Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  7. Sınıf

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  7. Sınıf Yardımcı Kaynak Kitaplar

  Ortaokulun en önemli senelerinden bir tanesi olan 7. sınıf için 7 sınıf kaynak kitaplar Palme Kitabevi’nde sizleri bekliyor. Her ders ve seviye için, deneyimli yayınevlerinin uzman yazar kadroları  tarafından hazırlanmış kitaplar, çıkmış sorular ve test tekniğini geliştiren fasiküllerin hepsi bir seçkide! Matematik’ten Fen Bilgisi’ne, Sosyal Bilgiler’den Türkçe’ye, İngilizce’den Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi’ne kadar her alanda öğrencileri başarıya taşıyacak olan 7 sınıf en iyi kaynak kitaplar için ınternet sayfamızı inceleyebilirisiniz.

  Sınava Adım Adım: 7 Sınıf Kaynak Kitaplar 

  Ortaokulda sondan bir önceki yıldayız. Bu yıl, bir anlamda ortaöğretim 8. sınıf için bir prova niteliğinde olacak. Ortaöğretim 5. sınıf ve ortaöğretim 6. sınıf zamanlarında edinilen bilgilerin pekişmesi ve sınav senesine hazırlık yapılması için bu sene yapılacak olan çalışmalar oldukça büyük önem taşımakta. 7 sınıf kaynak kitaplar bu başarıda anahtar niteliği taşımaya hazırlanıyor. 7 sınıf yardımcı kitaplar sayesinde hem bu senin müfredatı içerisine farklı ders alanlarında dahil edilmiş olan konuları öğrenmek hem de önceki senenin temelini sağlamlaştırmak mümkün.

  5. ve 6. sınıfta büyük bir başarı elde edememiş, problemler yaşamış öğrenciler için sınavdan önce derslere asılmanın şimdi tam zamanı. Hiçbir şey için geç değil! Bu sene yapılacak düzenli bir çalışma ile sınav senesine bomba gibi hazırlanmak mümkün. Bunun için öncelikle dersi derste dinlemek gerek. Burada dersleri daha ilgi çekici bir hale getirme noktasında öğretmenlere de iş düşüyor. Milli Eğitim Bakanlığı ders kitaplarına ek olarak öğrencilere çeşitli alıştırmalar sunacakları 7 sınıf kaynak kitaplar kullanabilirler, Bu farklı kaynaklar sayesinde çocuklar farklı konu anlatım tarzları, farklı örnekler ve farklı soru tipleri ile karşılaşabilirler. Bu şekilde hem dersler daha ilginç bir hale gelir hem de başarı oranı yükselir. Ödevler için kullanılabilecek 7. sınıf test kitapları ile öğrenciler evde tekrara yönelik çalışmalar yapmak üzere yönlendirilebilirler.

  Gelelim evde konuların tekrarına… Hem önceki senelerdeki eksiklikleri kapatmak hem de bu sene öğrenilen konuları pekiştirmek için evde tekrar yapmak oldukça önemli. Bu noktada ilk olarak karşımıza 7 sınıf yardımcı kitaplar arasında yer alan konu anlatımlı kitaplar geliyor. artık konuların yavaş yavaş karmaşıklaştığı bu senede, ailelerin konu anlatımı ile ilgili çocuklarına yardımcı olma şansı da azalmaya başlıyor. Üstelik kimi konuları yetişkinler ne kadar iyi bilse de çocukların rahat bir şekilde anlayabilmesini sağlamak oldukça zor oluyor. Bu nedenle de konu anlatımlı 7 sınıf en iyi kaynak kitaplar bir numaralı başvuru noktası haline geliyor. Daha sonra da 7. sınıf en iyi test kitapları, Palme Kitabevi’nin seçkisinde evde tekrar yapması için öğrencileri bekliyor. Hem okuldan sonra hem de hafta sonu yapılacak düzenli tekrarlar sayesinde öğrencilerin başarısı artıyor.

  Test Tekniği için İdeal: 7 Sınıf Yardımcı Kitaplar

  Merkezi sınav sistemleri, sınav katılımcılarının bilgisinin yanısıra test tekniğini de ölçmeye yöneliktir. Bir başka değişle, bir öğrenci bir konuyu ne kadar iyi biliyor olursa olsun, eğer sınav tekniği için özel olarak hazırlanmamışsa, başarısız olabilir. Bu nedenle 7 sınıf yardımcı kitaplar için alışveriş yaparken; sınava kitapları seçeneklerini de listeye eklemekte fayda var. Farklı soru tiplerinin görülebildiği deneme sınavları kitapları, önceki senelerin sınavlarını bir araya toplayan çıkmış sorular seçkileri, konu konu tarama yapmayı kolaylaştıran yaprak test fasikülleri bu kitap türleri arasında yer alıyor. 

  7. sınıf en iyi test kitapları hangisidir sorusuna yanıt oluşturabilecek birbirinden farklı yayınevleri tarafından hazırlanmış ve her öğrencinin öğrenme tarzına göre geliştirilmiş kitapları Palme Kitabevi seçkisinde bulabilirsiniz. Bu kitaplar sayesinde günlük tekrar ve okul sınavları çalışmalarına ek olarak sınava yönelik özel çalışmalar yapmak da mümkün olacaktır. Bu çalışmalar sayesinde öğrencilerin eksik olduğu konular belirlenebilir ve çok çalışmak yerine nokta atışı çalışarak ve direkt olarak eksik konuların üzerine gidilerek başarı arttırılabilir. 7 sınıf İngilizce test kitapları, 7 sınıf Türkçe test kitapları ve 7. sınıf Matematik test kitapları ortaöğretimin bu döneminde en çok tercih edilen yayınlar arasında yer alıyor. 7 sınıf test kitapları ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve çocukları sınava hazırlayacak 7 sınıf TEOG hazırlık kitapları seçenekleri ile tanışmak ve ortaokul yardımcı ders kitapları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

  7. Sınıf

  >