Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  Milli Eğitim Bakanlığı Soru Bankası

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  Milli Eğitim Bakanlığı EKYS Soru Bankası

  Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde çalışan kişilerin her sene kariyerlerinde ilerlemek için girdikleri sınavlar, pek çok kişinin hayallerine kavuşmasına yardımcı oluyor. Bu sınavlar sayesinde aday öğretmenlerin adaylıklarını kaldırma şansı doğuyor, müdür veya müdür yardımcısı olmak isteyen öğretmenler için kariyer basamaklarının önü açılıyor.

  Bu sınava hazırlık sürecinde size yardımcı olacak bütün kitapları Palme Kitabevinin internet sayfasında bulabilirsiniz. EKYS soru bankası kitapları arasından istedikleriniz raflarımızda bulabilirsiniz.

  EKYS Soru ve Cevapları

  Palme Kitabevi, eğitimin her alanında adayların her zaman yanında… Uzun yıllardır eğitim ve sınav sektörüneki deneyimimizi Milli Eğitim Bakanlığı kapsamında düzenlenen sınavlara da aktarmaya başladık. Bu kapsamda Adaylık Kaldırma Sınavları (AKS) ve Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı (EKYS) için soru bankası ve deneme kitapları için Palme Kitabevine başvurabilirsiniz.

  EKYS Soru Bankası Çözmenin Avantajları

  Eğitimcilere soru bankalarının önemini anlatmak belki de gerekmiyor… Ama şu an siz bu satırları öğretmen kimliğinizle değil sınav adayı kimliğinizle okuyorsunuz! O nedenle de soru bankalarının avantajlarını gözden geçirmekte fayda var. Hem AKS Soru Bankası hem de EKYS Soru Bankası kaynakları sizi bu sınavlara en iyi şekilde hazırlayacak.

  Sınavlarda karşınıza pek çok farklı konu çıkıyor. Bu konuların bazıları sizin alanımıza yakın, günlük olarak işiniz gereği tüm bu konuları sık sık kullanıyorsunuz. Bu konuların bazıları ise sizin alanınıza uzak, belki de üniversite senelerinizden beri elinizi sürmediniz. Bu durumda ne yapacaksınız? Konuları yeniden hatırlamanız gerek…

  Peki tüm konuları baştan açıp okuyacak, tek tek konu anlatımını gözden mi geçireceksiniz? Buna gerek yok! En iyisi, EKYS soru ve cevapları ile eksik olduğunuz konuları tespit etmek ve bununla ilgili çalışmalarınızı yapmak olacaktır.

  Kimi sınavlara henüz örgün öğretimin içindeyken giriyoruz. Lise sınavları, üniversite sınavları, hatta KPSS bile buna örnek olabilir. Düzenli çalışma sistemi içindeyiz, zaten soru çözmek ya da o masanın başından kalkmamak alışkanlığımız olmuş…  Kimilerine giriş tarihimizse eğitim bittikten hemen sonra katılıyoruz. Henüz bilgilerimiz taze oluyor, disiplinimizi kaybetmemiş oluyoruz. Liseden sonra mezun olarak sınava hazırlanmak ya da lisans eğitimini bitirip KPSSye çalışmak bilindik örnekler.

  Peki ya bu durum Milli Eğitim Bakanlığı sınavları için de geçerli mi? Ne yazık ki değil! Çünkü bu sınavlara girecek olan çoğu aday, zaten uzun zamandır iş hayatının içinde oluyor. O nedenle de bu dönemde sınavlara çalışırken daha pratik çözümlere ihtiyaç duyuluyor. EKYS soru bankası kitapları aranan bu çözümü sunabilir. EKYS soru ve cevapları elinizin altında oldu mu çok daha kolay bir şekilde bu sınava hazırlanabilirsiniz.

  EKYS Soru Cevapları için Doğru Adres Palme Kitabevi!

  Palme Kitabevi Milli Eğitim Bakanlığı sınavlarına hazırlık için oldukça geniş bir koleksiyon hazırladı. Bu koleksiyon içerisinde Milli Eğitim Bakanlığı Soru Bankası koleksiyonu içerisinde birbirinden değerli kaynaklar var. Her biri Türkiyenin en iyi yayınevleri tarafından hazırlanmış, uzman yazar ve editör kadroların eseri olan bu kaynak kitaplar hazırlık süreciniz kolaylaştıracak.

  Koleksiyonumuz içerisinde yer alan ve pek çok kişi tarafından tercih edilen Milli Eğitim Bakanlığı Deneme kitaplarını da yine raflarımızda bulabilirsiniz. Tek bir tık ile sipariş edip çalışmaya hemen başlayabilirsiniz!

  Milli Eğitim Bakanlığı Soru Bankası

  >