Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  YÖS Konu Anlatımlı

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  YÖS Konu Anlatımlı Kaynak Kitap Seçenekleri

  Türkiyede lisans eğitimi almak isteyen tüm öğrenciler, buraya! Öncelikle ülkemize hoş geldiniz. Hedefinizi belirlediniz, üniversitenizi seçtiniz. Şimdi önünüze aşılması gereken tek bir engel kaldı: YÖS yani Yabancı Öğrenci Sınavı. Peki, bu sınava nasıl hazırlanmak, hangi kitaplardan yararlanmak gerek? Aradığınız cevap Palme Kitabevinde.

  Palme Kitabevi, eğitim ve yayın alanındaki uzun yıllara dayanan uzmanlığı ile YÖS için harika bir kitap seçkisi hazırladı. YÖS kitapları sizi sınava en iyi şekilde hazırlayacak. Bu kategorideki YÖS Konu Anlatımlı kitaplar sayesinde başarının anahtarı elinizde!

  Sayıların Gizli Dünyası: Matematik YÖS Konu Anlatımlı

  YÖSte yanıtlamanız gereken sorulardan bazıları Matematik alanından gelecek. Burada avantajınız büyük. Çünkü sayılar, biz insanların konuşamadığı evrensel bir dili konuşur. 2+2nin cevabı her dilde aynıdır, Matematik ayrım yapmaz! Ancak yine de sınavda istediğiniz başarıyı yakalayabilmeniz ve yüksek bir puan alarak hayallerinizi süsleyen bölüme girebilmeniz için biraz olsun yardıma ihtiyacınız var.

  Bu noktada aradığınız destek sizlere Palme Kitabevinden geliyor. Palme Kitabevinin Matematik alanındaki YÖS Konu Anlatımlı kaynakları sayesinde, sayıların dünyasını daha yakından keşfedeceksiniz, Çift dilli bu kitaplar, kendi eğitiminizle sınavda çıkması muhtemel konular arasındaki olası boşlukları dolduracaktır. YÖS Konu Anlatımlı kitap seçenekleri içerisinde, hem konuların özetleri hem de örnek soru çözümlerini bulabilirsiniz.

  Üç Boyutlu Düşün!: Geometri YÖS Konu Anlatımlı

  Yabancı Öğrenci Sınavı kapsamında yanıtlamanız gereken sorulardan bazıları da Geometri alanından gelecektir. Matematiğin deyim yerinde ise kardeşi konumundaki Geometri, şekillerin ve üç boyutlu düşüncenin ön planda olduğu bir alandır. Bu alanda başarılı olmanın sırrı, bu düşünce biçiminin pratik yanlarını çözmekten geçer. Bunun için de en ideali, YÖS Konu Anlatımlı kaynaklardan yararlanmaktır. Size bu esnekliği tanıyacak olan kitapların her birini Palme Kitabevi repertuarında bulabilirsiniz. Bu kitaplar sayesinde YÖSte karışınıza çıkabilecek olan tüm Geometri sorularına anında yani verebileceksiniz.

  Palme Uzmanlığı ile En İyi YÖS Kitapları

  Eğitimin her alanında adayları, eğitimcileri ve aileleri en iyi kaynaklarla desteklemeyi kendine ilke edinmiş Palme Kitabevinin YÖS koleksiyonu oldukça zengindir. İster mağazamızın fiziksel raflarından ister online raflarından alışveriş yapabilirsiniz. YÖSte başarınızı attıracak YÖS Soru Bankasıı kaynaklarını da incelemeyi unutmayın.

  >