Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  Adli - İdari Hakimlik Çıkmış Sorular

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  Adli - İdari Hakimlik Çıkmış Sorular Kitabı

  Hayali Adlı ya da İdari Hakimlik mesleği olanlar! Palme Kitabevi sizler için harika bir seçki hazırladı. Sınava en iyi şekilde hazırlanmanıza yardımcı olacak kitaplardan bir tanesi de Adlı - İdari Hakimlik sınavlarında bugüne kadar çıkmış olan sorular olacaktır. Bu çıkmış sorular kaynak kitapları sayesinde sınavdan en iyi puanı almanız bir tesadüf olmayacak!

  Adli Hakimlik Çıkmış Sorular

  Adli Hakimlik, Adalet Bakanlığı bünyesinde yapılabilecek en prestijli mesleklerden bir tanesidir. Pek çok kişinin henüz daha Hukuk Fakültesine girerken aklında bu mesleği icra etmek vardır. Hayallerine ulaşma yolunda koca koca kitapları devirerek zorlu hukuk fakültesini bitiren adaylar için, Adli Hakimlik sınavı çok da zor olmayacaktır - elbette Palme Kitabevinin desteği ile!

  Koleksiyonumuzdaki Adlı Hakimlik çıkmış sorular kitaplarında, bu sınavda bugüne kadar sorulmuş olan her türlü soruyu bulabilirsiniz. ÖSYMnin soru yazarlar tarafından bizzat hazırlanan bu sorular, sizin gireceğiniz sınavda da sizden ne beklendiğini ortaya koyacaktır. Farklı yayın evlerinde Adli Hakimlik çıkmış sorular kitapları için sayfamızı inceleyin.

  İdari Hakimlik Sınavı Çıkmış Sorular

  Gerek Hukuk Fakültesini yakın zamanda bitirmiş, stajını yeni tamamlamış adaylar; gerekse meslekte beş sene boyunca çalışmış ve artık bir değişikliğe gitmek isteyen kişiler İdari Hakimlik sınavına girebilirler. İdari Hakimlik çıkmış sorular kitabı seçeneklerimizi web sayfamızda inceleyebilirsiniz. Farklı yayın evlerinin uzman editörleri tarafından hazırlanan bu kitaplardan tercih edeceğiniz bir tanesi sizi sınava en iyi şekilde hazırlar.

  Palme Ayrıcalığı Hep Yanınızda!

  Adli - İdari Hakimlik sınavı hazırlık sürecinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm kitapları içeren zengin bir seçki hazırladık. Bu seçkideki kitapların her biri ülkemizin önde gelen yayınevlerinin uzman yazar kadroları tarafından oluşturuldu.

  Soyut hukuk konularını somutlaştırarak, örnekler ve deneme sınavları ile sizi bu süreçte en iyi şekilde hazırlayacak kaynaklar için koleksiyonumuzu mutlaka incelemenizi öneririz. Hem mağazamızdan bu kitaplara kolayca ulaşabilirsiniz. Hem de internet sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

  Adli - İdari Hakimlik sınavı hazırlık kitapları setinizi Adlı - İdari Hakimlik Deneme Sınavları, Adli - İdari Hakimlik Konu Anlatımlı ve Adli - İdari Hakimlik Soru Bankası kitapları ile destekleyebilirsiniz.

  Adli - İdari Hakimlik Çıkmış Sorular

  >