• resm ASAMBLE Anayasa Hukuku Tamamı Çözümlü Soru Bankası

ASAMBLE Anayasa Hukuku Tamamı Çözümlü Soru Bankası

Yayınevi: Akfon Yayınları
ISBN: 9786257125550
Sayfa Sayısı: 244
Baskı Sayısı: 1
Ebatlar: 16.00 X 24.00
Basım Yılı: 2021
Tahmini Kargoya Veriliş Zamanı: 2-4 iş günü
60,00 ₺
48,00 ₺
KİTAP HAKKINDA

ASAMBLE Anayasa Hukuku Tamamı Çözümlü Soru Bankası

Kıymetli arkadaşlar,
Elinizde bulunan bu kitap Kaymakamlık Sınavı’nda “Anayasa Hukuku” kapsamındaki soruları etkili bir şekilde çözebilmeniz amacıyla hazırlanmıştır. Aynı zamanda ASAMBLE “Anayasa Hukuku” çözümlü soru bankası kitabı, Adli ve İdari Yargı Hakimlik ve Savcılık Sınavı ile Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Alan bilgisi gibi meslek sınavlarına hazırlananlar için de temel bir kaynak niteliğindedir. Bildiğiniz üzere 2017 yılı Anayasa değişikliği ile devlet sisteminde birçok değişiklik meydana gelmiştir. Bu kapsamda kaynak oluşum aşamasında, bu maddeler ve değişiklikler göz önüne alınarak, değişikliklerin en güncel hali tespit edilip hazırlanmıştır. Ayrıca sorular hazırlanırken ÖSYM’nin son yıllarda soru kalıplarında meydana getirdiği farklılıklar da gözetilmiştir.
Kitapta bölümlerin sınav formatına uygun ve soru çözümünü kolaylaştıracak bir şekilde ele alınmasına ve bilgilerin açık ve anlaşılır bir dille ifade edilmesine, bilginin akılda kalıcı biçimde sunulmasına özen gösterilmiştir.
Kitabımızı bu yaklaşımlar içinde değerlendirecek olan değerli okurlara başarı ve esenlikler dilerim. Büyük bir özveriyle çalışmamı gerçekleştirdiğim bu süreçte başta ailem olmak üzere bana destek olan herkese ve kitabımın basım ve yayınını üstlenen Akfon yayınevine ve değerli çalışanlarından Hasan Yıldırım'a da emeklerinden ötürü teşekkürlerimi sunarım.

Cemil Çetin
2021

Kendi yorumunuzu yazın
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
  • Kötü
  • Mükemmel