Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  ALES Çıkmış Sorular

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  ALES Çıkmış Sorular Kitabı

  Akademik bir kariyerin kapıları, ALES ile açılıyor. ALESin şifreleri ise çıkmış sorular ile çözülüyor. Bu sınavda başarının anahtarı, bolca tekrar yapmak… Çıkmış ALES soruları ile akademik hayata hazırlanmak çok kolay!

  ALES, akademik bir kariyer yapmayı hedefleyen ya da iş hayatında rakiplerinin önüne geçip iyi pozisyonlara atılmak isteyen kişilerin girmesi gereken bir sınav. Lisans eğitimi boyunca, sınav sistemi kapsamında genel kültür ve genel yetenek olarak kodlanan konulardan uzaklaşan öğrenciler, hafızalarını tazeleme ihtiyacı duyuyor. ALES çıkmış sorular bu konuda size yardımcı oluyor.

  ALES Çıkmış Sorular Kitabı Neden Önemli?

  Aklınızdakini biliyoruz… Çünkü biz uzun zamandır bu işi yapıyoruz! ALES öncesi; dört senedir, belki de daha fazla süredir kapağını açmadığınız konular üzerine eğilmek sizi endişelendiriyor. Ancak endişeye hiç gerek yok. Uzun yıllardır eğitim sektöründe çeşitli alanlarda adaylara destek olmayı kendine ilke edinmiş Palme Kitabevi, bu süreçte de yanınızda! Karşınızdaki sınavı ALES geçmiş sorular kaynaklarını önünüze alarak alt edebilirsiniz. Çıkmış soruları çözerek soru tiplerini inceleyebilir, bu sınavda en çok karşımıza çıkabilecek olan türleri gözlemleyebilirsiniz. Bu gözlemin size pek çok faydası olacak. Öncelike ALES çıkmış sorular çözümlü kitaplardan hangi konularda eksik olduğunuzu gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede çok değil akıllıca çalışarak sınava hazırlanabilirsiniz. Çıkmış ALES soruları ayrıca sınav heyecanını yenmenize de yardımcı olacaktır, Bu sorular sayesinde sınav gününe en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

  Her Konuya Bir ALES Çıkmış Sorular Kitabı

  ALES, farklı alanların test edildiği bir sınavdır. Bu sınav, Mühendislik Fakültesinden Hukuk Fakültesine; İktisadi İdari Bilimler Fakültesinden Güzel Sanatlar Fakültesine kadar, eğitim alanı fark etmeksizin her alandan mezunların girmesi gereken bir testtir. Ancak elbette ki farklı puan türleri bulunmaktadır ve adayların performansları ileride akademik anlamda devam etmek istedikleri alana ya da yüksek lisans için tercih ettikleri bölüme göre belirlenir. Dolayısıyla ALES çıkmış sorular kitabı edinip çalışmaya başladığınızda, hem bütün konularda bugüne dek çıkmış olan soru tipleri ve konular hakkında bilgi edinebilirsiniz hem de kendi alanınıza yönelik detaylı çalışmalar yapabilirsiniz.

  Daha sözel bir bölümde okumuş olanlar için ALESte en çok zorlanılan alan Matematiktir. Matematiği profesyonel olarak kullanması beklenmeyen mesleklerin bölümlerinde bu derse yer verilmemektedir. Ancak yüksek lisansa başvururken ya da akademik kariyerin başındayken Matematik hayatınıza geri döner. Bu soruların bugüne kadar binlerce aday tarafından yanıtlanmış versiyonlarını ALES Matematik çıkmış sorular kitapları arasında bulabilirsiniz.

  Kendini lisans yıllarında sayıların, deneylerin arasına atmış olan kişiler için ise sözel konular zorlayıcı olacaktır. Sayısalcıların hayatına yeniden giren bu soruna karşı bugüne dek sınavlarda yer almış soruları gösteren ALES Türkçe çıkmış sorular, ALES çıkmış paragraf soruları ve ALES sözel mantık çıkmış sorular, ALES çıkmış sorular çözümlü olarak karşınıza çıkartan kitaplarda bulunabilir.

  Palme Kitabevinin ALES kitapları seçkisindeki kitapları, farklı yayın evleri ve yazar grupları tarafından ortaya çıkartılmış kitapları içermektedir. Bu kitaplar arasında her adayın mutlaka edinmesi gereken kitap da ALES çıkmış sorular kitabıdır. Bunun nedeni, bu kitabın bir anlamda bizzat ÖSYM tarafından hazırlanmış olmasıdır. Geçmiş yıllardaki soruların bulunduru bu ÖSYM ALES çıkmış sorular kitapları sayesinde sınava hazırlanmak sizin için kolaylaşacak.

  ALES Çıkmış Sorular ve Destekleyici Kitaplar

  ALES hazırlık sürecinde öncelikle yapılması gereken ALES konu anlatımı kitapları ile konulara göz atmak olacaktır. Bu kitaplar sayesinde unutulan konular tekrarlanılır, çıkmış ALES soruları ve çözümleri daha kolay anlaşılır. Konu anlatımlı kitaplardan sonra sıra soru çözmeye gelir. Bu aşamada Palme Kitabevinin zengin ALES soru bankası seçeneklerinden kitaplar, farklı soru tipleri görmenize yardımcı olacaktır. Bu farklı soru tipleri ALES Çıkmış Sorular ve çözümleri konusunda başarınızı arttıracaktır.

  Soru Bankası kitaplarının yanısıra sınav sürecinde sizi destekleyecek kitap türlerinden bir tanesi de deneme sınavlarıdır. ÖSYM ALES çıkmış sorular kapsamındaki kitaplara benzeyen bu ALES deneme sınavı setleri , size sınavın deyim yerindeyse provasını yaptıracaktır. Bu bağlamda Palme Kitabevinin ALESe yönelik deme e sınavı seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.

  ALES hazırlık sürecinizi, Palme Kitabevinin zengin koleksiyonundaki ALES yaprak testler ve ALES Cep Kitapları ile destekleyebilirsiniz. Bu kitaplar ile ALES hazırlık süreci her yerde sizinle! Palme Kitabevinin ALES kitapları serisini internet sitemiz üzerincen inceleyebilirsiniz.

  ALES Çıkmış Sorular

  >