Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  1. Sınıf

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  1. Sınıf Yardımcı Kitaplar

  Eğitim ve öğretim hayatının ilk yılı, ilkokul birinci sınıf… Hem aileler hem çocuklar hem de eğitimciler için oldukça heyecan verici bir süreç bu! Peki ailelere ne gibi görevler düşüyor? Bu süreçte minik yavrulara destek olmak, 1. sınıf yardımcı kitaplar ile çok kolay. Palme Yayınevi seçkisindeki 1 sınıf yardımcı kitaplar sayesinde okul başarısına erkenden sağlam bir temel atmak mümkün.

  Akademik başarının sırrı, sağlam bir temelden geçiyor. Bu temelin sağlam olması için de ilkokul birinci sınıftan başlayarak çocukları desteklemek gerekiyor. Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken, öğrencilere sadece bilgi edinmeleri konusunda yardımcı olmak değil, aynı zamanda ders çalışmayı sevmeyi sağlamak, herhangi bir derse karşı ileride başarılarını engelleyecek bir önyargıya kapılmalarını engellemek. Bunu yapmanın ise oldukça kolay bir yolu var: okulda sevgi dolu bir ortam, evde ilgili ebeveynler ve ilkokul 1 sınıf yardımcı kitaplar!

  Merak Uyandırıcı 1. Sınıf Kitapları

  1 sınıf kaynak kitaplar arasında en çok ön plana çıkanlar şüphesiz ki okuma yazma seti ve alıştırmalarıdır. 1. sınıf okuma yazma seti sayesinde, harflerin büyülü dünyasına adım atan çocuklar, hem okulda hem de evde birbirinden eğlenceli ve pekiştirici alıştırmalar yapabilirler. İlkokul 1 sınıf yardımcı kitaplar arasında hem eğitimciler hem de ailelerce en sık tercih edilen okuma yazma seti, seçkimizde bulunabilir.

  Okuma yazma öğrenildi, kırımızı kurdeleler yakaya iliştirildi… Sıradakin adım ne olmalı? 1. sınıf okuma yazma seti kadar ilgi geçen bir başka kaynak da 1. sınıf hikaye kitapları… 1. sınıf hikaye kitapları, çocukların taze edindikleri okuma yazma alışkanlığını destekler nitelikte. Bu nedenle merak uyandırıcı 1 sınıf kitapları arasında yer alan 1. sınıf hikaye kitapları bir sonraki adım olmalı. Bu eğlenceli hikayeler ve neşeli öyküler sayesinde çocuklar okuma yazma alışkanlığını daha fazla pekiştirebilirler. İlkokul 1 sınıf yardımcı kitaplar arasında mutlaka yerini alması gereken bu hikaye kitapları için Palme’nin online koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.

  Palme Kitabevi seçkisindeki 1 sınıf kaynak kitaplar, çocukları başarılı bir ilk yıla hazırlamak için idealdir. “Tüm Dersler” başlığı altındaki kitaplar sayesinde, öğrencilerin Milli Eğitim Bakanlığı müfredatında birinci sınıfta gördüğü tüm konular ele alınır. Birinci sınıf kitapları arasında konu anlatımı ve eğlenceli alıştırmaların bulunduğu bu tüm dersler setleri sayesinde, çocuklar dersleri evde takip edebilirler. İlkokul setleri ve tüm dersler kitapları sadece öğrencileri evde desteklemek için değil aynı zamanda okullarda hem örgün dersleri hem de aktivite saatlerini ve etüt oturumları için kullanılabilir. 1. sınıf Matematik kitabı ile Türkçe ve Hayat Bilgisi kaynakları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

  Her Derse Özel Birinci Sınıf Kitapları

  Derslere özgü birinci sınıf kitapları, çocuğunu belirli bir ders alanında desteklemek isteyenlerin tercihi konumunda. Bu özelleşmiş kitaplar sayesinde çocukları ilgi ve becerileri doğrultusunda doğru bir şekilde yönlendirmeye birinci sınıftan başlamak mümkün. Matematik, Hayat Bilgisi ve Türkçe gibi ileride farklı branşlara ayrılacak ancak temelleri erken yıllardan atılması gereken dersler hakkında 1.sınıf yardımcı kitaplar eğlendirirken öğretmeyi hedefliyor. Bu kitaplar hem evde çocuklarını bireysel çalışma konusunda motive etmek ve düzgün tekrar ve ders çalışma alıkanlığı kazandırmak isteyen aileler tarafından tercih ediliyor, hem de öğretmenler ve eğitimciler tarafından okul ortamında materyallerin çeşitlendirilmesi için kullanılıyor. 1. sınıf Matematik kitabı ile Türkçe ve Hayat Bilgisi kaynakları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

  Yazı Verimli Geçirin!: 1. Sınıf Tatil Kitabı

  Yaz tatili, sömestr arası ya da uzun bayram tatilleri hem çocukların hem de öğretmenleri nefes aldıkları ve yeni dönem için enerji topladıkları süreçler. Ancak bu zaman dilimi ayraca okul döneminde kazanılan bazı alışkanlıkların kaybedilmesine de neden olabilir. Bu nedenle 1. sınıf test kitapları ve 1. sınıf tatil kitabı; okul aralarının vazgeçilmez materyali oluyor. Okul tatile girince bu kitaplar sayesinde edinilen bilgiler pekişiyor, bellekte sağlam bir yer ediniyor. 1 sınıf kaynak kitaplar arasında yer alan 1. sınıf tatil kitabı ve daha fazlası için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Palme Kitabevi’nin her yaştan öğrenci için derlediği ilkokul yardımcı kitaplar ve 2. sınıf yardımcı kitaplar3. sınıf yardımcı kitaplar ve 4. sınıf yardımcı kitaplar kitap listelerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

  >