• resm 7 den 8 e Tost Yedi Buçuk

7 den 8 e Tost Yedi Buçuk

Yayınevi: Tonguç Akademi
ISBN: 9786057825049
Sayfa Sayısı: 64
Baskı Sayısı: 1
Ebatlar: 19x27 cm
Basım Yılı: 2019
Tahmini Kargoya Veriliş Zamanı: 2-4 iş günü
7,00 ₺
KİTAP HAKKINDA

7 den 8 e Tost Yedi Buçuk

Sınava en güncel ve yeni tarz sorularla hazırlan!

Değişen sınav sisteminde yepyeni soru tipleriyle karşılaşaksın. MEB bilgilerini ölçerken bazı yeni teknikler kullandı.Sözel derslerde özellikle Türkçe dersi belirleyici olup uzun uzun paragraf soruları, sözel mantık soruları, bir paragrafa bağlı çoklu sorular karşına çıktı. Sayısal derslerden Matematik’te gerçek yaşam durumları içeren birden çok adımla çözülebilen ve sadece bilginin yetmeyip yorumlamanın da gerekli olduğu sorular; Fen Bilimleri dersinde deneylerin mantığını sorgulayan ve konuyu gerçekten çok iyi bildikten sonra yorumlayabilme gerektiren sorularla karşılaştın. Özellikle Türkçe, Matematik ve Fen Bilimleri sonLGS sınavının en belirleyici dersleriydi.

Sınav sistemi artık sadece bilgini test eden değil, bu  bilgileri yorumlayabilme yeteneklerini de ölçen bir sınava dönüştü. İşte TOST bu noktada sana ilk başta Temel soruları çözdürüp bilgiyi öğrenip öğrenmediğini ölçen, ardından Orta seviye sorularla bu bilgiyi kullanıp kullanmadığını test eden, son olarak da Sınav Tarzı sorularla seni sınava hazır hale getiren bir yapıda tasarlandı.

TOST, önce konu anlatım videolarının YouTube/tonguc8 üzerinden ücretsiz izlenerek sonrasında TOST’ların çözülmesiyle senin için tamamlayıcı bir hale getirildi.

 

Özetle 7’den 8’e TOST 7,5;

1) Video Konu Anlatımlı

2) Yeni Sınav Tarzı sorular içeren

3) Temelden başlayıp zora giden

4) En belirleyici dersleri test eden

5) Tüm soruları çözümlü olan

6) Programlı ve planlı ilerleyen yeni bir eğitim projesidir.

Kendi yorumunuzu yazın
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
  • Kötü
  • Mükemmel