Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  3. Sınıf

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  3. Sınıf Yardımcı ve Kaynak Kitaplar

  Palme Kitabevi, ilköğretim yardımcı kaynaklar konusunda geniş bir seçki sunuyor. Eğitim ve öğretimin en önemli senelerinden biri olan 3 sınıf yardımcı kitaplar ile kolaylaşıyor. Okulda sınıf içinde ders anlatımını desteklemek için kullanılan ilkokul 3 sınıf yardımcı kitaplar, eğitimcilerin hayatını kolaylaştırıyor. Dersteki verimi arttıran bu kitaplar farklı seviyelerden öğrencilerin konuları daha iyi kavramasını sağlıyor.

  3 sınıf kaynak kitaplar bunun yanısıra evde ders çalışırken de minik yavrular yalnız bırakmıyor. Günlük ödevler tamamlandıktan sonra konu anlatımının Milli Eğitim Bakanlığı onaylı müfredata uygun olarak takip edilebileceği bu 3 sınıf yardımcı kitaplar, minik yavruların tekrar yapmasına olanak sağlıyor. Palme Kitabevi bünyesindeki bu kitapları şimdi daha yakından inceleyelim.

  3. Sınıfa Hazırlık Kitapları

  İlkokul 3 sınıf yardımcı kitaplar aslında 2 sınıftan başlıyor. İlkokul 2. sınıf yardımcı kitaplar arasında ele aldığımız yaz tatili kitaplarına, okul zamanı yaklaştıkça ilkokul 3. sınıf hazırlık kitapları ekleniyor. Bu kitaplar sayesinde çocuklar yeni döneme son derece sağlam bir temelle başlıyorlar. Bu temelin üzerine eklenen yeni konular da öğrenmenin eklektik değil bütünlüklü olmasını sağlıyor ve bu sayede akademik başarı artıyor. Dönem öncesinde 3. sınıf test kitapları ile desteklenen öğrenme süreci, çocuklarınız için evde üretken, yaratıcı ve gelişmeye açık bir ortam yaratmanın anahtarı.  Eğitimin ilk yıllarında, ilkokul 1. sınıf zamanında olduğu gibi her yasta ilköğretim yardımcı kaynaklar Palme Kitabevi’nde.

  Yaz tatili verimli geçti, okul başladı. Çocuklar artık büyüdü! İlköğretim ilk kademenin üçüncü senesinde, dersler biraz daha ciddileşiyor. Problemler belki hala basit, ancak minik zihinler yeni zorluklarla karşı karşıya. Bu zorlukların üstesinden gelmek için 3 sınıf kaynak kitaplar imdadınıza yetişecek. Her konuyu kolayca tekrar etmenize yardımcı olacak tüm dersler kitapları, eğlendirirken öğretecek zeka oyunları ve genel yetenek kitapları ile meraklı minikler boş zamanlarını dolu dolu değerlendirebilecek! Bu kitaplar sayesinde çocuklar çalışma masasının başından kalkmak istemeyecek.

  3. sınıf yardımcı kitaplar arasında çocukları geleceğe hazırlayan bir de test kitapları bulunuyor. Konu anlatımlı kitapların devamında bulunan test kitaplarının yanısıra soru tekniğinin öğrenildiği 3. sınıf test kitapları da bu senenin vazgeçilmez başvuru kaynakları arasında. Palme Kitabevi, 3. sınıf öğrencilerin yaş grubuna uygun hem test kitapları hem de yaprak testleri koleksiyonunda barındırıyorlar. Web sizemizde bulunan online mağazamızdaki bu test kitaplarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

  Tıpkı 2. sınıf sonrasında olduğu gibi, 3. sınıf sonunda da çocuklar karneleri ile birlikte bir de 3. sınıf tatil kitabı ediniyorlar. Bu kitaplar sayesinde çocuklar ilkokul 3. sınıftan ilkokul 4. sınıf öncesindeki yaz tatili boyunca gelecek seneye hazırlanabiliyorlar. Bu sayede yaz tatili boşa geçmemiş, minikler konulardan kopmamış, zihinler taze tutulmuş oluyor.

  Her Ders İçin Ayrı İlkokul 3 Sınıf Yardımcı Kitaplar 

  İlkokul 3. sınıf yardımcı kitaplar, tüm dersler şeklinde kapsamlı kitaplar olduğu kadar her ders için özel olarak da ayarlanmış durumda. Bu özel tematik kitaplar özellikle de önemli ancak sorun yaşanan alanlara ışık tutmak için varlar. 3. sınıf Matematik kitabı ve 3. sınıf Fen Bilimleri kitabı gibi öteki kitaplar, özelleşmiş olarak derslere destek olmayı amaçlıyor. Bu kitaplar sayesinde özel olarak bir derste sorun yaşayan çocuklar çalışmalarını planlayabiliyorlar. Özelleşmiş soru bankaları ve konu anlatımları bu anlamda farklı derslerde sorun yaşayan çocukların imdadına yetişiyor. Palme Kitabevi seçkisindeki 3. sınıf Matematik kitabı ve 3. sınıf Ben Bilimleri kitabı gibi kaynaklar sayesinde, akademik başarının anahtarı olan bu dersler kolaylaşıyor.

  Palme Kitabevi ilkokul 3 sınıf yardımcı kitaplar arasında ayrıca 3. sınıf İngilizce kitabı da bulunuyor. Bugün bir dünya dili haline gelmiş, ülkemizdeki en seçkin üniversitelerde eğitim dili olarak kullanılmakta olan İngilizce için 3. sınıf ideal bir yaş. Dil eğitimi çok erken sınıflardan itibaren başlayabiliyor. Çocukların öğrenme kapasitesinin yetişinlere göre daha geniş olduğu göz önüne alınırsa bu yıllardan itibaren onların yabancı dil eğitiminin desteklenmesi gerektiği de görülebilir. Bunu sağlamak için tasarlanan 3. sınıf İngilizce kitabı seçenekleri, çocukları hem okulda, hem evde hem de İngilizce kurslarında ve özel derslerde destekliyor. Uygun fiyatlı ilkokul yardımcı kitaplar seçenekleri ile ön plana çıkan Palme Kitabevi, rengarenk ve etkinliklerle dolu İngilizce kitaplarını da raflarından eksik etmiyor.

  >