Kapat
0 Ürün
Alışveriş sepetinizde boş.
Kategoriler
  Filtreler
  Preferences
  Ara

  Kaymakamlık Konu Anlatımlı

  görünüm Grid Liste
  sırala
  adet göster sayfa başına

  Kaymakamlık Sınavı Konu Anlatımlı Kitap

  Kaymakam olmak isteyen bütün adaylar için en iyi kaynaklar Palme Kitabevinde! Hayallerinizin mesleğine ulaşmak, bu yardımcı kitaplar sayesinde çok kolay. Azim ve kararlılığınıza ek olarak bu eserlerin de yardımı ile sınava en iyi şekilde hazırlanacaksınız. Palme Kitabevinin kaymakamlık kitap seçkisi içerisinde yer alan Kaymakamlık konu anlatımı kaynakları, unuttuğunuz tüm konuları hatırlamanıza, sınav öncesi tekrarlarınızı en iyi şekilde yapmanıza yardımcı olacak. Bu kaynaklar sayesinde başarı bir tesadüf değil!

  Kaymakamlık Sınavı Konu Anlatımı Kitapları

  Kaymakamlık sınavına hazırlanırken konu anlatımlı kitapları kullanmanın pek çok avantajı vardır. İlk olarak bu kitaplar, sizlere unuttuğunuz konuları hatırlatır. Bu sınavın ilk aşamasında, genel kültür ve genel yetenek testleri yer almaktadır. Bu testler içerisinde çıkan konular şu şekildedir: Atatürk İlk ve İnkılapları, Türkiyenin Sosyo-Ekonomik Yapısı, ve Türkiyede Demokratikleşme ve İnsan Hakları.

  Bu konuların kimileri lise ve üniversite yıllarından hatırlansa da, kimileri unutulmuş oluyor. Ülkemizde eğitimdeki farklılıklar nedeni ile de her aday bu konularda eşit derecede bilgiye sahip olmuyor. Bu nedenle Kaymakamlık konu anlatım kaynakları konu tekrarında işinize yarayacaktır.

  Bunun yanısıra Kaymakamlık konu anlatımlı kitap seçenekleri sayesinde alan bilgisi konuları da tekrarlanabilir. Anayasa Hukuku ve İdare Hukuku gibi temel hukuk konuları hakkında bilgi edinmek için bu kaynakları kullanabilirisiniz.

  Türkiyenin İdari Yapısı ve Türkiyede Mahalli İdareler gibi kamu yönetimi alanına giren konular hakkında Kaymakamlık konu anlatımı kitapları işinize yarayacaktır. Alan Bilgisi konuları içerisinde yer alan bir başka başlık ise İktisattır. İktisat konuları hakkında kullanabileceğiniz Kaymakamlık konu anlatım kaynakları için de Palme Kitabevinin sayfasını inceleyebilirsiniz.

  Kaymakamlık Sınavı için Gereken Tüm Konular

  Kaymakamlık konu anlatımı kaynakları, Palme Kitabevi bünyesindeki tek kitap seçeneği değil. Bu kitapların yanısıra birbirinden değerli öteki kaynaklar sayesinde de Kaymakamlık sınavına hazırlanabileceksiniz. Bu kitaplar için de Palme Kitabevinin raflarını inceleyebilirsiniz!

  Kaymakamlık Çıkmış Sorular kitapları sayesinde bugüne kadar bu sınavlarda neler sorulduğunu bulabilirsiniz. Kaymakamlık Deneme Sınavları ile de sınavın bir provasını gerçekleştirme imkanına sahip olabilirsiniz. Kaymakamlık Soru Bankası kitapları ise, sınavda çıkacak konular hakkında daha çok soru çözmenize yardımcı olacaktır. Tüm bu kitaplar ve daha fazlası için Palme Kitabevi sayfasını inceleyebilirsiniz.

  Kaymakamlık Konu Anlatımlı

  >