Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  YKS TYT - AYT Soru Bankası

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  YKS - TYT Soru Bankası

  Palme Kitabevi üniversite sınavının şifrelerini okurlarına, tüm adaylara, eğitimcilere ve ailelere açıklıyor! Bu sunanda başarılı mı olmak istiyorsunuz? O zaman yapmanız gereken çok basit. Çok çalışmanız gerek! Ancak bu kuru kuru soru çözmek ile olmaz! Farklı soru tipleri görmek ve konu tekrarı yapmak da bu sürecin önemli birer parçası. Bunları yaptığınız sürece sınav sizin için bir çocuk oyuncağı olacaktır. Başarıyı tesadüfe bırakmamış, garanti altına almış olacaksınız.

  Bu yolculukta size gerekenler, YKS - TYT Soru Bankası kitapları olacaktır. Palme Kitabevi bu konuda aradığınız her türlü YKS - TYT kaynağını sizlere sağlamaktadır. İsterseniz bu konuya şimdi biraz daha yakından bakalım…

  Her Alan için Özel YKS Soru Bankası

  Lise boyunca herkes az çok aynı konuyu öğrendi… Konu üniversite sınavı olunca  bir anda alan konusu, alan belirleme kaygısı devreye girdi! Artık az çok ileride hangi mesleği yapacağınıza, ilgi alanlarınızın ne olacağına karar verme vakti. Okuldaki hocalara danışın, kurstaki eğitimcilerle konuşun, ailenizden fikir alın. Alanınızı belirlendikten sonra kitap seçmek çok daha kolay olacaktır. Buna karar verdikten sonra YKS soru bankası kitaplarını önünüze daha stratejik bir şekilde alabilirsiniz.

  Hangi alanı seçerseniz seçin, Matematik dersi sizi ön plana geçirecektir. YKS Matematik soru bankası ve YKS Geometri soru bankası kaynakları tam bu alanlarında imdadınıza koşar. Bu kitaplar sayesinde Matematik, Geometri, Analitik ve Uzay Geometri alanında üniversite sınavında çıkacak olan tüm konulara hakim olabilirsiniz. Bu alanlarda kendinizi geliştirmek seçtiğiniz alana bağlı olarak üniversite yıllarındaki deneyiminizi de şekillendirecektir üstelik. Gelecekte ne yapmaya karar verirseniz verin, TYT Matematik soru bankası elinizden düşmesin. Çünkü bu kitaplar sizi öteki adaylar arasında ön plana çıkaracaktır.

  Eğer Matematik sonrası daha sayılsal bir alanda akademik kariyerinize devam etme niyetiniz varsa, o zaman Fen Bilimleri alanında kendinizi geliştirmeniz mantıklı olacaktır. Peki, neler içeriyor bu Fen Bilimleri? Fizik, Kimya ve Biyoloji alanlarında bilgi sahibi olma ve soruları cevaplayabilme yeteneği; sizlere Fen Bilgisi alanında puan kazandıracaktır. Bu alanda kendinizi geliştirmek, hen üniversite sınavında başarılı olmak hem de lisans yıllarını rahat geçirmek istiyorsanız eğer, bazı kitaplar masanızdan eksik olamalı. Bu kitaplar TYT Biyoloji soru bankası, TYT Fizik soru bankası, TYT Kimya soru bankası ve YKS Fizik soru bankası olarak örneklendirilebilir. Bu kitaplar sizi başarıya taşıyacaktır.

  Gelelim sözel alanlarla ilgilenenlere… Palme Kitabevi, üniversite yıllarında sözel bölümlerde okuyup daha farklı meslekler yapmak isteyenleri de unutmadı! YKS TYT sürecinde sözel öğrencileri destekleyecek kitaplar da seçkimizde yer almaktadır. Bu alanda işinize yaratabilecek ve sizi öteki adaylardan on plana çıkarabilecek TYT Tarih soru bankası, TYT Coğrafya soru bankası - YKS Coğrafya soru bankası , YKS Edebiyat soru bankası ve YKS Tarih soru bankası gibi kitaplar koleksiyonumuzda mevcuttur. Tüm Sosyal Bilimler konularına kuş bakışı geniş bir yaklaşım ararsanız eder, TYT konu anlatımlı konu bankası ve TYT tüm dersler soru bankası gibi kitapları da seçkimizde bulabilirsiniz.

  Test Çözdük, Ya Sonra?: TYT Konu Anlatımlı Sonu Bankası

  Soruları çözdük, doğruları yanlışları belirledik… Sırada ne var? Soru çözmeye devam mı etmek gerek , yoksa strateji değiştirmek lazım mı? Bu aşamada öğrencilerin en çok yaptığı hatalardan bir tanesi TYT tüm dersler soru bankası kitaplarına boğulmak olur… Oysa ki bu kitaplar onlara çalışmaları gereken konuları öğütlemiştir çoktan. Örneğin, TYT Türkçe soru bankası kaynağını çözen bir öğrenci eğer sürekli olarak paragraf konularında eksiklik yaşıyor, sürekli bu soru tipini yanlış yapıyorsa, o zaman daha fazl TYT Dil Bilgisi soru bankası ya da YKS Türkçe soru bankası gibi genel kaynaklarla boğuşmasına gerek yoktur. Onun sorunu paragraf konusudur. Bu durumda YKS Paragraf soru bankası  kitapları ile eksik olduğu konuya yönelmesi en iyi strateji olacaktır. bu sonuca gelmek elbette ki YKS - TYT Soru Bankası kitaplarını çözmeden olmaz. Ancak bir kere bunları çözdükten ve konuları tespit ettikten sonra YKS - TYT konu anlatıml kaynaklarla bunların üzerine düşülebilir. Sonrasında da YKS - TYT deneme sınavları, YKS - TYT çıkmış sorular ve YKS  TYT yaprak test kaynakları ile eksik olan konuların üzerine gidilerek uzmanlaşılabilir.

  YKS TYT - AYT Soru Bankası

  >