Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  ALES Yaprak Test

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  Ales Yaprak Test Seçenekleri

  Palme Kitabevi, ALES hazırlık sürecinde adayların yanında! ALES, öteki merkezi sistem sınavlarından farklı olarak insanın karşısına daha ileriki bir zamanda çıkıyor. Yüksek lisans yapmak ya da akademik bir kariyerin kapılarını aralamak için girilebilecek olan bu sınav, kimi zaman lisans eğitiminden hemen sonra girilirken kimi zaman da yıllar sonra, uzun bir profesyonel kariyerin arkasından girilen bir sınav olabiliyor. Bu nedenle bu sınava çalışan kişilerin pratik çözümlere ihtiyacı olabiliyor. O pratik çözümlerden bir tanesi Palme Kitavebinden geldi. ALESe hazırlık döneminde ders çalışmanızı kolaylaştıracak ALES Yaprak Test setlerini raflarımızda bulabilirsiniz. İster kitabevimize uğrayın, ister online mağazamızı ziyaret edin. Ülkemizin önde gelen yayınevleri tarafından hazırlanmış, farklı yazar gruplarının imza attığı bu ALES yaprak test kayanları sayesinde çalışmak kolaylaşacak.

  ALES Yaprak Test: Neden Faydalı?

  ALES yaprak test, sınava hazırlanan adaylara pek çok farklı kolaylık sağlar. ALES konu anlatımlı kitaplarla konulara çalışabilirsiniz. Bu kitaplar unuttuğunuz başlıkları hatırlamanıza ve kendi kendinizin öğretmeni olmanıza yardımcı olacak. ALES soru bankası kitapları ile farklı türde sorular görebilirsiniz. Bu kitaplar sayesinde soru repertuvarınız gelişecek ve test tekniğini yeniden anımsayacaksınız. ALES deneme sınavı kitapları sayesinde kendinizi sınavdaymış gibi test edebilirsiniz. Bu kitaplar sınav kaygınızla baş edebilmek konusunda size yardımcı olacaktır. ALES çıkmış sorular kitapları ile de ÖSYMnin ALES sürecinde adaylardan beklentilerini kesinleştirebilirsiniz. Bu sayede bugüne kadar neler, nasıl soruldu görebilir ve önünüzdeki sınav için bir tahmin yürütebilirsiniz.

  ALES Yaprak Test: Nasıl Kullanılır?

  ALES Yaprak test işte tam bu aşamada devreye girer. Çok vaktiniz yok, ama hızlı bir tekrar yapmak istiyorsunuz… Uzun zaman çalıştınız ve tek bir konuda biraz daha fazla soru çözmeye ihtiyacınız. var. İşte bu gibi durumlarda ALES yaprak test kaynaklarını kullanabilirsiniz. Örneğin eğer ALESin sözel kısmında sorun yaşıyorsanız, ALES sözel yaprak test işinizi görecektir. Konu anlatımının üzerinden geçerken hangi konulara değinmeniz gerektiğini tespit etmek adına yaprak testleri kullanabilirsiniz. ALES sözel yaprak test sayesine belirlediğiniz konuları tekrar ettikten sonra da yine ALES sözel yaprak test kaynaklarına geri dönüp öğrendiklerinizi ya da tekrar ettiklerinizi pekiştirebilirsiniz.

  ALES Yaprak Test

  >