Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  ALES Konu Anlatımlı

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  ALES Konu Anlatımlı Kitap

  Rekabet giderek artıyor! Bir yüksek lisans diplomasına sahip olmak, günümüzde artık iş hayatının olmazsa olmazlarından bir tanesi haline geldi. İş yerleri ya yüksek lisans diplomasi olan birilerini çalışma arkadaşı olarak ekiplerine dahil etmek istiyor ya da çalışanlarını bu diplomayı almaları konusunda cesaretlendiriyor. Hatta devlet kurumlara, çalışanlarını yüksek lisans programlarına teşvik eden iş yerlerini maddi olarak da destekliyor. Lisans eğitimin taçlandıran bu yüksek lisans programları için ALES sınavına girmek şart. ALES, günümüzde Türkiyedeki hemen hemen her yüksek lisans programının istenilen belgeler listesinde yerini almış durumda. Sınav her ne kadar yüksek lisans eğitimine giriş sürecinde adayların yerine getirmesi gereken şartlardan sadece bir tanesi olsa da, büyük bir önem taşıyor. Bu nedenle sınava iyi hazırlanmak gerekli… ALESe hazırlanmak için ALES Konu Anlatımlı kitap ve kaynaklardan faydalanabilirisiniz.

  Lise ve üniversite sınavlarından önce, eğitim okullarda devam ediyor. Okulda öğretilen konular sınav müfredatına dahil ediliyor. Aileler çocukları desteklemek için ek dersler, özel hocalar, kurslar ayarlıyor… O dönemlerde çok sıkı bir eğitimden geçiyor herkes kısacası! Peki, ya ALES öncesinde? Artık koca bir yetişkin haline gelmiş, üstelik akademik hayatı hedeflemiş yetişkinlerin ALES için kursa gitmesi, ders alması pek de tanıdık manzaralar değil. Daha ziyade, artık öz disiplini oturmuş adaylar evde kendileri soru çözüyor. ALES soru bankası, ALES yaprak test, ALES deneme sınavı ve ALES çıkmış sorular ile bol bol, farklı farklı soru tipleri önlerinden geçiyor. Peki, ya çözümleri? Ya konunun anlatımı? İşte, kendi kendinin öğretmeni olmak isteyen herkese lazım olan ALES Konu Anlatımlı kitapları, Palme Kitabevinde.

  Matematik, Türkçe Unutuldu! ALES Konu Anlatımlı Kitaplar ile Hatırlayın

  Lisans eğitiminiz sürecinde, kendi alanınıza yöneldiniz. Belki çok spesifik bir konuda uzmanlaştınız, belki de yepyeni bilgiler edindiniz. Sonuçta eski bilgilerin yerine yeni, daha ilginç ve daha sık kullanılan bilgiler gelince, eskiler de haliyle silindi. Bu durumda ağırlıklı olarak lise yıllarında öğretilen bilgilerin üzerine inşa edilen ve mantık soruları ile desteklenen ALES konularını nasıl çözeceksiniz? Tabii ki ALES konu anlatımlı kaynaklar sayesinde! ALES konu anlatımlı kitap seçenekleri, unuttuğunuz konuları size yeniden anımsatacak. Artık hayat tecrübesi ve bir lisans eğitiminin size kazandırdığı analitik düşünme ve çözümleme yeteceği ile birleştirdiğiniz bilgilerinizi, ALES konu anlatımlı kitap türleri ile sistematikleştirebilir ve ALESten başarılı bir puan alabilirsiniz.

  Her Alana Uygun Bir ALES Konu Anlatımlı Kitap Önerisi 

  Matematik alanında ALES konu anlatımlı kitap önerisi için, Palme Kitabevinin fiziksel ve dijital raflarına bakabilirsiniz. Sayısal alanada konu anlatımlı ALES kitabı içerisinde temel Geometri ve Matematik konularının yer alması gerekir. Problemler, fonksiyonlar ve sayısal mantık gibi konular bu alandaki ALES konu anlatımlı kitap önerileri içerisinde yer almaktadır. Bu sorular özellikle sözel, iktisadi ya da uygulamalı bir alanda eğitim almış olan adaylar için zorlayıcı olabilir. Belki de en son lise sonda EBOB - EKOK hakkında düşündünüz, ve şimdi bu konuda bir soruya yanıt vermeniz gerekecek. Telaşa mahal yok. Palme Kitabevi seçkisindeki ALES konu anlatımlı kitap türleri sizi sınava bomba gibi hazırlayacaktır.

  Gelelim sayısalcılara… Dört senedir - belki de daha uzun süredir - sözcükte, cümlede, paragrafta anlam sizi ilgilendirmiyordu. Anlatım bozuklukları, cümlenin öğeleri unutulmuştu… Şimdi bu konuları yeniden hatırlama zaman! İşte bunun için yapmanız gereken, Türkçe alanında ALES konu anlatımlı soru bankası kitapları ile hem konuları tekrar edebilir hem de soru çözerek tekrarlardan edindiğiniz bilgileri pekiştirebilirsiniz.

  İşi Şansa Bırakmayın: En İyi ALES Konu Anlatımlı Kitap Çeşitleri Palmede

  Unutmayın! Bir puan bile çok önemli… Benzer referans mektuplarına ve potansiyel yüksek lisans konularına sahip olduğunuz bir aday ile aranızdaki fark, eleyici nokta kimi zaman ALESten aldığınız puan olabilir. Bu aşamada ileride pişman olmamak için şimdiden ALESe iyi bir şekilde hazırlanmak önemli. Sizi ön plana taşıyacak ALES konu anlatımlı kitap önerileri için Palme Kitabevinin sayfasını inceleyebilirsiniz. ALES kitapları konusunda oldukça gelişmiş bir kütüphaneye sahip olan Palme Kitabevi, ülkenin önde gelen yayın evlerinden uzman yazar kadrolarına hazırlanmış ve yeni sistemen uygun ALES konu anlatımlı kitap seçenekleri ile adayların hedeflerine ulaşmasına yardımcı oluyor.

  ALES Konu Anlatımlı

  >