdari Hakimlik deneme sınavı kitapları ile bu süreçte başarı bir tesadüf olmayacak!

  Deneme Sınavı Kitapları ile Adli - İdari Hakimlik Testine Hazırlanın

  Deneme sınavları, kapsamı ister geniş ister dar olsun, tüm merkezi sistem sınavlarda adayların hazırlık sürecinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu kitaplar sayesinde bir sınava hazırlanmakta olan adaylar, o sınavın deyim yerindeyse provasını yaparlar.

  Nasıl ki bir müzisyen konserine çıkmadan önce eserini defalarca çalarsak bu heyecanlı sürece hazırlanır, bir hakim ya da savcı adayı da aynı şekilde bu sınava girmeden önce deneme sınavları çözerek hazırlıklarını tamamlayabilir. Bu nedenle Palme Kitabevinden İdari Hakimlik ve Adli Hakimlik deneme seti alıp çalışma düzeninize dahil etmek önemlidir. Bu deneme sınavları sizi sınava en iyi şekilde hazırlayacak.

  Hukukçular Buna Alışkın!

  Aslında bu durum, Adli ya da İdari Hakim olmak isteyenler için pek de yabancı değil! Sonuçta bu mesleklerden bir tanesini icra etmek isteyen kişilerin, yurt içinde veya yurt dışında bir hukuk fakültesi bitirmiş olması gerek. Hukuk fakülteleri, oldukça yoğun ve rekabetçi bir eğitim düzenine sahip. Öncelikle farklı hukuk alanları hakkında bilgi edinmek, hatta tabiri caizse bu bilgileri ezberlemek, hatmetmek gerek. Ancak bu kadar yetmiyor!

  İyi bur hukukçunun kuralları sadece bilmesi değil aynı zamanda iyi bir şekilde uygulayabilmesi de gerekiyor. Bu nedenle hukuk fakülteleri, eğitim süreçlerini pratikler ve örnek davalar ile destekliyor. Bir anlamda gerçek süreçlerin denemesi yapılıyor! Yani kısacası, deneme sınavı çözmek aslında hukuk öğrencilerinin bir anlamda zaten yaptığı, yapmayı öğrendiği bir şey. Bu nedenle deneme sınavını çalışma düzeninize dahil etmek sizin için çok da zor olmayacaktır. İdari ve Adli Hakimlik deneme sınavları için Palme Kitabevinin raflarını inceleyebilirsiniz.

  İdari ve Adli Hakimlik Deneme Nasıl Çözülür?

  İdari ve Adli Hakimlik deneme setlerini aldıktan sonra bu kitapları çalışmaya başladığınız ilk günlerden itibaren kullanabilirsiniz. Aslında pek çok aday deneme sınavlarını çalışma sürecinin en sonuna bırakır.

  Önce tüm konuları gözden geçirir, soru bankası kitapları ile nokta atışı çalışır, sonrasında da deneme sınavları ve çıkmış sorular ile süreci kapatır. Ancak bizim size başka bir önerimiz var!

  Adli ve İdari Hakimlik deneme sınavı kitaplarını çalışmanızın ilk başında kullanın. Hangi konularda eksiğiniz olduğunu tespit edin. Sonra da konu anlatımı ve soru bankası kitapları ile bu eksikleri kapatın! Belki hukuk fakültesinde okurken, belli konulara odaklanmadınız. Belki de beş senelik hukuk kariyerinin ardından İdari Hakimlik sınavına girecek olan adaylardan bir tanesisiniz. Bu durumda önce eksikliklerinizi tespit etmek sonrasında da o eksikleri kapatmaya yönelik çalışmak daha iyi olacaktır. Sonuçta çok değil akıllı çalışmak önemlidir! Hukuk fakültesi öğrencileri bunu çok iyi bilirler! Bu nedenle bu geleneği İdari ve Adli Hakimlik sınavında da gerçekleştirin.

  Adli ve İdari Hakimlik Deneme Sınavı Kaynaklarına Ek Kitaplar

  Adli ve İdari Hakimlik deneme sınavı kitapları, bu sınava hazırlık sürecindeki tek yardımcınız değil! Palme Kitabevi, bu süreç için sizlere geniş bir koleksiyon oluşturdu, Adli - İdari Hakimlik Konu Anlatımlı kitapları sayesinde unuttuğunuz konuları hatırlayabilirsiniz. Bu kitaplarda konu özetlerini bulacaksınız. Adli - İdari Hakimlik Soru Bankası kitapları ile eksik kalan konuları öğrenebilirsiniz. Soru bankası kitapları ile nokta atışı çalışma yapma desteklenebilir. Adli - İdari Hakimlik Çıkmış Sorular da yine koleksiyonun vazgeçilmez bir başka kaynaktır. Bu kaynaklar sayesinde de bugüne kadar sınavda çıkmış soruları görebilir ve sizden beklenenin ne olduğunu tespit edebilirsiniz. Tüm Adli - İdari Hakimlik Sınavlarına Hazırlık Kitaplarına ise bu linkten ulaşabilirsiniz.

  Palme Kitabevi ayrıcalığı ile bu süreçte başarılı olacaksınız! Online mağazamızdan güvenle istediğiniz tüm kaynakları sipariş edebilirsiniz.

  Adli - İdari Hakimlik Deneme Sınavları

  >