Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  YKS TYT - AYT Konu Anlatımlı

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  YKS - TYT Konu Anlatımlı Kitap

  Öğrenmenin en ideal yolu nedir? Elbette dersi derste dinlemek… Teoride oldukça doğru olan bu öneri pratikte ne kara uygulanıyor? Palme Kitabevi’nin uzun yılara dayanan tecrübesi gösteriyor ki, niyetler ne kara iyi olsa da dersi dertse dinlemek çok zor! Pek çok dikkat dağıtıcı unsur var, pek çok farklı sorumluluk aynı anda bastırıyor. Peki ne olacak bu durumda, o konu tamamen kaçtı gitti mi yani? Elbette hayır! Devreye hemen konu anlatımlı kitaplar giriyor. Üstelik bu kitaplar üniversite hazırlık dönemde de adayların işini çok kolaylaştırıyor. Birbirinden farklı YKS konu anlatımlı kitap önerileri ile Palme Kitabevi adayları desteklemeye hazır. Bu TYT konu anlatımlı kitap kaynakları sayesinde öğrenciler kaçırdıkları konuları - hem de tamamen sınav sistemine uygun olarak - yeniden tekrar edebilecekler.

  Bir Taşla İki Kuş: TYT Konu Anlatımlı Soru Bankası

  Üniversite sınavı döneminde masanızın üzerindeki yaprak testlerin miktarı, kütüphaneninizdeki kitapların sayısı ne kadar çok artıyor fark ettiniz mi? Bunun bir sebebi, her öğretmenin farklı bir kaynak önermesi. Okuldaki öğretmen, “Bu en iyi TYT Matematik konu anlatımlı kitap!” diye bir tanesini öneriyor, kurstaki başka bir tanesini. Bu öneriler ile kitaplardan birini alan öğrenciler, sorularla baş başa kaldıklarında aslında sorulan şeylere yanıt bulmakta zorlandıklarını fark ediyorlar. Örneğin bir testi çözüyorlar, yanlış oldukları soruları cevap anahtarında test sonuçlarını kontrol ederek öğreniyorlar. Ama bu hatanın  sebebi nedir, doğrusunun arkasında nasıl bir mantık yatmaktadır; bunu bir anlamda boş veriyorlar. Çok teklikeli bir döngüye giriyorlar: Testleri sadece çözmek için çözmek ve hataların üzerinde durmamak. Peki bu durumda ne yapmak gerek? İşin sırrı TYT konu anlatımlı soru bankası kitaplarında!

  TYT konu anlatımlı soru bankası kitapları sayesinde, bir konuda hem yeterinde örnek soru bulmak hem de o sorulara dair gerekli konu anlatımına kitabın içerisinde sahip olmak mümkün. Örneğin pek çok kişinin sorun yaşadığı Matematik dersini ele alalım. Matematik dersinden bir test çözdünüz, bazı konularda eksiğiniz olduğunu gördünüz. TYT Matematik konu anlatımlı soru bankası kitapları sayesinde, eksik olduğunuz konular kolaylıkla tespit edilebilir ve bu konuların üzerine gidilebilir. YKS Matematik konu anlatımlı kitap size konunun özet noktalarını verir ve ileride yapacağınız yanlışların önüne geçer. Bütüncül bir öğrenme için TYT konu anlatımlı soru bankası kitapları idealdir.

  Matematik sadece bir örnek elbette… TYT Matematik konu anlatımlı kitap dışında her alanda tüm derslere ait konu anlatımlı soru bankası kitaplarını Palme Kitabevi’nde bulabilirsiniz. İster mağazamızdan gelip kitapları ananda edinin, ister internet sayfamız üzerinden siparişle bir tıkta bu kitapları kapınıza getirin… Başarıyı tesadüfe bırakmamak için kendinize en uygun yöntem ile YKS konu anlatımlı kitap ve öteki yardımcı kaynakları edinebilirsiniz.

  Konunun Derinine İnmek İçin: TYT  Konu Anlatımlı Kitap Seçenekleri

  Üniversiteye giriş sınavı, en nihayetinde ilkokul ve ortaokul yıllarında öğrenilen konuların üzerine lise yıllarında inşa edilen yeni bilgilerin sınandığı bir sınav. Bu sınava çalışmak neden bu kadar zor olsun ki?… Peki çok ailenin ve öğrencinin aklında bu ve buna benzer sorular var. Ancak gözden kaçan bir nokta var. O da sınav tekniği mevzusu. Adı her ne olursa olsun, üniversite sınavı Milli Eğitim Bakanlığı onaylı müfredatta yer alan konuların soru haline getirilmiş halinden daha fazlasını taşıyor. Bu sınav pratik düşünmenin, test tekniğinin, konuların en özet halinin sınandığı bir sınav. Bu nedenle TYT konu anlatımlı kitap ve kaynaklara ihtiyaç duyuyoruz. Çünkü bu TYT konu anlatımlı kitap ve testler sayesinde, yollarda öğrenilen konuların nasıl net sorulara dönüştüğünü takıp edebiliyoruz. Bu da başarıyı arttırıyor. Örneğin bir çocuğun okuma yazmayı ilk öğrendiği zamandan başlayarak inşa ettiği Türkçe bilgisi, üniversite sınavında Türkçe testi ile sınanıyor. Ancak buna hazırlanmak için tüm Türkçe konularını tekrar etmek yetmiyor. TYT Türkçe konu anlatımlı soru bankası kitapları sayesinde bu bilgilerin sınav formatına uygun hale gelmiş versiyonunu da görmek gerekiyor.

  TYT konu anlatımlı kitap seçenekleri ile dersleri taradıktan sonra, soru çözerek bu temeli sağlamlaştırmak gerek… YKS - TYT Deneme Sınavları  gerçek bir sınav deneyimi yaratıyor. YKS - TYT Çıkmış Sorular öğrencilerin gerçek sınavlarla prova yapmasını sağlıyor. YKS - TYT Yaprak Test seçenekleri konu taramasında ise yarıyor. YKS - TYT Soru Bankası kaynakları, soru tiplerini adayların önüne seriyor. Birbirinden farklı YKS - TYT kaynak kitapları için kitabevimizin raflarını ve ınternet sitesini incelemeyi unutmayın.

  YKS TYT - AYT Konu Anlatımlı

  >