Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  YÖS Soru Bankası

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  YÖS Genel Yetenek Soru Bankası Seti (1-2-3)

  Komisyon

  495,00 ₺ 396,00 ₺

  YÖS IQ Çözümlü Soru Bankası

  Cem Öztürk

  440,00 ₺ 308,00 ₺

  Caner Yayınları YÖS Matematik 2 Soru Bankası

  450,00 ₺ 360,00 ₺

  Caner Yayınları YÖS Matematik 1 Soru Bankası

  450,00 ₺ 360,00 ₺

  YÖS Matematik - 2 Soru Bankası

  485,00 ₺ 388,00 ₺

  Caner Yayınları YÖS Geometri Soru Bankası

  Komisyon

  450,00 ₺ 360,00 ₺

  YÖS Geometri Orta Seviye Soru Bankası

  Komisyon

  485,00 ₺ 388,00 ₺

  YÖS Matematik 2 Soru Bankası

  Serkan Koçak

  460,00 ₺ 322,00 ₺

  Kuark Yayınları YÖS Geometri Soru Bankası

  Komisyon

  350,00 ₺ 262,50 ₺

  YÖS Soru Bankası Kaynak Kitapları

  Yabancı Öğrenci Sınavı (YÖS) her yıl dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen ve yüksek eğitim saflarına Türkiyede dahil olmak isteyen öğrencilerin girmesi gereken bir sınavdır. Bu sınavdan alınan puan öğrencilerin girecekleri üniversite ve bölüm üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Uzak ülkelerden ülkemize gelip de lisans eğitimi almak isteyen bir aday, bu kararlılığın yanısıra işi şansa bırakmamalı, sınava en iyi şekilde hazırlanmalıdır, Sizi YÖSe hazırlayacak en kapsamlı YÖS kitapları Palme Kitabevinin sanal mağazasında ve gerçek raflarında toplandı. Bu kitaplar sayesinde sınavda yüksek bir notu garantileyeceksiniz. YÖS Soru Bankası seçenekleri için sayfamızı incelemeyi unutmayın.

  Test Tekniğinizin Ayrılmaz Parçası: YÖS Soru Bankası

  YÖS için size ilk tavsiyemiz, konuların anlatımına göz atmak olacaktır. Her ne kadar YÖS kapsamında yanıtlamanız gereken sorular, uluslararası düzeyde tüm liselerde benzer içeriğe sahip olan Matematik ve Geometri dersleri ile eşleşse de, yine de konuları sınava uygun bir şekilde tekrar etmek önemlidir. Bunun için YÖS Konu Anlatımlı kitaplar kategorimize bakabilirsiniz.

  Peki, konuları tekrar ettik. Ama bu yeterli mi? Türkiyedeki merkezi yerleştirme sınavları oldukça rekabetçidir. Bu sınavlarda bir sorunun cevabının doğruluğu ya da yanlışlığı, binlerce adayın önüne geçmenize ya da gerisine düşmenize neden olabilir. Bu nedenle sınava iyi hazırlanmak ve test tekniği konusunda kendinizi geliştirmek önemlidir. Bu noktada size yardımcı olabilecek birbirinden faydalı YOK Soru Bankası kitaplarını kullanabilirsiniz. Palme Kitabevinin YÖS Kitapları seçkisinde yer alan bu YÖS Soru Bankası kaynak kitapları sayesinde test tekniğini kavrayacaksınız. Ayrıca birbirinden farklı soruları gördükçe, bu sorunun sorulduğu dil artık sizin için önemli olmayacak. Çünkü soruyu gördüğünüz anda çözüm yolu kafanızda canlanacak ve hemen harekete geçeceksiniz. İşte bu pratikliğe kavuşmak için Palme Kitabevi repertuvarındaki YÖS kitaplarını inceleyebilirsiniz.

  En İyi YÖS Kitapları

  Uzun yıllardır eğitim alanında her türlü sınavda ve seviyede sunduğu kitaplarla eğitimcilerin işini kolaylaştıran, ailelerin çocuklarını ders çalıştırma konusunda teşvik etmelerine yardım eden ve öğrencilerin önünde yeni kapılar açan Palme Kitabevi, YÖS konusunda da yanınızda. Farklı yayınevlerinin uzman kadroları tarafından hazırlanmış en kapsamlı YÖS Kitapları için sayfamızı inceleyin.

  YÖS Soru Bankası

  >